Seiko pre manželku

  • na Vianoce plánujem pre manželku SEIKO SNK876K1 (WR50, 7S26,Hardlex, 37mm). Aký je váš názor ?

  • Mne osobne sa páčia. Veľmi vkusné, elegantné a pritom jednoduché hodinky, ktoré by potešili zápästie nejednej ženy :) Však ako povedala najznámejšia módna tvorkyňa, Coco Chanel "Jednoduchosť je kľúčom k pravej elegancii. "
    Čisto ženské vizuálne hodnotenie, no na odbornú stránku tu sú iní páni.

  • Zeny malokedy ocenia automat, aby ti ich neoplieskala o hlavu :) Inac odporucam hodinky so zafirom, hardlex nie je ziadny zazrak (plati hlavne pre vypukly) a mozes ich mat kvoli tomu oplieskane o hlavu hned dva krat. A ked uz plieskame - tretie oplieskanie riskujes za olezene "zlato" po case nosenia. :D

  • na Vianoce plánujem pre manželku SEIKO SNK876K1 (WR50, 7S26,Hardlex, 37mm). Aký je váš názor ?

    @AKUC presne to iste som chcel povedat co mysiak, neviem na kolko je odolny ten Hardlex ale zeny nicia veci aj z cisteho zeleza. Ked bude s tymi Hardlexom smatrat v kabelke tak ho oskrie o vnutorne zipsy kabelky.

    A to este nehovorim o tom ked nosi ine sperky a bude sermovat rukami hore dole.
    Hodinky som tej svojej este nekupoval ale ver mi , viem o com hovorim.

    @Keresia co ty na to? ako sa chova zena k hodinkam?

  • @mysiak vidim ze s tym mas bohate skusenosti :mrgreen:

    No trosku.. :D

    Automat - ak som ich nedal do natahovaca alebo preventivne obcas nenatiahol rucne, tak som kazdych par dni nastavoval datum a cas.
    Hardlex - hlboka ryha takmer cez cele sklicko, nikto netusi ako sa to stalo.
    Zlato - kamoska sa stazovala po tyzdni nosenia, ze jej "zlato" uz lezie dole.

    Zatial najmenej pripomienok bolo k ocelovym quartzovym Autran Viala so zafirom.

  • Má rada zlaté aj automat, s hardlexom mám dobré skusenosti na skx a nebudú to jediné hodinky čo má

  • má ešte tieto

    najviac nosi

  • @AKUC tie cierne vlavo dole su co zac. Tie by sa pacili mojej. Jej sa pacia skeletony aj open heart. Ma jedny automaty od Swatchu ale ja som jej chcel kupit tiez nejake. Mimochodom mne sa pacia aj tie Nautici. Zena s vkusom


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  • Zamysli se chlapče, zamysli, na své štěstí pomysli. Když už má takovejch krámů, potřebuje další? Plácni se trochu přes kapsu, nebo kup něco jinýho než hodinky. Pětka na cifru v elegantní řadě udělá víc škody než užitku a ani křivý day-date nepotěší. A jak již kolegové psali, hardlex odře a PVD ošoupe, v této cenovce nemůže být nejkvalitnější. Zamysli se chlapče, zamysli...

    Time is Life. Je to dar i prokletí. Instagram daemonultimate1

  • @AKUC tie cierne vlavo dole su co zac. Tie by sa pacili mojej. Jej sa pacia skeletony aj open heart. Ma jedny automaty od Swatchu ale ja som jej chcel kupit tiez nejake. Mimochodom mne sa pacia aj tie Nautici. Zena s vkusom


    Sent from my iPhone using Tapatalk

    čierne sú Igersoll "Dream", tiež to má rada istú dobu to mala v kuse na ruke, Nauticu nosý len v lete lavne pri vode, na dovolenku a tak ...

  • Myslím si, že sa poteší, ale po týždni budú odpočívať medzi ostatnými v hodinkovnici. Prečo? To už vysvetlil mysiak. Iba by som dodal, že súdiac podľa už jestvujúcich hodiniek to nie je jej štýl.
    Hľadaj so ženskými očami, skôr fashion ako nejaký s "kvalitným automatom".

  • Hodinky pre manželku...problém ako noha. Teda čo sa týka tej mojej. Kedysi si doniesla z Nemecka hodinky nedefinovateľného pôvodu. Mali značku BB (Brigitte Bardot) a ich kladom bol 36 mm čierny ciferník so zlatými indexami, pozlátenými výraznými ručičkami a pozláteným guľatým telom. Quarzky, prirodzene. Nosí ich občas dodnes. Potom zdedila po mame Bulovy s ručným náťahom. Sú Art Deco, ročník 1954. Sú obdĺžnikové, 26 x 22 mm, pozlátené, krémový ciferník, pekný kovový náramok. Vzhľadom na smutnú skutočnosť, že vidí bez okuliarov úplný péerdé, je pozoruhodné, že to nosí . Podozrievam ju, že to nosí skôr ako náramok ako hodinky, lebo ich vždy naťahujem ja a rezervu majú tak 34 hod., takže 90 % nosenia jej tie hodinky bezpečne musia stáť. Potreba mať riadne a funkčné hodinky sa odrazila na požiadavke "niečo " zohnať. Dal som jej zopár tipov na weby a svätý pokoj. Po asi týždni videla Steiny, tridsaťosmičky Maríny. Bola nadšená. Spievala o nich denne, ráno, na obed aj večer. Darmo som jej hovoril, že pre ňu budú lepšie kvarcky a nie automaty, že 38 mm priemer je na jej 14 a pol cm labku priveľký a 13 a pol mm hrúbka prihrubá, ani to, že jej kúpim typovo podobné, ale pre ňu s ľudskejším priemerom, nepomáhalo nič. Po asi mesiaci dohadovania a dvoch týždňoch tichej domácnosti som ich objednal s tým, že do týždňa po dodávke pôjdu z domu. Chyba lávky. Prehľadný biely ciferník, výrazné číslice a modrené labky na hodinkách vyhrali na celej čiare. A mám od nej v tomto smere už vyše roka pokoj. Basta.

  • Nebude to zlé aj keď to sú len seika

  • Ja si myslim, ze si urobil dobre. Podla mna su pekne, jedine co mi tam trosku prekaza je ta modra farba ukazovatela dna.

    Kazdopadne je to kus velmi peknych hodiniek. Ano mozno sa jej rychlo cele osuchaju ale nestoja zas tolko, ze by sa k nim mal spravat clovek ako ku zlatemu vajcu (alebo zlatej zile).

    ..a naviac, niektore zeny dostanu na sviatok vysavac, alebo zehlicku s tym, ze sa chlap este tvari velkodusne, ze ved to potrebovala.

  • Ja som žene kúpil tieto. Má rada všelijaké ozdoby na ciferníku a toto má aj taký mladistvý vzhľad. Uvidíme čo na ne povie keď ich rozbalí. Jej prvé automaty.