Vypadla sekundova rucicka SEIKO Prospex Baby Tuna

  • Dobrý deň prajem, nedávno sa mi prihodila táto vec. Pri nastavovaní času na SEIKO Prospex Baby Tuna mi vypadla sekundová ručička (viď. obrázok) hodiny ako mechanizmus fungujú, je to počuť. Chcem sa vás opýtať a poprosiť o radu ako alebo ku komu s tým mám ísť. Ďakujem vopred.

  • Dakujem velmi pekne. Este sa vas chcem spytat ci tento problem je casty u mechanickych hodiniek alebo je to skor rarita?

    je to skôr rarita , nepadli , nedostali uder ? alebo slabo nasadená ručička , možno ma zlý skrčok ...,,aj v Dom hodiniek MAX v BA maju a robia SEIKO ...

    Peter Th.

  • Niekedy v strede rokoch 200X sa mi to stalo na TISSOT PRX516. Takisto mi chcela opustiť púzdro sekundovka. Hodinky mi nepadli a ani úder nedostali. Bol so z toho desený, ale mal som cestu k jednému starému známemu hodinárovi a ten ma upokojil, že klídek, to nie je problém a asi tak za pár minút mi ich nasadil. Nikdy sa mi to neopakovalo. Hodinky som už pustil cez tento fórum do sveta.....

  • je to skôr rarita , nepadli , nedostali uder ? alebo slabo nasadená ručička , možno ma zlý skrčok ...,,aj v Dom hodiniek MAX v BA maju a robia SEIKO ...

    Dostali taky slabsi kolenom od dietata, ale nebolo to silne. Kazdopadne to bude skrz to pretoze den-dva na to to odtial vypadlo. Urcite vyskusam, dakujem.

  • Ako tak pocuvam, tak sa to deje a nie je to az taka zla veci, takze ste ma upokojili. Obvolam ludi a servisy ktore ste spomenuli, dakujem vam velmi pekne.