Jaké hodinky nosí VIP, (ne)znami ludia, ...

  • "misoo" wrote:

    zeby vidime prve hodinky politika, ktore niesu ciastocne nase? :mrgreen:

    Tak je! :super: Len ťa poupravím, Kiska nie je politik. A to je jeho najväčšia prednosť! Verím, že bude dobrý prezident.

    Pekné hodinky do obleku. :super: Jemne a vkusne zvolená značka aj model. Ten človek ma u mňa ďalšie plus.

    Longines Conquest_Tissot PRS 516_Seiko Monster_Christopher Ward C60 Trident Pro 600_Seiko SKX009_Seiko 5_Orient Blue Ray_Casio G-shock

  • Keď sú tie citácie naozaj pravdivé, tak neverím vlastným očiam 8| :mdr3: :berk1: :erk:

    "Každý kto ma pozná, vie, že nie som malomeštiak a že na luxus si nepotrpím, tak som chcel nejaké obyčajné, tak do desaťtisíc eur." 8| :berk1:

    Keď je niekto schopný toto vypustiť z papule, tak už je naozaj mimo realitu! Označiť hodinky, v hodnote ročného zárobku priemerného slováka, za obyčajné (nie luxusné), chce buď riadku dávku arogancie, alebo chorý mozog! :faché:

    Longines Conquest_Tissot PRS 516_Seiko Monster_Christopher Ward C60 Trident Pro 600_Seiko SKX009_Seiko 5_Orient Blue Ray_Casio G-shock

  • Najprv som si myslel, že som len zle tú vetu prečítal, ale... Hlavne, že "prišli takmer o všetko" :berk1: :berk1: :berk1:
    Hnoj, bordel, smrad, neštovice, hlísty a iné pľuhy :pan3:

  • čo to čítaš za boľševickú propagandu? Pán premiér že akože obeť? svojej naivity? :mdr1:
    Celé je to trápne.
    ...že "staré mi už meškali a dokonca niekedy išli dozadu" 8|

  • Hoši, to je pravidelná fikcia v Plus 7 dní, vždy je na začiatku čísla. Ale podarená.

    Epos Passion 3409,Seiko SNZH53K1, Tissot Visodate, Certina DS Podium Shape chronograph, Omega vintage kúsok cca z r. 1940, Prim

  • Uf... úplne som zabudol, že v pluske majú aj túto rubriku... normalne som tomu uveril. :mdr2: ...ale aj tak je to ko*ot! :hurt1: sory for maj frenč :P

    Longines Conquest_Tissot PRS 516_Seiko Monster_Christopher Ward C60 Trident Pro 600_Seiko SKX009_Seiko 5_Orient Blue Ray_Casio G-shock

  • Kaslite na to lebo sa necham zatiahnut to tejto politickej debaty :mrgreen: kiska dobry prezident ? Moze byt dobry sofer niekto kto v zivote nesoferoval ? V zivote by som si nesadol do auta k dobremu slusnemu cloveku, ktory si ale myli brzdu s plynom a mysli si ze prednost v jazde sa urcuje vekom sofera :mrgreen: skusenosti nas ucia ze slovenska politika je panske huncutstvo pre tvrde povahy, nie kazdy to zvladne. Vid Risko Sulik a jeho super napady pre vstupom na scenu versus sucasnost. Howgh :taistoi:

  • myslím si, že premiérovi treba dať šancu- aby zostal premiérom. tam ho /aj keď nepriamo v parlamentných voľbách/ ľudia zvolili, tak nech pekne vydrží 4 roky. Tam má väčšie možnosti "pracovať, aby sa mali ľudia lepšie" /poznáte ten vtip o 2 papieroch čo premiér na vláde vytiahne z aktovky?/
    Potom v nasledujúich prezidenstských voľbách nech kľudne kandiduje, ale samozrejme nech už nie je premiérom- aj keď asi ďalšie voľby SMER-SD vyhrá a bude vo vláde.
    Toto by bolo seriózne jednanie.
    Momentálne to vidím tak, že RF vie, že teraz ešte má šancu byť zvolený, ale o 5 rokov ....???
    Takže uteká v polčase z /horúceho/ premiérskeho kresla do pohodlného prezidentského.
    Toľko k politike a prez. voľbám.

  • "obchodnik-o3" wrote:

    jednoducho: nikto uceny z neba nespadol :mrgreen:


    Ale ja nie som ucebna pomocka aby sa niekto ucil na mne :snif:
    Mozno keby mal aspon nejake pekne zvlastne netradicne hodinky, tak mu odpustim nedostatok skusenosti :mrgreen:

    Aby som nebol OT co ma herecka a diplomatka Magda ?

  • maros ma pilotky od iwc?

    Breitling Super Avenger / Breitling SuperOcean Heritage Chrono / Steinhart Aviation Chronograph / G-Shock GW-A1100 / Sea-Gull Chinese Military / G.Gerlach Otago

  • hracov ma fajn, len im nesmie zabudat platit...

    Breitling Super Avenger / Breitling SuperOcean Heritage Chrono / Steinhart Aviation Chronograph / G-Shock GW-A1100 / Sea-Gull Chinese Military / G.Gerlach Otago