Tommy Hilfiger (hladam hodky do 300€)

  • Dobrý deň mam hodinky TOMMY HILFIGER 1790679 začalo my v nich hrkať neviete čo to môže byť a či je možná nejaká oprava, všetko ide v poriadku až nato hrkanie. Veľmi pekne ďakujem za odpovede.

  • Možno tam slabo prišili dáky gombík, keď skladali hodinky, a ten sa používaním hodín uvoľnil a teraz ti tam hrká. Odporúčal by som zobrať dákemu dobrému krajčírovi nech sa ti na to pozrie ....

  • "fermuello" wrote:

    Možno tam slabo prišili dáky gombík, keď skladali hodinky, a ten sa používaním hodín uvoľnil a teraz ti tam hrká. Odporúčal by som zobrať dákemu dobrému krajčírovi nech sa ti na to pozrie ....

    :mrgreen: ja si asi ciknem

    martin - skus ich zaniest k hodinarovi mozno sa mu bude chciet a podari sa vybrat to hrkajuce kurvitko a hodinky ti este nejaky ten mesiac pobezia.

    stálice: // DAMASKO DA36 // SEIKO SCVS 001 // CHR.WARD C60 38 mm // +-

  • Nerobte si srandu, Martin sa sem obratil zrejme v dobrej viere v radu.
    Tak pokial to nie je nejaka recesia, tak treba poradit.
    Martin, naozaj zajdi ist k najblizsiemu hodinarovi, ten sa na to pozrie a povie co s tym. Ale necakaj zazraky. Ak su v zaruke, chod za predajcom. Dufam, ze si za nich nedal privela.

  • Určite by sa to dalo aj bez zosmiešňovania.
    K veci, hodinky majú automatický strojček, čo je pomerne zložité zariadenie v tomto prípade zostrojené v Číne, čo nie je práve garanciou precíznosti. Niekde je vôľa a preto to hrká. Ak hodinky idú, je to v poriadku. Hodinár sa vyhováral na podtlak preto, lebo oprava je pomerne zložitá (rozobratie a znovuposkladanie strojčeka) a vzhľadom na kvalitu s neistým výsledkom. A po ďalšie si musíš uvedomiť, že v tých hodinkách je množstvo pohyblivých mechanických častí, ktoré vždy budú vydávať nejaký zvuk. Hrkanie môže byť aj úplne štandardná vlastnosť, ktorá sa odstrániť nedá (ťažko povedať ak to človek nepočuje).

  • Martin, daj si do udajov mesto (okrem ineho) ;) ulahci to rady, konkretne v tomto pripade ti mozeme dat nejaky tip na hodinara v tvojom okoli.
    Fermuello dostava moderatorsku dutku za vyrusovanie na vyucovani !! :grr: :mrgreen:

  • tieto fashion znacky si nechavaju vyrabat hodinky v cine, je vela OEM vyrobcou, ktory ti vyrobia hodinky s akymkolvek logom, na vyber je vela typov puzdier, staci si vybrat. vnutri sa toci vacsinou cinska strojovna pripadne japonsky quartz.
    napr. http://arswatch.manufacturer.globalsources.com/si/60088250062…16831/Watch.htm uz len zadat logo zaplatit za 500 ks a ochvilu su na doma na sklade.
    tie hilfigerky by za tie prachy co ich predavali mohli mat aj japonsky strojcek a z toho co som sa na nete docital ho asi aj maju, problem je len,ze blizsie podrobnosti o strojceku sa vacsinou u hodiniek tychto fashion znaciek neuvadzaju (staci ze su znackove :) ) a tak to zisti az clovek co ich rozoberie.

    stálice: // DAMASKO DA36 // SEIKO SCVS 001 // CHR.WARD C60 38 mm // +-

    Edited once, last by misoo (April 23, 2014 at 9:38 PM).