Fórum prístupné cez mobilné zariadenia (Tapatalk)

  • Na webe som narazil iba na jednu chybu - par krat sa mi stalo, ze pri kliknut na tlacitko "odoslat" sa sprava neposlala a jednoducho zmizla. Prispevok som musel napisat znovu (alebo som sa na to vyprdol :) ). To ale na desktope, na mobile chodim na fora vyhradne cez tapatalk.

  • A používa niekto Tapatalk aj mobile s WP ? Lebo ja som s tej aplikácie trošku mimo a príde mi strašne neprehľadná a chaotická. Taktiež to môžem brať ako znamenie na výmenu telefónu ? :D
    Čo sa týka prístupu na fórum cez PC nezaznamenal som do dnešného dňa žiaden problém.

  • Pochybujem, ze za to mozu telefony. Ostatne fora idu bez problemov. Pojde skor o nekompatibilitu alebo slabu podporu zo strany tapatalk pre platformu fora. Ubehol uz dost dlhy cas a nic sa nezmenilo, mozno by stalo za zvazenie prejst na nieco "standardne".. Aj ked to bude asi pekna otrava pre Esqueleta :)

    Pri mojom šťastí by po prechode na staré phpbb ihneď opravili tapatalk tak že by fungoval aj na tomto:)) Neviem prečo to z Tapatalku nevedia opraviť.. Možno to len ignorujú alebo uprednostňujú iné, pre nich dôležitejšie opravy, pretože táto platforma nie je až tak rozšírená..

    Ale ja už určite žiadne iné zmeny na tomto fóre neplánujem. Platforma je dobrá a kvalitná. Akurát asi budeme musieť počkať kým sa chlapci z Tapatalku hecnú a spravia kvalitný update kde odstránia všetky doterajšie chyby.

    Ps: podľa mňa je škoda, že ste si nezvykli na mobilnú verziu tohoto fóra. Je celkom ľahko ovládateľná a užívateľský prívetivá.

  • tak skusim postupne do tohoto prispevku davat co sa mi pototo v pc (win7, ie9) :
    - niekedy ma samovolne odhlasi
    - nevidim tu moznost "nove prispevky od poslednej navstevy", tych 5ks vpravo nizsie je malo
    - pri vkladani obrazkov, vypise, ze nastala chyba pri vkladani obrazku, no obrazok sa vlozi

  • ......- nevidim tu moznost "nove prispevky od poslednej navstevy".......


    neviem či som to zle pochopil, ale ja sa prihlásim /keď som na nejakom pc kde chodia iní ľudia/alebo automatické prihlásenie /napr. doma/- Fórum- Zobraziť neprečítané príspevky- a je to :hello:
    o akých "5 vpravo nižšie" hovoríš ty?

    edit- už som to asi zistil- ideš cez Panel. Ale aj tak tam máš tlačidlo zobraziť viac alebo také niečo.
    Ale podľa mňa je lepšie ísť na "neprečítané".

  • Ja idem stále cez panel keď čítam nové príspevky. Je to podľa mňa super vec. Výdy dám otvorenie danej témy na novej záložke a je to hneď, nemusím sa vracať späť na panel. Panel bol kedysi ako prvý, teraz je na konci, je to jeden klik navyše ale stále je to lepšie ako listovať dole cez fórum.

  • Nemusíš ísť cez panel. Však si kliknem na neprečítané, otvorí mi zoznam neprečítaných príspevkov- naklikám každý jeden na novú kartu, prečítam, zatvorím, vybavené. Takisto v Tapatalku- ihneď otváram na Unread. Akurát tam po refreshi zvyčajne zostanú aj prečítané.

  • Nemusíš ísť cez panel. Však si kliknem na neprečítané, otvorí mi zoznam neprečítaných príspevkov- naklikám každý jeden na novú kartu, prečítam, zatvorím, vybavené. Takisto v Tapatalku- ihneď otváram na Unread. Akurát tam po refreshi zvyčajne zostanú aj prečítané.

    Edit-samozrejme môj postup predpokladá, že si prihlásený. Ja sa však zvyčajne prihlasujem- doma resp. v robote, keď som na PC kde mám vlastný účet /čiže sa doňho nikto nedostane/ automaticky- uložené heslo. Mám aj nastavený iný dizajn fóra- tmavší- viac mi vyhovuje.

  • Jj toho so si vedom
    Ocenil by som to hlavne na tablete ... uvidime ako sa to bude spravat pred i po aktualizacii apk.na prislusnom zariadeni

    samsung


    Prim sport II
    SEIKO 5 snk 645 k 1
    Seiko 5 snk 369 k 1