• Caute :D .Mate nejake skusenosti s kvalitnym servisom hodiniek?Myslim,ale fakt kvalitny servis.A nie hodinar typu Aupark kde som cital dost zle referencie.Idem kupit hodinky Longines Master Collection Moon Phase a potrebujem mat istotu,ze ten hodinar bude fakt odbornik.Chcel som to poslat Hanakovi do Brna,ale cakacia doba na servis je cca 8 tyzdnov :/ Dikes

  • Toto by zaujimalo aj mna. S Beckami a Omegami chodim do Sheronu a spokojnost. Co ale napriklad s Hamiltonom, Steinhartom a podobne. Vyskusal som hodinarstvo pri dvoch levoch a hodinara na Obchodnej a nebol som prilis spokojny. V jednom pripade sa mi vratili hodinky plne sajrajtu ako keby nad nimi obedovali a v druhom pripade som prisiel o ciernu vypln na indexoch lunety + poskriabane zadny dekel.

  • Ak sa k tej oprave skutocne odhodlas, tak sem potom urcite daj fotky hodiniek po oprave a aj skusenosti s tym hodinarom. Skoro kazdy z nas ma nejake tie hodinky po dedovi a podobne, ktore by potrebovali ozdravnu kuru.

  • V Sherone zoberu aj Longines?A napr prelestenia sklicka,lunety a pod kolko asi stoji?Lebo u Hanaka v Brne mi napisali,ze zakladny servis t.j prelestenie puzdra,skuska tlaku a pod stoji 2700ck,len cakacia doba je dost dlha :/

  • "olinka6226" wrote:

    V Sherone zoberu aj Longines?A napr prelestenia sklicka,lunety a pod kolko asi stoji?Lebo u Hanaka v Brne mi napisali,ze zakladny servis t.j prelestenie puzdra,skuska tlaku a pod stoji 2700ck,len cakacia doba je dost dlha :/


    Pochybujem

  • "Marcus" wrote:

    čo sa týka starých hodín, do témy "Vintage" som dal fotky svojich nefunkčných Helvetií a chystám sa s nimi sem:
    http://www.stare-hodiny.sk/sk/O-firme.alej
    Ja som tiež už tých hodinárov pobehal a nič...

    Pán Biháry je tiež v pohode. Vie celkom pekne preleštiť hodinky ;)