• Ahoj . Pacia sa mi hodinky festina 16881/3 . Je to spolahliva znacka ? Su na baterku co mi vyhovuje, lebo natahovat by som stale zabudal. Mate skusenosti s touto znackou hodin ? Dakujem

  • Mám od jedného člena TdF 2003 (alebo 2006?), pre môjho teenagera, ešte stále fungujú. Aj keď trošku meškajú.

  • Bejvalce jsem před 6 lety koupil keramická chrona, ten strojek je příšernej, ale díky keramice vypadaj stále jako nová. Festiny nekupuj, běž do něčeho rozumnějšího. U nás by Ti na tvůj dotaz ... a proč? ... odpověděli, že jsou to předražený španělský mrdky vyráběný v číně a víc se o tom nemá cenu bavit. Já za sebe jen dodám...nemá.

    Time is Life. Je to dar i prokletí. Instagram daemonultimate1

  • Ja by som možno až tak kritický nebol, ľudia, ktorí ich kupujú od hodiniek nečakajú to, čo tu, chcú akurát pekný dizajn a niečo čo im ukáže čas... a to aj v podstate dostanú. Samozrejme, že sa za tie peniaze dajú kúpiť lepšie hodinky, ale či to bežný zákazník Festiny ocení, to neviem.

    Omega Speedmaster Professional Moonwatch 311.30.42.30.01.006 | Omega Seamaster 300m Co-axial chronometer 212.30.41.20.01.003 | Tag Heuer Aquaracer Calibre 5 WAY211A.FT6068 | Seiko SKX009K2 | Citizen Eco-drive BY0000-05E

    Ω Spartanova zbierka

    YouTube: Spartan's watch reviews

    INSTAGRAM: @spartans_watches