Longines Hydroconquest

  • Caute opat mi hrabalo :) Pred tyzdnom nove Fortis a dnes mi dorazili domov spominane Longines Hydroconquest :D Maju necele dva roky,ale vyzeraju uzasne :super: Su na ciernom kozenom remeni Hirsh ale pribaleny original Longines tah a oranzova guma.Pridam zatial foto na kozi,ale chcel by som ich este dnes prezut na tah.Len rozmyslam je kde najblizsi hodinar blizko lamaca :-/ Dnes som si od nasho bossa :) objednal nadobicko aby som si menil remene podla potreby a nemusel zhanat hodinara.Inak maju 41mm ale vyzeraju vacsie a hlavne na moje zapastie ako uliate :hehe: Byvali majitel pisal,ze maju natah cca 42 hod tak uvidime.Inak predavajuci super typek,do krabice pribalil este pre deti lizatka :mrgreen: Krasne zabalene,vycistene takze max spokojnost :super:

  • ty to kupujes jak rozky... ::d gratulujem k prirastku teda, uzivaj dlho a dobre :super:
    a dobre vidim oranzovu spicku sekundovky? k nej sa hodi ta oranzova guma? inac tah a vsetko si menim jednym (dvoma) malymi srobovacikmi, neni to optimalne, ale v pohode pouzitelne ;)

  • Dikes :D Snad na dlhsiu dobu som si uspokojil chutky :D Na vianoce planujem drahej kupit nejake hodinky ale netusim ake :] Tie srobovaciky su specialne na hodinky al obycajne?Skoda,ze si v petrzke mohol si mi ich vymenit :)

  • "olinka6226" wrote:

    Caute opat mi hrabalo :) Pred tyzdnom nove Fortis a dnes mi dorazili domov spominane Longines Hydroconquest :D Maju necele dva roky,ale vyzeraju uzasne :super: Su na ciernom kozenom remeni Hirsh ale pribaleny original Longines tah a oranzova guma.Pridam zatial foto na kozi,ale chcel by som ich este dnes prezut na tah.Len rozmyslam je kde najblizsi hodinar blizko lamaca :-/ Dnes som si od nasho bossa :) objednal nadobicko aby som si menil remene podla potreby a nemusel zhanat hodinara.Inak maju 41mm ale vyzeraju vacsie a hlavne na moje zapastie ako uliate :hehe: Byvali majitel pisal,ze maju natah cca 42 hod tak uvidime.Inak predavajuci super typek,do krabice pribalil este pre deti lizatka :mrgreen: Krasne zabalene,vycistene takze max spokojnost :super:


    Su krasne. Po tomto modely som na chronomagu poskuloval aj ja a nebyt toho, ze som kupil Omegy tak idem do nich. Velka gratulacia ku krasnym hodinkam.

  • "olinka6226" wrote:

    Dikes :D Snad na dlhsiu dobu som si uspokojil chutky :D Na vianoce planujem drahej kupit nejake hodinky ale netusim ake :] Tie srobovaciky su specialne na hodinky al obycajne?Skoda,ze si v petrzke mohol si mi ich vymenit :)


    ved zajdi do prveho zeleziarstva, baumaxu...... a tam si kup takuto nejaku sadu, urcite to budu mat ;)

  • "misoo" wrote:

    ved zajdi do prveho zeleziarstva, baumaxu...... a tam si kup takuto nejaku sadu, urcite to budu mat ;)


    Zrovna dnes som z takej ohol ten najtensi srobovacik do praveho uhla :). Teraz je jak motycka, budem nim okopavat krumple.

  • Tak uz viem kto mi ich od Almiho vyfukol. Co uz, kto zavaha...
    Gratulujem k novemu prirastku :)


    Sent from my iPhone using Tapatalk

    Aktuálne : Damasko DA36, SEIKO SKX009, Apple Watch 6, Dan Henry LE 1962, Oris Aquis 39.5mm, Seiko Alpinist, Hamilton Khaki Green 38mm, Certina DS Action diver 38mm..
    Išli do sveta: STEINHART Nav B 44mm, Seiko SNZG15, Steinhart Ocean One Black, Apollon, Steinhart Ocean One Vintage Red, Luminox 3050, Laco Trier, Seiko SARB033, Davosa Ternos Ceramic, Apple Watch 3, Polar M430, Squale 50 atmos, Apple Watch 3, Steinhat Ocean One green, G-shock Gulfman...

  • "durin" wrote:

    Tak uz viem kto mi ich od Almiho vyfukol. Co uz, kto zavaha...
    Gratulujem k novemu prirastku :)


    Sent from my iPhone using Tapatalk


    ..neboj u mna sa dlho neohreju :D