• Roman-Zilina: holt když jsem byl odjinud vykopnut jedním blbem, nenaděláš nic :) Díky za nasměrování!

    Dnes mi to vůbec nešlo. Pár nepovedených cvaků. Už se těším na nový bronzový přírůstek :)

    Želvy (korytnačky) v černobílém provedení

    A v plné lumi palbě

    Čínský tuňák s dvojbarevnou lumi

    A nakonec Svatý Martin, makro lumi fotka

  • Dnes mi dorazily mé první bronzové hodinky. Jedná se o kousek ne moc známé čínské značky Cronos, model LM6002 Zatím jso na ruce jen pár chvilek, ale pokusím se je aspoň obrazově představit.

    Pouzdro je vyrobeno z bronzu třídy CUSN8 a zatím se leskne jak psí ...

    Ciferník je kryt vypouklým safírovým sklem s vnitřní antireflexní úpravou.

    Dýnko je samozřejmě ocelové s motivem staré potápěčské helmy

    Boky pouzdra jsou broušené krom tenké leštěné linky

    Ciferník má barvu modrou se sunburst efektem.

    Lumi je neskutečná a už se těším na srovnání s etalonem Seiko Želvama

    Klenuté sklo umí pěkně kouzlit

    Spona gumového, a po vanilce vonícího, řemenu je také z bronzu

  • A ještě přihodím sérii náladovek a hlavně makro fotek daných bronzových časoměrů. Zpracování je parádní, ale na San Martin nedosahuje. Každopádně dané nedokonalosti jsou i výsledkem hodně ostrého osvětlení a extrémních úhlů při velkém zvětšení.

  • Chlape ja si ťa dám asi do ignore listu. Tie tvoje fotky sú pre mňa ako z inej galaxie a ty píšeš o nejakých "nedokonalostiach" 8|

    Casio GW-M5610, CW C60 Trident Pro 600 Mk3, Damasko DA34, Monta Skyquest GMT, CW C65 Trident Vintage Mk2, CW C63 Sealander GMT.

  • Fotky jsou dokonalý, to hodinky ne. Není divu, při takovém zvětšení. Na to už je potřeba i nějaký to fotovybavení. Každopádně výsledek stojí za to.

    Time is Life. Je to dar i prokletí. Instagram daemonultimate1

  • Jsem rad, ze se libi! Jinak foto vybava je nic moc. Prihodim fotku ze zakulisi.

  • @ nooski     Okrem aspoň trocha slušnej výbavy tu robí svoje aj talent pre detail a cit pre akciu vôbec. No a ja som tento dar nikdy nemal a preto nooskimu úprimne závidím. A, pravdaže, teším sa na ďalšie zábery. Mimochodom, nooski, nevydáš dačo aj knižne?

  • Děkuji, ale jedná se o nejlevnější 12 let starou zrcadlovku, setový objektiv a makrokroužky za pár korun. Bohužel jsem se nedokopal k tomu, abych si pořídil opravdový makro objektiv - s ním by vše vypadalo lépe a mnohem snadněji se pracovalo. Tahle sestava je dlouhá a těžká a tak i sebemenší pohyb závěrky rozhodí foťák a bohužel je při tomhle zvětšení vše rozmazané. Proto mám foťák na stole a vše řídím skrz kabelovou spoušť. Osvětlení je LED za pár korun z aliexpressu. Prostě málo místa mezi hodinkama a objektivem, špatná manipulace, složité osvětlení...

    Knihu určitě nevydám, neb to bych musel fotit jinak. Dlouho si hraju s myšlenkou udělat si stránky, kde bych fotky doprovodil i textem, protože psaní mě bavilo vždy. Každopádně díky ženě budu mít malou výstavku fotek 30x20 cm v jedné městské knihovně :)

  • Tak fotky instalovány, ještě se bude muset vymyslet plakát. Mikro výstavka v městské knihovně :)

  • Tak fotky instalovány, ještě se bude muset vymyslet plakát. Mikro výstavka ...

    Cítil som vo svojich starých kostiach, že to s tým tvojím fotením nebude len tak...pokračuj, má to veľký zmysel... :love:

  • Pánové děkuji moc za vřelá slova. Nečekal jsem takový pozitivní ohlas a upřímně mě to opravdu těší. Jen pro úplnost nahrávám fotky, které byly pro výstavku použité

  • No a plus jedna fotka, co se nevešla do limitu fóra a fotka, která bude použitá na plakát