Pokec o nicom s flaskou piva alebo stamperlikom v ruke :)

  • "black1" wrote:

    mne je hned jasne aka smotanka ludi sa tu schadza a samozrejme ze ideale by bolo zacat s neakymi omegami ale kupit si hodinky len koli tomu ze maju zvucnejsiu znacku a pritom vyzeraju hrozne nieje moj pripad. Mne sa pacia longines od 2500, pod touto cenou sa mi nepacia ani jedny... tak si radsej kupim tissoty ktore su presne podla mojho gusta a mozno casom ak budu financie tak si kupim aj lepsiu znacku ;)

    Nejako začať musíš. Riaď sa svojim rozumom. Ak sa ti niečo páči, tak si to kúp. Držím ti palec..... ;)

  • A preco nekupit hodinky kvalitné , rovnako drahe ako tissot, pekne a zvucnej znacky pre ludi co tomu rozumeju ? A nemusi to byt zrovna omega.
    Nosit tissot tak to rovno mozem odcitat cas z mobilu.
    Moj subjektívny nazor :)

  • "black1" wrote:

    mne je hned jasne aka smotanka ludi sa tu schadza a samozrejme ze ideale by bolo zacat s neakymi omegami ale kupit si hodinky len koli tomu ze maju zvucnejsiu znacku a pritom vyzeraju hrozne nieje moj pripad. Mne sa pacia longines od 2500, pod touto cenou sa mi nepacia ani jedny... tak si radsej kupim tissoty ktore su presne podla mojho gusta a mozno casom ak budu financie tak si kupim aj lepsiu znacku ;)

    nepovazujem sa za smotanku(lebo nou nie som), som obycajny chlapec co si zaraba peniaze kazdodennym pobytom v praci, ale postupom casu som sa dopracoval k tomu, ze som si kupil hodinky, ktore som vzdy chcel..

    ak chces Londziny za 2500€ a kupis si teraz Tissot, casom ich predas aby si si kupil neskor L, tak len oddialis to, co ma fakt prist.. vo vacsine pripadoch ta to bude stat viac penazi ako keby si si hned kupil to, co chces :super:

    Breitling do kazdej rodiny!!! :malin1:

  • ja s tym problem mat nebudem ze nemam TOP znacku hodiniek, ja som stastny ze som si kupil hodinky ktore som uz velmi davno chcel a pacia sa mi.

    Subjektivne nazory si rad vypocujem avsak nic to na veci nemeni ;)

    TISSOT LE LOCLE AUTOMATIC Power Reserve Gent

  • S tou smotankou a zvučnými značkami si zabil. Ja osobne Tissot moc nemusím, je to moja osobná preferencia a netreba v tom hľadať nič viac, kľudne nosím hodinky značiek s ktorými si Tissot, čo sa týka ceny a zvučnosti mena môže vytrieť každé ráno prdel.

  • "black1" wrote:

    ja s tym problem mat nebudem ze nemam TOP znacku hodiniek, ja som stastny ze som si kupil hodinky ktore som uz velmi davno chcel a pacia sa mi.

    Subjektivne nazory si rad vypocujem avsak nic to na veci nemeni ;)

    ak si tie Tissoty chcel, ak sa ti pacia, tak smelo do nich.. :super:

    Breitling do kazdej rodiny!!! :malin1:

  • s tou smotankou som to myslel v dobrom, vsimol som si ze tu nejeden uzivatel ma dost drahe hodinky, dufam ze sa nik neurazil :)

    TISSOT LE LOCLE AUTOMATIC Power Reserve Gent

  • "misoo" wrote:

    presun OT sem...

    To prečo si sem presunul, toto sem nepatrí........... :nono: :mrgreen: