Vyhodnotenie súťaže o hodinky Laco Aachen

    • Official Post

    EDIT: ZMENA PODMIENOK NIŽŠIE VO VLÁKNE ČERVENOU FARBOU! :!:

    Súťaž nám skončila, prejdeme k príjemnejšej časti, k vyhodnoteniu. Každý člen má iba jeden hlas a ten je nemenný, takže vám odporúčam ešte raz poriadne si prebehnúť články a zvoliť podľa najlepšieho vedomia a svedomia :hehe: Nechcem to obmedzovať počtom hlasov, ale z hľadiska objektivity som zadal, že hlasovanie trvá 4 dni, teda do konca tohoto týždňa a v pondelok hodinky posielam tomu výhercovi, ktorý získa najväčší počet hlasov za jeden článok. Dúfam, že ma súťažiaci pre nedočkavosť neukameňujú ale jeden deň mi prišiel veľmi málo, navyše mnohí na to budú mať čas iba cez víkend. Keď bude max. počet hlasov pre jeden článok 2, tak vyhrá ten článok, ale verím, že sa hlasovania zúčastní viac členov. Ak nikto nezíska ani len 2 hlasy na článok (čo pochybujem), vyhrá ten člen, ktorý bude mať najviac hlasov za všetky svoje články dokopy. Príliš komplikované? Lepší / ľahší spôsob ma nenapadol :]

    • Official Post
    "cretino" wrote:

    ..budeme svoje hlasovanie kazdy aj zverejnovat vo vlakne slovne? :)

    No prikázať to nemôžme nikomu ale bolo by to fajn, keby tí ľudia svoje hlasovanie aj zdôvodnili :) Ja tak určite urobím. Ešte si niektoré články však musím prelúskať, pretože som ich nestihol prečítať všetky.

  • ...neodznela tu dolezita informacia. Vyherca zaroven s prevzatim hodiniek prebera aj zavazok pocas trvania zarucnej doby na hodinky vyprodukovat mesacne minimalne jeden clanok mesacne v rovnakej alebo vyssej kvalite ako doteraz :diable:

    • Official Post

    Tak ja som hlasoval za článok: "ETA 2824.....Based on true story" od EDYho, pretože som sa z neho dozvedel fakt mnoho vecí, ktoré ma zaujímali. Napr. porovnanie ETY so Sellitou, ale aj čínskymi strojčekmi. Potom je dobré vedieť o jednotlivých úrovniach vyhotovenia a v neposlednom rade je zaujímavá aj história. Navyše tento kaliber je veľmi používaný (každý hodinkomaniak ho určite má alebo mal v niektorých svojich hodinkách) a preto ide o praktický článok kde sa ľudia dozvedia viac ako len, že ide o "overený a spoľahlivý kaliber". Som ale rád, že v podstate všetky články sú veľmi zaujímavé a aj kvalitné :super: Preto sa mi ťažko vyberalo a bolo to asi aj dosť subjektívne. Všetkým prispievateľom ďakujem za vynaložené úsilie, určite to pozdvihlo kvalitu fóra a dokáže to aj prilákať nových členov čo v konečnom dôsledku prispeje k ešte väčšiemu rozvoju ;)

  • "fermuello" wrote:

    esqueleto ty aj vidíš kto a ako hlasoval, lebo včera a dnes sa tu dajak veľa ľudí registrovalo .... ?!?!?! :hurt5:

    ..inak, toto som si vsimol aj ja :snif:

    Breitling do kazdej rodiny!!! :malin1:

    • Official Post

    Samozrejme, všimol som si to a hneď ma aj napadlo to čo vás..! Slovač je tvor vynaliezavý.. :mrgreen: Lenže keď som pozeral IP adresy ako aj emailové adresy, tak všetky vyzerali byť unikátne..

    Tak či tak, aby som v záujme transparentnosti rozprášil pochybnosti o akejkoľvek manipulácií, rozhodol som sa zrušiť anketu a od teraz budú počítané iba hlasy ľudí, ktorí prispejú priamo do tohoto vlákna a uvedú článok, ktorý sa im najviac páčil! Navyše, do úvahy budú brané iba hlasy členov, ktorí sa zaregistrovali do konca februára (to sa dá ľahko zistiť).

    Je mi ľúto, že takto prepadávajú hlasy, ktoré boli reálne, ale niekedy sa nedajú veci robiť inak ako za pochodu. Takže hlasujte prosím znovu. Hlasovanie platí do konca týždňa (4.3.2012 do polnoci).

  • ..mam jednu registraciu, mal som na dvoch (z osem) clankoch dokopy 7 hlasov - teraz nemam ani jeden, hmmm.. zaujimave :-|
    este nakoniec budem vyzerat ze tie registracie boli moje :(

    Breitling do kazdej rodiny!!! :malin1:

    • Official Post

    cretino, nikto ťa z ničoho nepodozrieva, nemusíš mať obavy ;) Ale takto to bude určite spravodlivejšie. Keď chcete, môžme to vyhodnotenie ešte predĺžiť, keď sa ti zdá, že teraz máš málo hlasov, čo samozrejme chápem. Je to veľký prepad.. Keď by niekto navrhol objektívnejší spôsob vyhodnotenia, bol by som len rád..

    Nabudúce to budem asi losovať doma v klobúku :)

  • Hlasujem za:
    Tomy_PP Potápačské hodinky - naprieč históriou

    Seiko SBDX001 MM300

    Seiko Samurai Save The Ocean SRPC93
    Seiko SKX009J

    Seiko SBCA001 spirit military
    Casio G-SHOCK GW-M5610

    Casio ARW-310
    Casio W-54US
    Minulosť: Seiko 7002 mod, Longines Hydroconquest L3.642.4.96.6, Glycine Combat Sub 3863.3, Seiko SNM009 Samurai, Seiko SBDC003 Sumo, Seiko SKX007J

  • Ďakujem všetkým, ktorí za mňa hlasovali a aj ostatným, ktorí si moje články prečítali samozrejme. Verím, že sme o niečo múdrejší po prečítaní všetkých článkov v sekcii Trochu teórie na začiatok neuškodí :) . Prispievať budem aj naďalej. Ďakujem fóru za poskytnutú možnosť.

    Rolex Submariner 16610
    Seiko Monster Orange
    Raketa - spomienka na deda