Aké máte približovadlo?

  • podla mna asi ano, mam tretie BMW a myslim si, ze je to v pohode.. Aj ked musim povedat, ze v autorizovanom servise som nebol ani s jednym :)

    Trojkovu radu by som prirovnal asi k oktavke co sa nahradnych dielov tyka, samozrejme Mko je podstatne nakladnejsie, ale s relativne beznymi modelmi by som nevidel problem..
    Okrem toho, kolega co ma Forrestera (rocnik 2004-5 tusim) si tiez moc nechvali cenu dielov :)

    Breitling do kazdej rodiny!!! :malin1:

  • osobne by som si vybral 2-3 modely do uzsieho vyberu a isiel sa s nimi povozit, osobny pocit ti napovie ktore je pre teba to prave si myslim

    Breitling do kazdej rodiny!!! :malin1:

  • XC70

    Breitling Super Avenger / Breitling SuperOcean Heritage Chrono / Steinhart Aviation Chronograph / G-Shock GW-A1100 / Sea-Gull Chinese Military / G.Gerlach Otago

  • podla mna asi ano, mam tretie BMW a myslim si, ze je to v pohode.. Aj ked musim povedat, ze v autorizovanom servise som nebol ani s jednym :)

    Trojkovu radu by som prirovnal asi k oktavke co sa nahradnych dielov tyka, samozrejme Mko je podstatne nakladnejsie, ale s relativne beznymi modelmi by som nevidel problem..
    Okrem toho, kolega co ma Forrestera (rocnik 2004-5 tusim) si tiez moc nechvali cenu dielov :)

    Aj som sa zabudol pochvalit :))
    Od nedele som stastnym vlastnikom BMW E46 325Xi Touring plus LPG
    Kupovana z podobneho slovenskeho fora ale nie o hodinkach :)
    K cenan ND BMW osobne lacnejsie ako VW/SKODA a aj to bola jedna z veci preco prave ako druhe potrebne auto do rodiny BMW

    Ω Planet Ocean 600m Chrono , Planet Ocean 45,5mm cal 2500C , Ploprof 1200m

  • jee, dalsi bmw clen. uz sa teda pomaly blizi bmw kombi zraz ;)
    janko, francuzov by som len tak nezavrhol, vedia aj prekvapit (doma mam jedneho este poctiveho styridsiatnika). neviem aky mas rozpocet (aha uz viem) a do akych rocnikov chces nacriet no poviem ti tak ze tiez som necakal ze skoncim pri bmw, lebo v merku som mal vselico ine, tak vela stastia.

    stálice: // DAMASKO DA36 // SEIKO SCVS 001 // CHR.WARD C60 38 mm // +-

  • Zraz kombikov by sa hodil :)) mame 4ks ak sa nemylim :)

    Ω Planet Ocean 600m Chrono , Planet Ocean 45,5mm cal 2500C , Ploprof 1200m

  • Aj som sa zabudol pochvalit :))
    Od nedele som stastnym vlastnikom BMW E46 325Xi Touring plus LPG
    Kupovana z podobneho slovenskeho fora ale nie o hodinkach :)
    K cenan ND BMW osobne lacnejsie ako VW/SKODA a aj to bola jedna z veci preco prave ako druhe potrebne auto do rodiny BMW

    tak to ti teda srdecne gratulujem, vitaj v rodine BMW :super:

    co tak
    Mercedes G, ML 430,GLK 220 CD,
    ci
    Land Rover Range Rover

    Ak by som mal byt uprimny a hladel by som na financnu narocnost udrzby, tak presne tieto auta, co si napisal, by som vylucil ako prve :super: okrem toho v danej cene do 8000€, ak sa vobec daju zohnat, tak to budu vydojene vraky :)

    Breitling do kazdej rodiny!!! :malin1:

  • tak som pozrel X3 a benzinovy dvojliter ma kombinovanu spotrebu cca 7,5 litra. da sa tomu verit? s LPG by to bolo uz dost dobre aj s mojou tazsou nohou na plyne :) hlavne to ma kufor podla mojich predstav.. nevyhoda by bola vyssia nakupna cena, ale ak by sa nasiel pekny kusok tak by to mozno stalo za hriech. spolu s foresterom je to zatial druhe auto ktore by bolo prijatelne.

    stepecken - nejaky zdroj udajov na orientacne porovnanie cien nahradnych dielov nemas?

    alex - ja za to nemozem. sucasna francuzska vyroba vo mne doveru nevzbudzuje...

  • Moc to tu nesledujem, nakoľko nie som obdivovateľ BMW (kamarát hovorí, že to je skratka pre Budeš Mať Wýdavky :mrgreen: ) ale OK, samozrejme proti skúsenostiam a obľube nič nemám.... mňa možno ešte napadla napr. Octavia Scout, možno už tu bola spomenutá alebo je to mimo výber, tak sa ospravedlňujem. Kolega má Audi A4 Quatro. Tiež pekné vozenie.
    K tým Citroenom len toľko, že tiež nemám dobré skúsenosti: nové auto, 3 krát menené turbo, po dvoch mesiacoch vrátené. :)

  • "vydojene vraky" to je dobre, to si zapamatam a sem tam s dovolenim pouzijem :mrgreen:
    Kubo: gratulujem, skoda toho LPG, ale neva :)

    nech sa ti paci, mas moj udeleny suhlas na pouzivanie tohto slovneho spojenia :mrgreen:

    Janko, skus sa pozriet sem:
    http://autotechnik.sk/kategorie/rame…w/diely/?page=2


    alebo

    http://autodielyds.sk/tecdoc/

    je kopec overenych eshopov na BMW..

    ak nieco nezozenies, tak tu je prehladny BMW katalog, kde si vyberies model, motorizaciu a vsetko okolo (hoci aj cez VIN cislo) a mas nasledne katalog dielov presne na svoje auto.. 95% z nich ti na druhy den dodaju v BMW autorizovanom servise:
    http://realoem.com/bmw/


    alebo
    http://bmwfans.info/parts-catalog/


    Breitling do kazdej rodiny!!! :malin1:

  • Misoo neni skoda LPG
    Papa 13l za cenu 0.750€/L ale mam ho 3dni a mooc tazku nohu
    Strata vykonu je cca 8% z 141KW
    Je to moderny sekvecny vstrek a nadrz miesto rezervy treba vidiet neni to ako pred 10rokmi na skodovicach :))
    Adrian nejaky si neaktivny na BMW fore a to mas krasnu M3

    Ω Planet Ocean 600m Chrono , Planet Ocean 45,5mm cal 2500C , Ploprof 1200m