Putovne hodinky na pokusy

  • Quote


    pridávam sa, ale vôbec netrvám na 4. mieste, kľudne ma môžte posunúť aj nižšie, zvlášť ak to zlepší logistiku, kedže som z východu


    Co myslíš Dze pojdu jak
    persu drahu

    To destrukcia je nezmisel skor ich odporucam dat na losovanie prip.ich nechat odkupit za polovicnu cenu aka bola uvedena v inz. a to zaujemcovi co je dani v zozname ak bude mat o ne niekto zaujem a potom tie peniazky dolozit k tim co sa vizbieraju na test.hodiniek aby bolo viac financií na nove test.hodinky.
    Co na to majitel?


    Prim sport II
    SEIKO 5 snk 645 k 1
    Seiko 5 snk 369 k 1

  • esqueleto: "Ja by som tie vlákna asi oddelil na Seiko a Davosa, lebo takto to bude veľmi neprehľadné. Už teraz neviem, kto píše k akým hodinkám:-) Takže nechajme toto vlákno pre Seika a keď budem mať Davosy v rukách, vytvorím nové vlákno" Výborne! :super:

    misoo: "na zaver navrhujem (ak si ich nechce nechat Polo) namiesto destruction derby dat losovanie, nech ich niekto ziska, zbytocne nicit dobre a pekne hodinky je podla mna skoda. aj ked...... " Myslím, že môže byť.

    Prípadne mi napadla ešte takáto možnosť:
    Pokiaľ som dobre pochopil, výpožičné bude 10€. Polo ich pôvodne chcel predať za 100€. Zatiaľ sme ôsmi. Pokiaľ by sa naskladalo 10 ľudí, bolo by to presne 100€. Tie by sa poslali Polovi a mal by tak predané hodinky. Myslím, že sa svoj dobrý úmysel si to zaslúži. (Ak by sme aj neboli 10ti, tak myslím, že aj 80€ je lepšie ako nič.) No a hodinky potom rozhodne neničiť, ale urobiť súťaž, prípadne hlasovanie, ktorá recenzia je najlepšia (ako naposledy) a hodinky by niekto vyhral.
    Čo vy na to?

    Longines Conquest_Tissot PRS 516_Seiko Monster_Christopher Ward C60 Trident Pro 600_Seiko SKX009_Seiko 5_Orient Blue Ray_Casio G-shock

  • Ja som bol dnes mimo, prečítal som všetko až teraz a so všetkým plne súhlasím. Dobre ste to zmanagorovali páni. JOU :) Na mieste poradia netrvám (je dobráé ak sa dá východ dokopy a potom zvyšok), sem tam cestujem, s predaním problém nemám. A hodnotím celé ako veľmi pohodové... to je tu obrovské plus. Number ONE :)

  • Wau, toto je uplne super! Odpadavam z vas, skvela parta! Ja by som sa zapojil, ale brzdim sa - vydrzal som uz 20dni, este desat, a pridu mi moje vlastne, prve mechanicke (automaty), a ou jé! (vsak sami vsetci poznate ten pocit :) )

    Sent from my Nexus 4 using Tapatalk

  • ok tak teda v krabicke z hodinkami bude cislo uctu na ktore sa poslu eurace, zoznam uzavrety nieje takze v priebehu testovania sa kludne mozu dopisovat dalsi zaujemcovia
    co sa tyka vyzbieranej ciastky tak to kludne mozme spravit tak ze za ne zase nieco kupim a casom ich poslem znova do obehu, no a hodinky mozme teda darovat niekomu vylosovanemu, alebo ak o ne bude mat niekto evidentny zaujem tak za nejaku zbytkovu cenu si ich moze odkupit (ratam ze nie viac ako 50€) a tuto sumu prilozim k vyzbieranej ciastke na nakup novych hodiniek
    moze byt?

  • ospravedlnujem sa pani, tearz som bol trosku indisponovany, takze som nic neriesil, po sviatkoch to cele rozbehneme a hodinky dorucim ako prvemu Mapo-vi