• Velmi sa mi paci tvoje intro a aj urovnou ho hodnotim ako dost kvalitne. Mozno keby bolo trosku kratsie, napr o tych 7 sekund. Inak super :super:

  • Formát sa mi páči. Podľa mna je to lepšie pozerateľné, teda aspoň na mobile. A ten názov by som tiež trochu zmenil. Nejaký iný font a určite to švihni niekam do rohu alebo dole aby bolo lepšie vidieť hodinky. Ale inak super. SKX sú super hodinky a už ma začína mrzieť že som ich predal.

  • Ďakujem za postrehy, s nápisom teda čosi asi spravím, celkovo tým obsahom som sa až tak nezaoberal, skôr mi išlo o to, či sa páči ten vintage film look formát adť. a či to nie je príliš dramatické.

    Keby ste inač chceli podporiť moju videotvorbu, môžete tak urobiť tým, že sa prihlásite na odber môjho kanála, keďže to spolu s palcami hore v novom algoritme youtube výrazne posúva videá vyššie vo vyhľadávaní aj v zoznamoch navrhovaných videí, za to by som bol všetkým všetkým nesmierne vďačný a aj by ma to motivovalo k tomu, aby som robil tých videí viac :super:

    Omega Speedmaster Professional Moonwatch 311.30.42.30.01.006 | Omega Seamaster 300m Co-axial chronometer 212.30.41.20.01.003 | Tag Heuer Aquaracer Calibre 5 WAY211A.FT6068 | Seiko SKX009K2 | Citizen Eco-drive BY0000-05E

    Ω Spartanova zbierka

    YouTube: Spartan's watch reviews

    INSTAGRAM: @spartans_watches

  • Dokončil som plnú verziu:

    External Content www.youtube.com
    Content embedded from external sources will not be displayed without your consent.
    Through the activation of external content, you agree that personal data may be transferred to third party platforms. We have provided more information on this in our privacy policy.

    Som spokojný tak na 85%, čosi sa pokazilo so zvukom... aspoň je stále priestor na zlepšenie.

    Omega Speedmaster Professional Moonwatch 311.30.42.30.01.006 | Omega Seamaster 300m Co-axial chronometer 212.30.41.20.01.003 | Tag Heuer Aquaracer Calibre 5 WAY211A.FT6068 | Seiko SKX009K2 | Citizen Eco-drive BY0000-05E

    Ω Spartanova zbierka

    YouTube: Spartan's watch reviews

    INSTAGRAM: @spartans_watches

  • Je to fajn :) veľmi dobre tématicky spracované :)

    Mimo tejto recenzie mi tak ešte napadlo k spestreniu obsahu na tvojom kanály. Možno si nad tým už aj sám rozmýšľal.

    Môžeš točiť aj návody resp. recenzie na príslušenstvo/ diely k hodinkám. Napr. máš hneď dobrý príklad. Ako zhodiť ťah a následné nasadenie NATO remienku + pár slov k tomu. :)

    "Čas je tá najdrahšia komodita."

  • Ďakujem, rozmýšlal som nad tým, aj to plánujem, len si teraz musím trochu oddýchnuť, tamto video mi dalo celkom zabrať :D budúci týždneň mi príde nový ťah a jeden remeň tak, k tomu ešte spravím krátke videá.

    Omega Speedmaster Professional Moonwatch 311.30.42.30.01.006 | Omega Seamaster 300m Co-axial chronometer 212.30.41.20.01.003 | Tag Heuer Aquaracer Calibre 5 WAY211A.FT6068 | Seiko SKX009K2 | Citizen Eco-drive BY0000-05E

    Ω Spartanova zbierka

    YouTube: Spartan's watch reviews

    INSTAGRAM: @spartans_watches

  • Ako som písal v inej téme, prišiel mi nový "pásek" na SKX, je to napodobenina kože, možno z inej diskusie viete, že sa celkom zaujíamam o životné prostredie, nie do takej miery, že by som obímal stomy, ale myslím, že má význam spraviť nejaké kompromisy v živote, ktoré v podstate ani neovplyvňujú kvalitu života, ale pomáhajú obmedziť ničenie prostredia okolo nás, ako napríklad používať teplú vodu ohriatu solárnou energiu namiesto spaľovania fosilných palív, alebo obmedziť konzumáciu hovädzieho mäsa, ktorého produkcia je znečistovateľ životného prostredia číslo 1 a s tým súvisí aj kožiarska výroba.

    Nejaký čas dozadu som si prestal kupovať kožené veci, jednak kvoli vyššie uvedeným dôvodom, aj kvoli tomu, že je to "cool" a tiež kvoli tomu, že používať kožu z mŕtvych zvierat na kadejaké účely mi teraz príde trochu ako zotrvávanie v roku 1874.

    Kvalita ma prekvapila, spracovanie je na úrovni drahších remeňov (keďže ušetrili na materiáloch) akurát spona bola hrozná, tak som ju vymenil.

    DSC_0697.jpg

    Jedna porovnávacie fotografia luminovy:

    DSC_0693.jpg

    No SKX sa moc dobre nedarí, prvé dni išli +/- 1s za deň, teraz bohužiaľ okolo -17s, čo nie je priateľné, takže to asi budem musieť regulovať.

    + jeden update:

    Zajtra sa znova o čosi posuniem v audio- vizuálnej tvorbe, proste som si povedal, že to je to, čomu sa chcem venovať, nedávno som spomínal videá nehodikného charakteru, ktoré idem točiť, takže proste idem nato, netuším ako to dopadne, ale stále čítam v kadeakej motivačnej literatúre, že niekedy do toho treba proste skočiť, tak do toho skáčem.

    prvá časť vybavenia:

    Sni_mka_obrazovky_2017_02_09_o_14_06_59.png

    Omega Speedmaster Professional Moonwatch 311.30.42.30.01.006 | Omega Seamaster 300m Co-axial chronometer 212.30.41.20.01.003 | Tag Heuer Aquaracer Calibre 5 WAY211A.FT6068 | Seiko SKX009K2 | Citizen Eco-drive BY0000-05E

    Ω Spartanova zbierka

    YouTube: Spartan's watch reviews

    INSTAGRAM: @spartans_watches

  • A este len kolko CO2, fosilii a vzacnych kovov by si usetril, keby si si nekupil 2 fotaky, 2 monitory, remienok z "ropy", nenahraval mega(giga)bajty dat na internet, pouzival MHD, ... ;)

    Samozrejme mi je jedno co si kupujes a (ne)podporujes, ale ked uz sa nieco robi, ma sa to robit poriadne :)

  • Vďaka za názor, síce sme sa (znova) nepochopili, ale vôbec to nevadí!

    Ešte že tu stále sú ľudia, ktorým je to jedno, ale aj tak sa musia vyjadriť.

    Omega Speedmaster Professional Moonwatch 311.30.42.30.01.006 | Omega Seamaster 300m Co-axial chronometer 212.30.41.20.01.003 | Tag Heuer Aquaracer Calibre 5 WAY211A.FT6068 | Seiko SKX009K2 | Citizen Eco-drive BY0000-05E

    Ω Spartanova zbierka

    YouTube: Spartan's watch reviews

    INSTAGRAM: @spartans_watches

  • Tak bud setris zivotne prostredie alebo nesetris. Ty "setris" ked to je pohodlne alebo jednoduche (usudzujem z prispevkov na fore, osobne ta nepoznam). Takze v konecnom dosledku..setris prd, ale si na to aspon patricne hrdy.. :)

    Aspon som si spomenul na stare dobre meme, vdaka za pripomenutie ;)

    c1d.jpg

    No ale uz ti nebudem prznit vystavnu skrinu :taistoi:

  • musím ťa pochváliť za tú pozitívnu ekologickú zmenu :)

    ja som na tom rovnako (koža, mäso, atď).

    a samozrejme teším sa na nové videá s novou technikou.

    Ďakujem za pochvalu, teším sa, že máš na vec rovnaký názor, videá s novou technikou budú čoskoro a keďže budem kupovať aj nový počítač, tak množstvo bude oveľa väčšie.

    Omega Speedmaster Professional Moonwatch 311.30.42.30.01.006 | Omega Seamaster 300m Co-axial chronometer 212.30.41.20.01.003 | Tag Heuer Aquaracer Calibre 5 WAY211A.FT6068 | Seiko SKX009K2 | Citizen Eco-drive BY0000-05E

    Ω Spartanova zbierka

    YouTube: Spartan's watch reviews

    INSTAGRAM: @spartans_watches

  • Tak bud setris zivotne prostredie alebo nesetris. Ty "setris" ked to je pohodlne alebo jednoduche (usudzujem z prispevkov na fore, osobne ta nepoznam). Takze v konecnom dosledku..setris prd, ale si na to aspon patricne hrdy.. :)

    Aspon som si spomenul na stare dobre meme, vdaka za pripomenutie ;)

    No ale uz ti nebudem prznit vystavnu skrinu :taistoi:

    Kľudne sem píš, čo chceš na rozdiel od teba na to nie som háklivý, ale aspoň si poriadne prečítaj, čo som napísal, kým sa k tomu vyjadríš.

    A nie, nie som vegán, akurát nejem hovädzie mäso, keďže má o 95% väčší dopad na ŽP ako kuracie (odlesňovanie, metán atď.)

    Ako som písal, tým že robím veci, ktoré ma "nebolia" nešetrím "prd" ale šetrím tým zhruba 90% mojich predošlých dopadov na ŽP a to napriek tomu, že ročne najazdím 5 000km na mojom spaľovacom aute a doprajem si nadštandardný počet foťákov a monitorov.... keby spravili všetci to, čo ja, bohate by to stačilo.

    A áno, na niektoré veci som patrične hrdý, napríklad na to, že som znížil spotrebu plynu o 80% voči minulému roku alebo na to, že väčšinu roka dodávam do siete solárnu elektrinu, keďže mám nadvýrobu.

    Omega Speedmaster Professional Moonwatch 311.30.42.30.01.006 | Omega Seamaster 300m Co-axial chronometer 212.30.41.20.01.003 | Tag Heuer Aquaracer Calibre 5 WAY211A.FT6068 | Seiko SKX009K2 | Citizen Eco-drive BY0000-05E

    Ω Spartanova zbierka

    YouTube: Spartan's watch reviews

    INSTAGRAM: @spartans_watches

  • Nuž, Spartan, pokusné fotečky aj videjká - finom. Len pokračuj, dačo z Teba bude. Inak, parádne, aj ako profi aj ako koníček. Najlepšie spolu.:thumbup::thumbup::thumbup:

  • Veľmi sa teším že si sa rozhodol týmto videám venovať takto naplno :) Držím palce samozrejme!

    Ale prečo si sa rozhodol pre nový foťák na natáčanie ? Ten Nikon nie je vhodný ? Len tak zo zaujímavosti lebo naozaj netuším.

  • Ten Nikon má na video nepoužíteľný trvalý autofocus, zaostrovanie cez liveview je celkovo najväčšia slabina Nikonov. Kvalita videa je síce perfektná, ale v podstate to ide použiť len tak, že s tým niekto zaostruje manuálne alebo že sa raz zaostrí a je v tom celý záber a keďže ja budem často aj kameraman aj vystupujúci, nebude to priateľné. Tieto Panasonic sú celkovo veľmi dobré na video, točí 4K a ľahko sa s tým robí, slabina je akurát, že má menší senzor, takže výkon v slabom svetle je trochu slabina + to má dvojitú stabilizáciu (aj na senzore aj na objektíve) takže sa s tým dá fotiť v ruke kludne aj na 1/4 sekundy.

    Nuž, Spartan, pokusné fotečky aj videjká - finom. Len pokračuj, dačo z Teba bude. Inak, parádne, aj ako profi aj ako koníček. Najlepšie spolu.:thumbup::thumbup::thumbup:

    Ďakujem pekne, rozhodne sa chystám pokračovať, koncept toho, že robím niečo pre radosť a ešte mi za to aj platia je skutočne vynikajúci.

    Omega Speedmaster Professional Moonwatch 311.30.42.30.01.006 | Omega Seamaster 300m Co-axial chronometer 212.30.41.20.01.003 | Tag Heuer Aquaracer Calibre 5 WAY211A.FT6068 | Seiko SKX009K2 | Citizen Eco-drive BY0000-05E

    Ω Spartanova zbierka

    YouTube: Spartan's watch reviews

    INSTAGRAM: @spartans_watches

  • Som zvedavý či sa podarí vyladiť presnosť na požadovanú úroveň, alebo pár dní po vyladení bude zase iný úlet. Budem vďačný za prípadné info.

    "Do téhle šlamastiky nás přivedla naše vlastní tupost a tupost nás z ní zase dostane." H.S.

  • To som aj ja, ale ešte nejaký čas počkám, kým to bude plne zabehnuté, možno sa to ešte ustáli na nejakú priateľnú hodnotu.

    Omega Speedmaster Professional Moonwatch 311.30.42.30.01.006 | Omega Seamaster 300m Co-axial chronometer 212.30.41.20.01.003 | Tag Heuer Aquaracer Calibre 5 WAY211A.FT6068 | Seiko SKX009K2 | Citizen Eco-drive BY0000-05E

    Ω Spartanova zbierka

    YouTube: Spartan's watch reviews

    INSTAGRAM: @spartans_watches