Bohematic - nová česká značka

  • chalani serte na to, je to ich vec ,keď sú presvedčení, že fúka dobrý vietor. Ja im držím palce, nech si dokážu týmto počinom zarobiť na živobytie. Pamätám si, keď začínal Peťo, koľko výsmechu zožal u susedov - nechcem byť aj ja taká sviňa ?

    A stitch in time :D

  • Já na to ani nekoukal. Nejsem finančně v pozici toho, kdo může rozmařile vyhazovat x-tisícovek €. Takže za tuhle cenu chci kvalitu, materiály a historii značky - hodinářské ikony.

    Time is Life. Je to dar i prokletí. Instagram daemonultimate1

  • aj keby to bola historia a znacka nekupil by som daco tak drahe s tak lacnym dizajnom ....tak ist ako sa nehanbim povedat ze ani vacsinu rolex hodiniek by som si nekupil len za to ze su rolex ked sa mi dizajnovo nepacia

  • chalani serte na to, je to ich vec ,keď sú presvedčení, že fúka dobrý vietor. Ja im držím palce, nech si dokážu týmto počinom zarobiť na živobytie. Pamätám si, keď začínal Peťo, koľko výsmechu zožal u susedov - nechcem byť aj ja taká sviňa ?

    Teoreticky s tebou suhlasim Pepe ale prakticky mam po nastudovani dostupnych podkladov skor pocit ze vysmech si robi Bohematic s potencionalnych kupujucich. U Biatecu som nikdy nemal ten pocit... tam dokazem spojit cenovku z produktom a +/- mi stale vychadza nieco co dava zmysel a je uveritelne...

  • aj keby to bola historia a znacka nekupil by som daco tak drahe s tak lacnym dizajnom ....tak ist ako sa nehanbim povedat ze ani vacsinu rolex hodiniek by som si nekupil len za to ze su rolex ked sa mi dizajnovo nepacia

    S roládami osobné skúsenosti nemám, no tak ako tebe, tak ani mne sa nepáčia. Okrem toho, z info, čo mám od troch majiteľov, z toho dvoch žijúcich vo Švajci, Rolex nie je Švajčiarmi zrovna považovaný za etalón kvality....:]