• Uz dlhsie mi vrta hlavou, mozno mi nejaky odbornik poradi ohladom tejto znacky. Moj kamarat si nedavno kupil hodinky tejto znacky ale mam pochybnosti, ci su prave. Hlavne kvoli tomu, ze on ich objednaval z tejto stranky - http://tophodinky.eu/detail/93/pans…hne-036/cat/324 , a na oficilanej stránke je tento model o niekolko nasobne drahsi - http://www.kronensoehne.com/premier1.html
    A dalsim aspektom je, ze su to mechaniky, pretoze rucicka sa pohybuje tak ako sa pohybuje na vsetkych mechanikoch, a aj vidim ako mu to tam vsetko kmita cez to priehladne sklicko a aj ich kazdy den natahuje, pricom na tom SR e-shope pise, ze su to quartz, tak teraz neviem.
    Fakt neviem co si o tom mysliet, aky mate nazor?

    Steinhart Ocean Vintage Military

    Edited once, last by misoo (April 22, 2014 at 10:26 PM).

  • Nemusim byt odbornik na to, aby som videl, ze ide o nejaky podla mna cinsky smejd, ktory ako mnoho dalsich kopiruju design Omegy, Breitling, atd. Takychto smejdov je plny net. :berk1:

    Rolex Submariner 16610
    Seiko Monster Orange
    Raketa - spomienka na deda

  • Myslel som to tak, ze na oboch strankach co si uviedol su smejdy bez ohladu na to ci ide o tie iste hodinky a "znacku".

    Rolex Submariner 16610
    Seiko Monster Orange
    Raketa - spomienka na deda

  • Na originál stránke su čínske smejdy,ktoré ako uviedol Tommy kopiruju zavedené značky a čo kúpil kamarát je nejaký feik predrazenej čínskej parády.Veď tam aj pisu,že pohon je japonský quartz a presnosť je zaručená mechanickým strojcekom s technológiou tourbilonu.
    Tak už čo je... :mrgreen:

  • wau..tak teraz som v soku ze aj tie 500 dolarove su kopirovane......no ale co sa tyka tých 40 eurovych co ma kamarat, skutocne to nie je quartz ako pise na stranke...je to mechanika, videl som to, kmita mu to tam, natahuje to, zastavili sa mu ked ich nechal dva dni lezat, cize je to mechanika, ale ako povedal esqueleto asi z plechoviek

    Steinhart Ocean Vintage Military

  • Na tuto temu sme si vymenili zopar nazorov na inom mieste fora.
    V tomto pripade sa zjavne nejedna o priame falsovanie existujucej renomovanej znacky , ale o vlastnu cinsku znacku, ktora napodobnuje nazov a vzhlad.
    Raz som videl v telke vietnamskeho predavaca textilu a obuvi, ktory povedal "cim viac pasikov, tym viac adidas" - vtedy predavali napodobeniny adidasu s tym, ze pridali stvrty pruh. Tvorivost nepozna hranic. Nie je to priamy fake adidasu, ale ho to velmi pripomina. Tak je to aj v tomto pripade s hodinkami. Takto sa daju nachytat ludia. Za 40 eur je to OK a priehladne, ale 400-500 je dost nehorazne.

  • nic dobreho ani za 500 ani za 40...
    tot moj nazor
    pridam nieco z ich pokecu

    Informácie o produkte:

    Presnosť a stabilnosť hodiniek zaručuje patentovaná technológia "Mechanical and Tourbillon Technology". Hodinky sú vyrobené z nerezovej ocele a vysoko kvalitnej kože.

    za 40 eciek kozeny remen ani janko nedoda a nie este aj strojcek :pan3: :mdr1:

  • Originál je čínsky šmejd a to druhé je fejk čínskeho šmejdu. Kamarát dopadol ešte dobre, mohol kúpiť originál za 400 € :mrgreen: . Niečo podobné, ako fejk Armani.

  • "Spen" wrote:

    Originál je čínsky šmejd a to druhé je fejk čínskeho šmejdu. Kamarát dopadol ešte dobre, mohol kúpiť originál za 400 € :mrgreen: . Niečo podobné, ako fejk Armani.

    toš takto ...
    inak fejkuju aj smejd,to moze napadnut len cinanov

  • dobre, tak radsej ani nehovorim kamaratovi, co to kupil :D

    Steinhart Ocean Vintage Military

    • Official Post

    Ešte by to mohlo byť aj tak, že ten tzv. "originál" má navoňanú webstránku a maximálne premŕštené ceny a tie na tej druhej stránke sú tiež také isté "originály" (ak sa to tak dá nazvať:) ale už za normálnu cenu aby sa to ľahšie predalo. Človek sa ľahšie zláka ak vie, že pôvodne ten produkt stojí 10-násobok.. Ale aj tak ho oklamú :nono:

  • Neviem, ci by som mu chcel prekazit jeho nadsenie...on je taky rad, ze si ich kupil, predtym ziadne hodinky nenosil, tesi sa, ze je v nich zivot atd. A podla mna, sa snazil skumat nieco o tej znacke a urcite mu vyhodilo aj tu stranku s "originalmi" za 500 dolarov, a mozno aj sam zistil, ze asi tam nieco nie je v poriadku. Ale ked sa tesi, tak mu nebudem kazit jeho radost :). Casom asi pride na to, ked bude kupovat lepsie hodinky, ze co to nosil na ruke...Kazdy nejak zaciname, ja som sa tiez donedavna nezaujimal o hodinky a nemal som ani sajnu co je to tourbillon :D
    Ale ako sa poznam, tak sa ho neriamo spytam ci skumal nieco o tej znacke, nech mi povie nieco viac o tych hodinkach..

    Steinhart Ocean Vintage Military

  • Este jeden postreh: "renomovany nemecky dizajner/hodinar Ludwig van der Waals" ktory mal udajne vyhrat vela oceneni, je na webe pritomny len v suvislosti s hodinkami Kroenen&Sohne. Aj to vela napoveda. Necudoval by som sa, keby mal sikme oci....
    Zda sa mi to ako velmi sikovna spodobenina Ludwiga Mies van der Rohe, slavneho dizajnera, tvorcu napr. Barcelona chair.

  • "Spen" wrote:

    Originál je čínsky šmejd a to druhé je fejk čínskeho šmejdu. Kamarát dopadol ešte dobre, mohol kúpiť originál za 400 € :mrgreen: . Niečo podobné, ako fejk Armani.

    Inac skor by som suhlasil s esqueletom, ze je to ten isty produkt, len ta drahsia stranka sa snazi vzbudit ovela lepsi dojem a vyssou cenou navodit pocit skutocnej kvality. A prave to je nebezpecne.
    Ak by vznikali kopie aj takychto vyrobkov, tak to sa svet uz naozaj ruti do zahuby.