• Značka Daniel Roth nie je možno až tak veľmi známa, avšak tento model stojí určite za to.. Ide o model zo série Athys, ktorý bol vyrobený ešte manufaktúrou Daniel Roth. Neskôr skončila značka v rukách Bvlgari, ktorá značku Daniel Roth veľmi skomercionalizovala. Preto sa neskôr tkz. "pravé" Daniel Roth hodinky stali veľmi vyhľadávané skutočnými zberateľmi.

    Tento model zaujme svojou "trojramennou" sekundovou ručičkou. Ak si všimnete, jeden diel ručičky je taký dlhý, že je nemožné aby prešiel bez nárazu do púzdra.. Pri lepšom skúmaní som zistil, že práve z tohoto dôvodu je v púzdre vyhĺbená malá štrbinka, aby tadiaľ tá ručička mohla pokojne prejsť.. Mám rád takéto detaily :)

    Hodinky používajú unikátny strojček Frederic Piguet kal. 151, ktorý bol pôvodne použitý vo vreckových hodinkách. Pekné a zaoblené tvary strojčeka sú dnes pomerne vzácne a len máloktorá manufaktúra si na tom dá skutočne záležať.

    Púzdro je extra tenké a je celé z bieleho zlata. Nuž a takto vyzerajú hodinky na ruke. Škoda len, že sa mi nepodarili lepšie fotky.

  • ta strbinka v puzdre je pekne a zaujimave riesenie a hodinky su takisto velmi podarene - ta vyzorova nevsednost sa mi na nich paci :)

    Breitling do kazdej rodiny!!! :malin1: