Cakanie na hodinky alebo spovedna zavislakov

  • Misoo:
    Hej pride ti z colnice list ze neico u nich mas. Chodil som aj na Tomasikovu na postu (hore bola alebo je colnica kde som im ukazal ich list vypitali si nejaky doklad - v mojom pripade vypis z paypal uctu, vymerali dlh a isiel som to dole na postu zaplatit, pltom opat hore a balik mi vydali) alebo naposledy som bol na colnici pri letisku ale nepamatam si ci som platil priamo tam alebo som sa trepal niekde na postu. Myslim ze tam


    Odoslané z iPhone pomocou Tapatalk

  • Tak bergeon a podložky uz su doma
    Je to neporovnateľná kvalita voči zbytku (bohužiaľ aj cenou )

    Ω Planet Ocean 600m Chrono , Planet Ocean 45,5mm cal 2500C , Ploprof 1200m

  • "stepecken" wrote:

    Tak bergeon a podložky uz su doma
    Je to neporovnateľná kvalita voči zbytku (bohužiaľ aj cenou )

    Je to naozaj taky rozdiel oproti noname nastrojom? Je s nim nejak lahsia manipulacia, alebo..? Nejak si to neviem predstavit.

  • ...to je asi tak ako s hodinkami. Kvalitnejšie nástroje sú vyrobené z kvalitného materiálu, dielenské spracovanie je lepšie, tiež presnosť, takže čiastočne sa dá povedať, že sa s nimi aj lepšie pracuje. Či to stojí za tie peniaze, nech každý uváži sám.

    Tempus Fugit

  • ja ho mam tiez a kvalitou oproti tym do 10€ sa neda Bergeon porovnat..
    musim ale objektivne zhodnotit, ze na mojom kuse som musel zavit hrotu zabalit a az nasledne zaskrutkovat do tela nastroja, lebo sa mi to odtacalo a trochu ma to sralo - teraz to je dokonale a nemozem si ho vynachvalit :super:

    Jakub, gratulujem - lepsie si si nemohol vybrat :super:

    Breitling do kazdej rodiny!!! :malin1:

  • nosim ho stale so sebou, matne si spominam, ze sme s nim menili Misov kaucuk? alebo sme len chceli nieco menit a nakoniec sme nemenili? :D
    urcite tam ale najblizsie bude so mnou :super:

    Breitling do kazdej rodiny!!! :malin1:

  • Donesiem aj ja
    Kúpil som dva hroty 3mm dva hroty 1mm a dve vytlacacie telieska
    Čiže mam dlhooo pokoj
    Tie noname majú hrot s nekvalitneho materiálu vačšinou ľahko spoznatelne je čierny
    Bergeon :
    je dlhší ako ostatne
    Hroty su z vysoko kvalitného materiálu a majú brusenie hrotu pod uhlom čiže omnoho ľahšia manipulácia
    Telo je dokonale na uchyt
    Mam aj srobovak od bergeonu ( signovany bergon glycine ) a ten ma prežije mam taky pocit

    Osobne si myslim pri hodinikach uz za 300€ a viac je naozaj škoda pchat tam činu ktorá sa môže zlomiť a vážne poškriabat ( nebodaj vryp) telo hodiniek ako aj ruku

    PS: raz som šetril na imbusakoch a dopadlo to tak ze 12ku imbus som pri záťaži ohol ako žuvačku
    PS2; do teraz som používal elektro tenký srobovak ale uz stačilo ano bojim sa o hodinky
    PS3: zajtra idem do TN pre ďalšie Steinhart napovedá dlc a 1000m :)

    Ω Planet Ocean 600m Chrono , Planet Ocean 45,5mm cal 2500C , Ploprof 1200m

  • dnes mi esqueleto :amen: poslal správu, že budúci týždeň by mi mali dôjsť hodinky :ghee:
    čakám od konca novembra 2013 8|
    takže si viete predstaviť aký som už nabudený :diable:
    medzitým som už obzeral aj iné hodinky. lákajú ma MONSTER-y
    a poškuľujem 8/ aj po nejakých pekných pilotkách ;)
    kurnik. toto asi nebolo dobré, že som narazil na túto stránku :mrgreen:

  • bladerunner: to čakanie musí byť strašné, ale... neboj, keď už si tu tak si to uži naplno. Nič dobré Ťa tu nečaká, všetci sme tú v absolútnom poriadku :mrgreen: