Nove hodinky pre Janka :)

  • "esqueleto" wrote:

    One more tip: PRECISTA PRS-5 s čínskym strojčkom Seagull ST-19.. Zato tá cena.. 295 libier :)

    Len sa bojím, že nebudú mať 10ATM. Oni majú obyčajne iba 3ATM. Ale možno sa mýlim :)

    Od nich sa mi páči ten model Czech Airforce - ale takisto iba 3ATM.

    jo, roztloukáš ty kraby a slunce se ti třpytí v pivu.

  • vdaka za dalsie typy :)

    esqueleto: z tvojho vyberu sa mi pacia len tie longines a tie som uz aj mal. boli to krasne chronografy :)

    precistu PRS-5 som uz mal tiez. boli to v podstate prve hodinky, ktore som si vyberal po nakaze chrono-pliagou :) cinsky strojcek sa pokazil po 2 dnoch pouzivania...

  • "esqueleto" wrote:

    Heh.. to fakt? A potom si ho dal opraviť a fungoval v pohode alebo si s tým mal viac problémov?


    poslal som ich na opravu a hned po navrate predal. zaprisahal som sa ze cinu uz nechcem aj ked je v kvalitnom puzdre.. proste ta vystupna kontrola kvality tam chyba...

  • "fermuello" wrote:

    Johny a čo vravíš na Revu Thommen airspeed chronograph vo velkosti 38 mm .... z pod ruky sa už dajú zohnať za cca 400 € ....


    neni tam to akrylove sklicko. to uz by som si radsej ponechal Guinandy

  • Ahoj na sklíčko som zabudol .... Tak to potom fakt len tie Sinn prípadne ešte v limite zoženieš niečo vintage od HEUER :)
    PS: vygooglil som ešte jedny Bell & Ross Pilot

  • Zdá sa mi, že by si najradšej kúpil vintage, tak prečo nie od Omegy?

    jo, roztloukáš ty kraby a slunce se ti třpytí v pivu.

  • esqueleto: no ja neviem, ale keby neexistuju ludia ako ja co potrebuju kazdy mesiac ine hodinky tak by hodinarsky priemysel asi tolko neprekvital :) guinandy su krasne, dokonale, ale aj tak mam tuzbu po niecom novom.. vyskusal som uz mozno cez 40 hodiniek a stale hladam dokonale hodinky ktore by somnou dozili. mozno ich najdem a mozno nie, ale aspon budem moct povedat ze som to skusil :mrgreen:

    fermuello: to je ono!!! tieto som este nevidel a su paradne. vies o nejakom zdroji?

    dejinytravy tvoj pristup sa mi paci. zakusol si sa do problemu s celou vervou :) vintage je tiez moznost a to velmi dobra. ponuknuty model od teba by sa mi pacil v ciernej variante s bielimi subcifernikmi. to by bola parada.

  • "jankoxxx" wrote:

    dejinytravy tvoj pristup sa mi paci. zakusol si sa do problemu s celou vervou :) vintage je tiez moznost a to velmi dobra. ponuknuty model od teba by sa mi pacil v ciernej variante s bielimi subcifernikmi. to by bola parada.

    Hehe, veď všetci hľadáme také hodinky, ktoré by nám vydržali viac ako 3 mesiace :) Preto ma zaujíma hľadanie tých druhých... A čo si myslíš o Speedmasterkách? Legendárne hodinky... Pravda nevodotesné do 10ATM. Ale okrem toho sú dokonalé.

    Tie B&R som našiel za 1700 eur...

    jo, roztloukáš ty kraby a slunce se ti třpytí v pivu.

  • Najlepšie bude keď kúpiš Autavia, pretože s následným predajom by si potom nemal mať problém ....
    edit: fotka ako keby bola tvoja :)