Casio SGW-300H Manuál

  • Dobry den,

    Vlastnim hodinky Casio SGW-300H zakupene v Bulharsku. Bohuzial malym nedopatrenim som prisiel o manual, ktory bol sice v inom jazyku ako slovenskom.
    Hodinky su jednoduche, no aj tak by ma zaujimali niektore veci, ktore su popisane v manuali ale jediny ktory sa mi podaril stiahnut je anglicky a kedze viem menej tak len lustim.

    Chcel som sa preto opytat, ci by sa nenasiel niekto kto by mi mohol poskytnut prefoteny manual v SK alebo CZ jazyku. Bol by som velmi povdacny, kedze asi zastupcovia Casia na slovensku boli neochotni a takisto kamenna predajna v ktorej som kupovaval hodinky predtym mi v tomto nepomohli.

    Dakujem velmi pekne za pomoc

  • Ahoj, no je to dosť špecifická požiadavka. Ale možno sa tu niekto nájde, kto má manuál práve pre tento model v slovenčine. Pokiaľ však viem, tak na Slovensku ani nie sú podrobné návody ku Casiam. Iba také tie všeobecné, ale ktovie, možno sa mýlim. Lepšie by na tom mohli byť naší českí susedia ;)

  • No neviem ako to chodi, ale predtym som si kupil casia a mal som navod k nim prefoteny zdrap papiera a vyrozumel som z neho co chcem.
    Neviem ci sa odvtedy daco pohlo ale Casio na SK mi odpisali, ze navod je sucastou zarucaku a mam problem teda aj s reklamaciou. Predtym nikdy nebol zarucak sucastou navodu. Cize stacilo len aby mi poslali len navod prefote do PDF bez zarucaku ale mali s tym problem.

    V BB kde som v kamennom obchode kupovaval Casia tak maju tam tie iste hodinky ako som kupoval v Bulharsku ale bohuzial boli neochotni, ze oni maju svoje hodinky a hotovo. Pritom su to tie iste !! Ja do tej ich politiky nevidim ale aky je problem prefotit 2 strany z navodu. Alebo nezarobia na tom tak kasleme na zakaznika.

    Pisal som priamo aj do casia, snad pochopia co by som potreboval a uvidime.
    Vyskusam teda napisat aj do CZ a uvidime.

    Tymto ale pohlad na Casio u mna celkom dost klesol pre jeden sprosty manual.

  • vitaj, pohlad na Casio by ti klesnut nemal, skor na debilnych predavacov... takychto ludi nechapem, kaslu na sekundarny biznis, byt majitelom, tak letia aj s dverami!! :grr:
    k navodu... nasiel som len anglicku verziu, cesku ani slovensku bohuzial nie... ostava len vystopovat majitelov hodiniek, drzim palce!

  • "FoXo" wrote:

    Pritom su to tie iste !! Ja do tej ich politiky nevidim ale aky je problem prefotit 2 strany z navodu. Alebo nezarobia na tom tak kasleme na zakaznika. Tymto ale pohlad na Casio u mna celkom dost klesol pre jeden sprosty manual.

    Ty si kúpiš hodinky v Bulharsku a od predajne na Slovensku chceš návod v Sk. Kašleme na zákazníka! Veď ty nie si ich zákazník, prečo by ti mali prefocovať návod. Casio ponúka na svojich stránkach návod v angličtine. Môžem zodpovedne prehlásiť, že tie Sk a Cz návody za veľa nestoja. (je veľmi stručný, často zle preložený, že je problém pochopiť čo tým autor myslel) Ja radšej využívam podrobný návod v angličtine + obrázky. Kvôli tvojmu problému by som nelámal palicu nad Casiom.

  • Kupil som v predajni kde som chcel prefotit navod 5 hodiniek Casio a nie som zakaznik? A ked chcem len prefotit manual tak sa somnou zrazu nechcu o tom bavit kym si tie hodinky u nich nekupim.
    Pisal som priamo na zastupcu Casia na slovensku. Ako som pisal maju mozno inu politiku, som zvyknuty na ine znacky kde bezohladu na to ci je produkt kupeny v tej alebo tej krajine u nich alebo inde ochotny pomoct.

    Ok opravujem svoj nazor z Casia na predajcov Casia.
    Uvidim co mi odpise priamo Casio, kedze sa jedna o ich produkt malo by im byt jedno kde su kupene ak ovsem vedia pomoct s prekladmy navodu.
    Neviem ako to funguje v takychto prikladoch.

  • "cretino" wrote:

    v Bulharsku si ich kupoval niekde u AD, alebo u tych "Panov" co to predavaju pri mori? :]

    Kupoval som ich v Nessebare v kamennom obchode, teda tak vyzeral. Mali v nom vela modelov Casia + este dake ine znacky.
    Podvrhy by to hadam nemali byt :)

  • aj cesky distributor ma len anglicky navod, takze asi ti nic ineho nezostava ako si ten text zkopirovat do prekladaca napriklad tohto:
    http://translate.google.sk/?hl=sk&tab=wT#en/sk/

    a postupne si rozlustit to, co potrebujes..
    ak by si nahodou nemal, tak tu mas jednu verziu PDF, z ktorej mozes kopirovat text:
    http://www.ehodinky.cz/files/manual_casio_kalibr_3202_en.pdf


    v Bulharsku som bol na viacerych miestach (Nesebar, Primorsko,...) ale ked ti mam pravdu povedat, kamenna predajna nic neznamena - su plne fejkov, takze dufaj, ze ty mas vynimku.. len tak pre zaujimavost, nehodis sem foto tych hodiniek? :]

    Breitling do kazdej rodiny!!! :malin1:

    Edited once, last by misoo (April 23, 2014 at 2:57 PM).

  • "FoXo" wrote:

    Kupil som v predajni kde som chcel prefotit navod 5 hodiniek Casio a nie som zakaznik? A ked chcem len prefotit manual tak sa so mnou zrazu nechcu o tom bavit kym si tie hodinky u nich nekupim.


    Tak to ti mohli vyjsť v ústrety. Pravdepodobne od nich už nič nekúpiš! Prišli o zákazníka.