Vyhodnotenie súťaže o hodinky Laco Aachen

  • "quest987" wrote:

    řekl bych, že ho štve,že Tommy_PP vyhrál ty hodinky a rovnou je prodává


    To mi je jasné, skôr som narážal na to, ako/komu má táto informácia prospieť? :nono:

  • Pani, mna to nestve :) forum je o informaciach, ja som sem jednu vlozil - je na kazdeho osobnom usudku ako s nou nalozi :super:

    Breitling do kazdej rodiny!!! :malin1:

  • Myslím si, že predaj som zdôvodnil dostatočne jasne, nerád by som bol, aby mi hodinky ležali a nikto ich nenosil. Tým, čo chápu, že nie každý vynosí akýkoľvek model, že sa postupom času strávenom na fórach človek sústredí či už na potápky, závodné hodinky, atď. ďakujem. Je to normálna vec u väčšiny z nás hodinkomaniakov predpokladám.
    PS: Spen, quest987, Dantecho, a ďalší chápaví chlapci :super: , verím, že aj esqueleto to chápe a nezazlieva mi to :)

    Rolex Submariner 16610
    Seiko Monster Orange
    Raketa - spomienka na deda

  • "Tommy_PP" wrote:

    Myslím si, že predaj som zdôvodnil dostatočne jasne, nerád by som bol, aby mi hodinky ležali a nikto ich nenosil. Tým, čo chápu, že nie každý vynosí akýkoľvek model, že sa postupom času strávenom na fórach človek sústredí či už na potápky, závodné hodinky, atď. ďakujem. Je to normálna vec u väčšiny z nás hodinkomaniakov predpokladám.
    PS: Spen, quest987, Dantecho, a ďalší chápaví chlapci :super: , verím, že aj esqueleto to chápe a nezazlieva mi to :)

    však v pohodě, mě je to šumák,,,,článek za který jsi hodinky vyhrál byl super,klobouk dolů a jak s vyhrou naložíš je jen tvoje věc a každý má nějak vyhraněný look hodinek

    Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody

  • "ivan_989" wrote:

    tommy mne len nejde do hlavy naco si vyvinul tolko usilia, aby si ziskal vec ktoru nechces. To je uz fakt real challenge :mrgreen: Ale jasne ze to je tvoja vec... :ange:

    ..tym usilim myslis vsetky tieto neaktivne registracie vytvorene kvoli povodnemu hlasovaniu? :hello: :taistoi:

    Tak, a teraz vsetci do mna ;)

  • To je komedie :hehe: Cretino , nevim na co narazis. Ty si v hlasovani nedostal ani hlas pokud se nepletu - pouze anonymnim. Tommy_PP dostal regulerni hlasy od aktivnich clenu.... jestli neumis zkousnout prohru tak se v tom radsi nerypej. Bude to lepsi ;)

  • Dantecho to zhrnul najlepšie, ja sa k tomu už vyjadrovať nemienim. Ja rád diskutujem o hodinkách a o všetkých relevantných veciach s tým súvisiacich, ale cretino Tebe nemám čo k Tvojmu vyrývačskému postoju napísať. Len Ti zaželám veľa úspechov v nasledujúcich súťažiach, možno sa aj na Teba raz usmeje šťastena v podobe výhry. Z mojej strany považujem túto vec za uzavretú.

    Rolex Submariner 16610
    Seiko Monster Orange
    Raketa - spomienka na deda