Hodinkove uchylky, trapasy... :)

  • tak ma napada, mate nejake uchylky, co sa tyka hodiniek? Skusim zopar svojich :rouge: ::d

    - hodinky 24 hodin denne na ruke a pri akejkolvek prilezitosti s vynimkou kratkeho vysusovania po kupani
    - luneta musi byt vycentrovana vzdy, okrem pripadov, ked s nou nieco realne meriam
    - vypnuty chronograf a to je uplne zasadne, so spustenym chronom (ked nemeriam) si pripadam debilne
    - ciste, nezachytane sklicko - ak si chce niekto pozriet moje hodinky, v 9 z 10 pripadov mi ich chyti za sklicko a za to by som vedel zabijat
    - vyhrnuty rukav na bunde, mam fobiu zo skrabancov
    - chodim cez dvere s rukou priblizenou k telu tak, aby bol najvzdialenejsim mojim bodom najblizsie pri zarubni laket, urcite nie hodinky

    urcite som na nieco zabudol, takze casom este doplnim :mrgreen:

    Breitling do kazdej rodiny!!! :malin1:

  • akoze viem si predstavit party, po ktorej neviem aky je den a datum.. ale taku som este nezazil, aby som si na mesiac nespomenul - asi nenavstevujem tie spravne "podujatia" :mrgreen:

    Breitling do kazdej rodiny!!! :malin1:

  • :ghee: CHA cretino tak toto je uplne presne vsetko co som cital som sa len smial a zena pozera na mna ze no mozeme si podat ruky ;) teda mohol by si zacat nejake tie stretnutia anonymnych hodinkovych uchylakov :hehe: ja este dodam .......
    - ked si umyvam ruky a nahodou na kovovom tahu pristanu nejake kvapky vody a mydla tak uz kontrolujem ... cistim a lestim
    - v tychto zamracenych dnoch hned ako vykukne slniecko uz obzeram ako sa v zafirovom sklicku odrazaju luce ;) a "nabijam lumi" samozrejme potom ked prechadzam cez tmavsiu chodbu uz sa kocham :taré1:
    a taktiez este nejake ktore sa prejavuju ale ich beriem ako normalnu vec :aille: :malin1:

  • Myslím, že väčšina bude odpovedať približne ako Cretino, ak nie rovnako. :taré1: Veľké rozdiely tam veru nebudú. Ostatní nech odpovedajú len "ÁNO" :mrgreen:
    Ja by som snáď pridal ešte počúvanie chodu strojčeka. A keď je absolútne ticho, je to nádhera :)

  • Ak keď je Lumi nabitá tak to pri sexe krásne svieti čo ::d a lunetu treba nastaviť pri začiatku a stopnúť tak stredoeurópsky priemer...

  • "misoo" wrote:

    no, este si spominam na taku vec... ked som mal nove Fortisky - totalny strach z poskrabania vonkajsieho AR - raz pri sexe ma chytila za hodinky - prsten cvakol o sklicko... oblial ma studeny pot, uplne ma to vykolajilo, normalne som mal na chvilu problem s potenciou... :grr: :hehe:


    No misoo tak toto je fakt vazne kamo :mdr1: dal som takeho smaila ale inak sucitim s tebov :rouge: :/ :nono:

  • Mišo, horšie by bolo keby si jej pri tom sexe za to uťal. Ale nie, to bol len hlúpy vtípek na naozaj vtipnú hodinkovú úchylku :mrgreen:

    Ja napríklad nemám rád, keď zákazníci s hodinkami štrngajú ako s vínovými pohármi.. Keď si ich chcú porovnať, priblížia ich k sebe väčšinou tak blízko, že väčšinou korunka udiera do púzdra druhých hodiniek.. Ale už som sa s tým naučil žiť ::d

  • :mrgreen: Miso, dost dobre :hehe:

    este som si spomenul na jednu..

    - pred spanim si nasvecujem cifernik, aby som aj rano vedel bezprolemov odcitat spravny cas
    (sem tam s nim svietim potom svojej zaspavajucej drahej do tvare a ked si to vsimne, tak mi za to slusne nadava) :mrgreen:

    Breitling do kazdej rodiny!!! :malin1:

  • dakujem vsetkym za slova utechy a pochopenia... je to tak, potom som si ho (sklicko!) musel nenapadko skontrolovat :D

    inac, ten mesiac na lunete, party nemavam az take, no paci sa mi to ze mam tu moznost, tak to tak (vacsinou len prvych par dni noveho mesiaca) mam nastavene :)

    moje veci :
    - alergia na ochytane sklicko, lestim X krat denne trickom :cote:
    - hodinky tiez nasvecujem pred spanim - no mne nadava aj na to, ked mam ruku pred jej xichtom ze jej tie hodinky svietia do ocu... :-/
    - vzdy ked idem okolo zrkadla, tak sa kuknem ako strasne mi seknu :mrgreen:

    ...je toho ovela viac, tak ked ma napadne, pripisem... ;)

  • "misoo" wrote:

    nie, proc? na sklicko najprv fuknem (odstranim pevne casti), potom dychnem (navlhcim) a potom jemne poutieram do vnutornej strany tricka.


    misoo :mrgreen:

    ja zviknem i našlinic :mdr1: :mdr1:


    Prim sport II
    SEIKO 5 snk 645 k 1
    Seiko 5 snk 369 k 1

  • slinit musis ale opatrne, aby to nasledne nezanechalo flaky na tricku, to by potom vyzeral clovek jak debil (hlavne, ked jedol predtym cokoladu) - ciste hodinky a zaslinene tricko :D

    Breitling do kazdej rodiny!!! :malin1:

  • myslím, že toto vlákno by sa nemalo volať " Hodinkové úchylky " ale " Desatoro prikázaní hodinkomaniaka" :mdr3: Keby som mal vymenovať svoje úchylky, určite by to boli všetky z prvého príspevku a ešte veľa veľa ďalších. Raz som bol v mojom bydlisku u jediného hodinára, ktorý dokáže ako tak kuknúť do čriev mechanických hodiniek a bol som tam 2x, prvý a posledný. Hodinár bol veľmi prekvapený 8| , prečo som sa nasral :nono: , lebo podľa neho je normálne vybrať strojček, a púzdro s mojim nalešteným zafírovým sklíčkom drbnúť medzi skrutky, skrutkovače a iný bordel, čo mal na stole :rougefaché: :nonon: Skoro som omdlel a prášil som kade ľahšie aj s rozobratými hodinkami. A toto by určite urobil každý správny hodinkomaniak :mdr1: . Moje hodinky nedávam nikomu do rúk. Kto by čistil mastné otlačky z nalešteného sklíčka? :taistoi: brrrr, hrôza, čo len pomyslieť. Čo keď stlačí tlačidlá chronografu inak, ako ja? :pleur4: Bože, na to ani pomyslieť :erk: :berk1: Čo keď mu vypadnú z ruky? :aille2: Stačí, hrozný sen. Chcem sa zobudiť :happy1: :modo:

    A stitch in time :D

  • Vy ste tu riadni pacienti :happy1: , ale ja tiez :mdr3: . Uz dlho som sa tak nezasmial.

    No moje pozorovania, aj ked ich je urcite viac:
    -samozrejme alergia na chytanie hodiniek za sklicko, jeho kazdodenne lestenie
    -nabijanie lumi kedykolvek je to mozne a obzeranie hodiniek v slenecnych lucoch
    -ked prechadzam v tesnuch priestoroch,tak lava ruka automaticky za chrbtom a kryjem hodinky vlastnym telom :merci:
    -v poslednej dobe si rad podopieram hlavu aj ked je to neslusne, lebo pocujem ten krasny tikot :D