Gravírovanie hodiniek - anketa

  • Dali by ste si na svoje obľúbené hodinky niečo vygravírovať? 7

    1. áno (3) 43%
    2. nie (2) 29%
    3. určite áno (1) 14%
    4. určite nie (0) 0%
    5. neviem (1) 14%

    Jednoduchá otázka v ankete:

    Dali by ste si na svoje obľúbené hodinky niečo vygravírovať? Ak áno, čo by to bolo? Meno, dátum narodenia, nejakú múdrosť.. Ak nie, prečo nie? Hodinky by určite stratili hodnotu v prípade ďalšieho predaja, ak by sa vôbec dali ešte predať.. S vygravírovaným meno by to bolo asi ťažké :) Urobili by ste to aj napriek tomu?

  • Odpovedal som NIE, lebo netuším akou múdrosťou by som už len tie hodinky zhovädil....jedine že by sa jednalo o kus, o ktorom by som vedel že ho nikdy nebudem chcieť predať.... ako nápad napr. také svadobné hodinky, povedzme Panerai Luminor Power Reserve s decentne vygravírovaným dátumom svatby a prípadne menom vyvolenej na zadnej strane... :) a keby nastal rozvod, dám to zoškrabať a nosím ďalej :)

  • tiez som dal NIE ale to iba preto, ze by som to nespravil na hodinkach sam pre seba.. Ak by som napriklad dostal od frajerky hodinky, kde by bolo vygravirovane vyznanie lasky, pripadne datum prveho stretnutia, narodenia a meno potomka, pripadne nieco podobneho tak by som ich s velkou radostou nosil.
    Takisto by som na hodinky darovane niekomu za podobnym ucelom gravirovanie urcite umiestnil :)

    Breitling do kazdej rodiny!!! :malin1: