Pokec o nicom s flaskou piva alebo stamperlikom v ruke :)

  • American and Irish liquor producers (and copy editors) tend to favor the spelling WHISKEY, while Canadian, Scottish, and Japanese producers (and copy editors) tend to favor (or should I say, favour) WHISKY.

    Here’s a quick way to remember how some of the world’s biggest producers spell their products:
    Countries that have E’s in their names (UnitEd StatEs and IrEland) tend to spell it whiskEy (plural whiskeys)
    Countries without E’s in their names (Canada, Scotland, and Japan) spell it whisky (plural whiskies)

    Inac ja by som na zaciatok odporucal asi irsku whiskey, mne chuti najviac a zda sa mi najjemnejsia. Vacsina odporcov nakoniec uznala, ze su celkom fajn (Jameson napr.). Cim starsia, tym lepsia, to asi netreba zdoraznit :)

  • Jameson mi velmi jemna nepride (ale to je subjektivne). Pre mna je jemna Glenlivet 12. Naopak - whisky ktora by sa mala pit v obleku a s ucesom z 30 rokov sediac v kvalinej kozenej sedacke s dutnikom v zadymenom panskom klube v ktorom sa dym miesa s klasickou vonou Knize Ten a cas ukazuju hodinky mensich rozmerov :)- odporucam ochutnat Laphroaig. Nieze by bola mojim favoritom ale ta dymova vyrazna chut je nezamenitelna a urcite si najde svoje prilezitosti ako aj konzumenta.
    A kedze su z whisky aj rozne miesane napoje odporucam Old fashioned s Laphroig. A kedze to asi vsade dobre nenamiesaju chodte do sky baru v ba. Niesom ich PR manazer ale tam drinky proste robit vedia a bodka.


    Tapatalk

  • Lubiak, ked to citam, pripadam si ako barbar - akoby som si kupil rolexky len preto, ze na ne mam a pred obchodom by som ich rozslapal - som jednoducho barbar, co vypije v dobrej spolocnosti flasu Henessy VSOP na posedenie len preto, ze je vynimocna prilezitost pricom nezalezi na tom, ze pri znalych vyzera ako barbar - hlavne, ze chuti a ze je sranda :hehe:

    este sa musim vela ucit :super:

    Breitling do kazdej rodiny!!! :malin1:

  • Hehee:)) ked sa pije na vek sa nehladi. XO alebo VSOP :) jasne ze ked sa pije je to tak ale su aj prilezitosti ked chcem byt me myself and I. A vtedy je cas kludnu psychohygienu.
    A potom je ten cas vikendu kedy ma slovo psychohygiena trosku iny rozmer.


    Tapatalk

  • "Lubiak" wrote:

    Jameson mi velmi jemna nepride (ale to je subjektivne). Pre mna je jemna Glenlivet 12.

    Az prilis jemna :) prave mam otvorenu flasu :) predtym som mal glenfiddich dakecislo predtym tebou spominany laphroaig dakecislo a predtxm glenfiddich. A musim povedat ze glenlivet mi teraz pripada fadny :) ale ta dymovozemita az asfaltova chut laphroaig nieje tiez pre mna. Ideal bude ten glenfiddich pre mna.

    Skybar je fajn, ale nejako mam pocit ze ide dole vodou, atmosferou, divnou navstevnostou aj kvalitou, odkedy tam nie je Silvia...kde su tie casy ked som vecer prekecal s barmanmi sediac za barom a..a tak :)

  • "Roby" wrote:

    Dajte na východniarov, tí pijú všetko od č (vraj), či vodu, či rum, či pivo...4

    ...aj čaj a čučo :) ja som vyberavy zapadniar, pijem menej ale nech to je take zazitkove, vona, chut...

  • Táto sekcia začína mať grády :)
    Dnes dám Plzeň, na balkóne cigošku, prečítam pár strán Watch it! a Watchmagazin, za tým štamperlu slivky 2006 (54%), cigošku a hajde spať. :diable:

  • misoo keby sme niečo takéto mali, možno by nám aj tá Whiska chutila :mrgreen:
    Buben & Zorweg Grand Aficionado, je vinotéka (okrem iného), ktorá obsahuje humidor, vysoko-bezpečnostný trezor, dokovaciu stanicou pre iPhone. Cena 200.000 dolárov, plus 6.500 dolárov za ozvučenie.
    Buben & Zorweg má neskutočné veci proste, nemôžem sa vynadívať :) http://www.buben-zorweg.com/en/home.html

    External Content www.youtube.com
    Content embedded from external sources will not be displayed without your consent.
    Through the activation of external content, you agree that personal data may be transferred to third party platforms. We have provided more information on this in our privacy policy.

  • Jeden detsky...


    Sent from my iPhone using Tapatalk

    Aktuálne : Damasko DA36, SEIKO SKX009, Apple Watch 6, Dan Henry LE 1962, Oris Aquis 39.5mm, Seiko Alpinist, Hamilton Khaki Green 38mm, Certina DS Action diver 38mm..
    Išli do sveta: STEINHART Nav B 44mm, Seiko SNZG15, Steinhart Ocean One Black, Apollon, Steinhart Ocean One Vintage Red, Luminox 3050, Laco Trier, Seiko SARB033, Davosa Ternos Ceramic, Apple Watch 3, Polar M430, Squale 50 atmos, Apple Watch 3, Steinhat Ocean One green, G-shock Gulfman...