Čo máte dnes na ruke (hodinky)?

  • Ked sce clovek nechrono day date, je prakticky odkazany na japonsku produkciu. Vo svajci bezny plebs asi furt vie, co je za den. Skoda no.

    To mě taky štve, že day date je tak slabě obsazovaná komplikace.

    Time is Life. Je to dar i prokletí. Instagram daemonultimate1

  • Co ja viem... Hamilton ma pomerne slusny vyber day-date hodiniek a Tissot ma tiez par kuskov. Mido ma day-date zastupene snad v kazdej modelovej rade. U Fortis a Longines sa tiez nejake najdu. Nepovedal by som ze CH vyrobcovia ju osadzuju slabo... skor si myslim ze v porovnani s gigantom menom Seiko 5 to vzdy tak bude vyzerat...

  • Musím doplnit slovo potápky s day date. Ano, Hamilton nic, Oris ano, ale přes 2000 eur, Mido...jo to je paradicka...Captain 5, skoda aluminiovy lunety, protože maj powermatic 80, nechapu že jsou tak přehlížený, Tissot nic, jejich Seaster mě vůbec nezajímá, Fortis, jo, ale to už je nějaký profláklý a zaspali dobu, Longines nic, Hydra taky usnuly. Co tam máme dál? Prostě nic moc, ale chápu, žes to vytáhl, to je moje omezení, když řeknu hodinky, vlastně říkám potápky, nic jinýho mě nezajímá. Seiko to mâ průřezem skoro u většiny potápek, Jasně MM, Sumo a td ne, ale jinak jo.

    Time is Life. Je to dar i prokletí. Instagram daemonultimate1

  • Seiku, a tym myslim aj Orient, nebude nikdy a nikto v potapkach schopny konkurovat... aspon co sa tyka mnozstva modelov. A day-date je uz desatrocia ich zlaty standart. Ziaden iny vyrobca nema tak podchyteny tento segment na trhu a ani by nemal sancu. CH vyrobcovi sa nikdy neoplati davat 2-3 strojceky do 100 roznych potapkovych puzdier lebo na ich trhu to nikto nekupi. Ale zas treba byt fer pretoze je z coho vybrat aj mimo Japonska. Inak tiez nerozumiem preco je Mido taka prehliadana znacka... maju super vlastne dizajny... Ocean Star su podla mna jedny z navydarenejsich potapiek v ketegorii okolo 800-1000 EUR.

  • Podpisujem co napisal watchesfan a este pridam:

    Hamilton - uchylka na biely datumovnik s ciernym cifernikom (extra chutne ked je "day" na pozicii 12) :berk1:

    Oris - extremne neprakticke uchytenie tahu, rad nosim hodinky aj na kozi

    Mido - dalo by sa vybrat, cakam na update s keramikou

    Tissot - idu totalne mimo mna, mam ich na urovni Festina (viem, ze nepravom)

    Longines - nespominam si, ze by som videl aspon sportovy day/date model

    Fortis - dizajn super, jedny aj mam. Zial su dost velke na bezne nosenie.

    Realne co by som si vedel predstavit su asi iba Omegy AT (ak by sla vymenit spona za regulovatelnu), ale tolko nedam.. :)

  • Dievča, fotíš asi tak 1000 x lepšie, ako ja. To ma motivuje....:super:

    No vidíš a to používam starý 6s+ :] Hlavne to nejako moc neriešim... cvakne a bez akýchkoľvek úprav to sem jednoducho šupnem. Niekedy sa to podarí viac, inokedy zasa menej...

    aké vykupkané :mrgreen:

    Tak nebolo to úplne 100%, nakoľko to bola iba taká rýchlovka, ale určite vyzerajú podstatne lepšie ako predtým. A čo je ešte dôležitejšie, že som ich neutopila a stále fungujú :malin1:

    ... to akoze som jediny sklamany? z obrazku, ktory ma popis "kupeme sa" som cakal viac ako hodinky so spongiou... :rolleyes:8o

    Michal ty nemáš ani štipku predstavivosti? Som sedela vo vani a tú špongiu som mala na stehnách... :gene3:

  • bože škoda škoda toho zrušeného vlákna :mrgreen:

    Myslis, ze by tam monika.ms : postal svoje foto?:mrgreen:

    je: Prim: cal. 68, CHR. WARD C9 5 Day Small Second: SH21, NOMOS Club Date: DUW 4101

    bolo: Aviator mechanical A-3105-6975647: Poljot 3105, Steinhart Marine Chronometer II arabic: Unitas 6498, STEINHART Military 42, Davosa Ternos Ceramic, Junkers Spitzbergen F13 6110-5: Poljot 3133

  • ked sa rozhodujes ktory naramok

    No ja tam vidim len remienky. Naramky asi budu mimo zaber co?:]

    je: Prim: cal. 68, CHR. WARD C9 5 Day Small Second: SH21, NOMOS Club Date: DUW 4101

    bolo: Aviator mechanical A-3105-6975647: Poljot 3105, Steinhart Marine Chronometer II arabic: Unitas 6498, STEINHART Military 42, Davosa Ternos Ceramic, Junkers Spitzbergen F13 6110-5: Poljot 3133

  • Chalani, nerypte tolko to tej Moniky, lebo sa nam tu na to vykasle a ostanu nam vo vlakne len tie nase chlpate paprce :D

    Hodinky fotit treba!!! :)

    Podla mna je monika.ms dost odolna - sama to povedala. Inak to bolo skor mierene na pepescom, Kludne nech sa vsak vyjadria obaja.

    Ja dnes po starom, zmeny v mojej stajni zatial v nedohladne, preto nespamujem kazdy den. No ale spokojny som, len ma Junkersy nasieraju presnostou. Totalne sa rozbehli, nie a nie ich dostat tam, kde boli.

    Dnes takto vo svetlych farbach.




    je: Prim: cal. 68, CHR. WARD C9 5 Day Small Second: SH21, NOMOS Club Date: DUW 4101

    bolo: Aviator mechanical A-3105-6975647: Poljot 3105, Steinhart Marine Chronometer II arabic: Unitas 6498, STEINHART Military 42, Davosa Ternos Ceramic, Junkers Spitzbergen F13 6110-5: Poljot 3133

  • Podla mna je monika.ms dost odolna - sama to povedala. Inak to bolo skor mierene na pepescom, Kludne nech sa vsak vyjadria obaja.

    Ja dnes po starom, zmeny v mojej stajni zatial v nedohladne, preto nespamujem kazdy den. No ale spokojny som, len ma Junkersy nasieraju presnostou. Totalne sa rozbehli, nie a nie ich dostat tam, kde boli.

    myslel som to v podstate zartom :) viem ze tu sa neberieme prilis vazne a sme tu dobra partia :)

    ja zas spamujem casto, ale je to este radostou z noveho, to casom prejde :)

    ked zacnu oblubene hodinky hnevat, zamrzi to.. mne damaska zacali utekat niekedy aj 10sekund denne do minusu, neviem ci potrebuju servis alebo co, zatial som ich nechal oddychovat a so Steinami si to uzivam ako sa len da :)

  • Uzivaj, uzivaj.

    je: Prim: cal. 68, CHR. WARD C9 5 Day Small Second: SH21, NOMOS Club Date: DUW 4101

    bolo: Aviator mechanical A-3105-6975647: Poljot 3105, Steinhart Marine Chronometer II arabic: Unitas 6498, STEINHART Military 42, Davosa Ternos Ceramic, Junkers Spitzbergen F13 6110-5: Poljot 3133

  • Podla mna je monika.ms dost odolna - sama to povedala. Inak to bolo skor mierene na pepescom, Kludne nech sa vsak vyjadria obaja.

    Ja dnes po starom, zmeny v mojej stajni zatial v nedohladne, preto nespamujem kazdy den. No ale spokojny som, len ma Junkersy nasieraju presnostou. Totalne sa rozbehli, nie a nie ich dostat tam, kde boli.

    Dnes takto vo svetlych farbach.




    monika.ms mal by som sa za niečo kajať? :nono: povedal som niečo urážlivé ? Ak áno, tak sa ospravedlňujem, ale nie som si ničoho vedomý :pleur4:

    A stitch in time :D