• Síce už som si hodinky na leto kúpil, ale ako sa ukázalo, tak príliš skoro a tak ma teraz prepadla potreba kúpiť iné :). Malo by sa jednať o potápky a cena by sa mala vzhľadom na ich účel pohybovať okolo 500€, +- 100€. Veľkosť hodiniek medzi 41 - 45mm. Zatiaľ mám dvoch favoritov a to Davosa Agronautic Ceramic - žlté a Steinhart GMT Ocean 1 Black Red. Som zvedavý na vaše názory a návrhy.

  • Ak by si nekupoval nové, tak za tú sumu by si si mohol kúpiť už aj Longines Hydroconquest ..... Ináč všetko naj .....

  • Dík :).
    Podľa mňa aj tie Davosy má kde kto ;).
    Na Davosoch sa mi páči, že majú keramickú lunetu, tiež sa mi páči farebná kombinácia a určitá originalita dizajnu. Trochu mi na nich vadí ten ťah, príliš sa mi k potápkam nehodí, hlavne tie koncovky mi prídu také prečačkané. Steiny mi prídu dizajnovo neskutočne vyvážené, podľa fotiek to vyzerá tak, že majú krásny antireflex a to ja môžem. Tiež majú funkciu GMT ktorú nemám na žiadnych iných hodinkách a ktorá sa na dovolenkách môže hodiť. Veľmi dobre vyzerá aj ten ťah a samozrejme netreba zabúdať ani veľmi dobrý pomer ceny a výkonu.

  • "misoo" wrote:

    Vsetko naj! ;)
    A zober Davosy, stajny ma kde kto. A detaily neries, aj tak to na jesen predas... :cote:
    Janko: na leto hodziny s kozenym remenom?? :langue3:


    misko, konska koza je lepsia ako ocel :) no a nejaky pekny kaucuk alebo nylonovy NATO sa urcite tiez najde :)

  • Kde ja som tie davosy videl...
    Nepridu vam identicke? Az na farby samozrejme a logo
    http://www.uhr.info/products/en/Di…HR/UHR-431.html

    Aktuálne : Damasko DA36, SEIKO SKX009, Apple Watch 6, Dan Henry LE 1962, Oris Aquis 39.5mm, Seiko Alpinist, Hamilton Khaki Green 38mm, Certina DS Action diver 38mm..
    Išli do sveta: STEINHART Nav B 44mm, Seiko SNZG15, Steinhart Ocean One Black, Apollon, Steinhart Ocean One Vintage Red, Luminox 3050, Laco Trier, Seiko SARB033, Davosa Ternos Ceramic, Apple Watch 3, Polar M430, Squale 50 atmos, Apple Watch 3, Steinhat Ocean One green, G-shock Gulfman...

    Edited once, last by misoo (April 23, 2014 at 8:54 AM).

  • Nemci. Neviem co su zac a ci ta 5 rocna zaruka je realna, ktovie. Ale vyzeraju identicky.

    Aktuálne : Damasko DA36, SEIKO SKX009, Apple Watch 6, Dan Henry LE 1962, Oris Aquis 39.5mm, Seiko Alpinist, Hamilton Khaki Green 38mm, Certina DS Action diver 38mm..
    Išli do sveta: STEINHART Nav B 44mm, Seiko SNZG15, Steinhart Ocean One Black, Apollon, Steinhart Ocean One Vintage Red, Luminox 3050, Laco Trier, Seiko SARB033, Davosa Ternos Ceramic, Apple Watch 3, Polar M430, Squale 50 atmos, Apple Watch 3, Steinhat Ocean One green, G-shock Gulfman...

  • Ja som mal davnejsie v merku gunmetal verziu na gume (v tom case boli davosy len o necelych 150€ drahsie), no niekde na WUS som nasiel tieto, kedze ich tam porovnavali s davosami. Odpoved, ci su z jednej fabriky, alebo kopia som nenasiel....

    Aktuálne : Damasko DA36, SEIKO SKX009, Apple Watch 6, Dan Henry LE 1962, Oris Aquis 39.5mm, Seiko Alpinist, Hamilton Khaki Green 38mm, Certina DS Action diver 38mm..
    Išli do sveta: STEINHART Nav B 44mm, Seiko SNZG15, Steinhart Ocean One Black, Apollon, Steinhart Ocean One Vintage Red, Luminox 3050, Laco Trier, Seiko SARB033, Davosa Ternos Ceramic, Apple Watch 3, Polar M430, Squale 50 atmos, Apple Watch 3, Steinhat Ocean One green, G-shock Gulfman...