Vinďov časomer

  • Nie je to ziadny svajciarsky megastroj, ale sluzia mi uz 4 roky. Kupil som si ich za svoje prve vaznejsie peniaze. Za tie 4 roky som menil raz bateriu a 3 x remienok. Povodny remienok bol velmi pekny, hnedy a presivany oranzovou niťou.
    Snad ma tu nezabijete, ze je to modna znacka a nie origo švajc stroj :D (predavacka mi povedala, ze tam je japonsky mechanizmus, ale vobec sa mi nepodarilo zistit, ze aky konkretne.)

    • Official Post

    vitaj :super:
    pokial si s hodinkami spokojny, pacia sa ti, su spolahlive, tak neni o com, moze ti byt jedno co je vnutri... :super:
    mne tam nesedi ta oranzova farba, inac nie su zle. dal by som si ich na ruku daleko radsej ako napr. pepsicola potapacske rolexky za XY tisic evri ;)
    len by som si ich trochu oprasil ked idem fotit... ::d

  • "Vindo" wrote:

    (predavacka mi povedala, ze tam je japonsky mechanizmus, ale vobec sa mi nepodarilo zistit, ze aky konkretne.)

    Otvoriť. Je to jediné riešenie! Hehe... :diable:

    jo, roztloukáš ty kraby a slunce se ti třpytí v pivu.

  • misoo, spolahlive su..fakt som s nimi nemal ziaden problem.....a zapraseny bol asi objektiv :ange:

    esqueleto, tiez som rozmyslal nad tym ze asi Miyota

    Dejinytrávy, nemam taky maly skrutkovac :D

    inac som velmi zvedavy ako budem existovat bez datumovky, ked dorazia štajny....nikdy nemam pojem o datume a tieto polisky ma drzia nad vodou...uz som taky zdeformovany, ze ked mi niekto povie ze o tyzden ideme tam a tam, tak sa prve pozriem na hodinky :hehe:

    Steinhart Ocean Vintage Military

    • Official Post
    "Vindo" wrote:

    ...inac som velmi zvedavy ako budem existovat bez datumovky, ked dorazia štajny....nikdy nemam pojem o datume a tieto polisky ma drzia nad vodou...uz som taky zdeformovany, ze ked mi niekto povie ze o tyzden ideme tam a tam, tak sa prve pozriem na hodinky :hehe:

    A prečo si si potom nevybral také čo majú dátum, však tých potápiek od Steinhartu je dosť, čo majú aj dátum..

  • tak to je pravda, ono na zaciatku som bol rozhodnuty pre Ocean 1 Black...ale akosi mi ulahodili tie Vintage Military...a zase tie vyssie modeli uz boli nad moj financny limit :) ...prehodnotil som si to a i ked na datumovku čumim často, radsej chcem nosit hodinkym ktore sa mi pacia viac

    Steinhart Ocean Vintage Military

  • z potapiek štajnov sa mi velmi pacaia aj ocean two, len skoda ze zatial nie su na oceli a tá cena..

    Steinhart Ocean Vintage Military

    • Official Post

    jj tie su paradne... mne by absencia tahu nevadila, aj ked v tychto horucavach sa mi koza lepi na ruku a hranici to s neznesitelnostou :( neviem ci by to s tahom bolo lepsie... dost mi aj vadi to velke sklo zospodu, za minutu sa mi to prilepi na ruku a koniec... co by som dal za pevne dno s gravirovanim, bolo by to urcite nositelnejsie!! :-/
    cim dalej, tym ma viac tlaci potreba mat nieco na leto... :) skoda len ze zienka ani pocut... :pascontent:

  • Dneska máš narodeniny, tak ti želám všetko najlepšie a dúfam, že si dostal alebo dostaneš vysnívané hodinky :D

    jo, roztloukáš ty kraby a slunce se ti třpytí v pivu.

  • Dakujem Ti za krasne blahozelanie :merci: . Tak na Štajny si este pockam :D

    Steinhart Ocean Vintage Military

  • najvyssia budova v KE - nemocnica Louisa Pasteura

    Steinhart Ocean Vintage Military