otazka ohladom posty...

  • Caute, pokazili za mi moje seika :(, po mailovej komunikacii s obchodom sme sa dohodli ze im ich poslem postou, a oni to poslu do servisu. Moja otazka, je ze kolko bude priblizne stat posta z KE do ZA, aspon ci to bude 5, 10 alebo 15 eur, ak to chcem aj poistit na hodnotu cca 220 eur... respektive nejake rady ako t ospravit, ci sa viac oplati kurier atd... budem vdacny za kazdy prinosny prispevok, viem ze by som sa mohol ist opytat na postu, no nestiham to momentalne popri praci (som cerstvo zamestnany, neviem si vybavit volno) dakujem....

  • Aj tak sa da :), ja so mna stranku ani nepozeral, necakal so mce uz na slovensku moze nieco take existovat :D a to akoze balik poisteny do 250eur do 1kg v ramci celeho slovenska by stal len 2,40? ale aj tak ostava otazka ci je dobre posielat cez postu alebo radsej kurier?

  • ok dakujem za odpovede, tak to poslem postou... a este by som sa opytal k tomu problemu, ci s nim nahodou nemate skusenost mam seiko snzh55k1, a pri nastavovani casu som zistil ze je seknuta korunka, nejde ju ani vytiahnut ani otocit s nou, ale t oje asi tazko odhandut, problemov moze byt asi viac... no dufam, ze mi to uznaju do zaruky, a nebudem za to musiet vela platit :(

  • fermuello, priosim ta, to je sluzba posty?? Kurier? Bola som v tom, ze treba si nasjt kuriersku sluzbu. MYslis, ze to poskytuje kazda posta?? Mas odskusane? Dakujem, a dik za tip!!!

  • Áno, pošta poskytuje aj kuriérske služby v niekoľkých variantách. Zo dvakrát som to využil ako odosielateľ, veľakrát ako prijímateľ, funguje to. Podanie zásielky si môžeš dohodnúť telefonicky, kuriér príde a zásielku od Teba prevezme, alebo môžeš odniesť na niektorú z vybraných pôšt (nie každá pošta).

  • spen, esqueleto, dakujem. Mozno o tom neviem prave preto, ze nasa destinacia je dedina :) .. Skusim sa informovat. Dakujem za tip, super!