• Nestraš
    naramok odtial doručili behom mesica [ v pripade bezdrot. klavesnice ktora už cestuje 2 mes. Je to iné kafe..]
    snáď hodinkam to tak dlho trvat nebude:)


    Prim sport II
    SEIKO 5 snk 645 k 1
    Seiko 5 snk 369 k 1

  • To mi připomíná moji nedávnou kauzu s hodinkama, který jsem posílal expres z ruky do ruky z ČR do ČR cca 140 km a majitel je měl za 28 dní.

    Time is Life. Je to dar i prokletí. Instagram daemonultimate1

  • no ty vole.. to bola slušná doba.. Ja som posielal moje seikáče týpkovi z chronomagu a boli uňho za 24 hodin.

    A rozgon tebe prídu skôr ako mne, moje dnes vyrazili zo singapúru :mrgreen:

  • no @Kubo007 tak trimem palce ( nech sa to nenatahuje )
    ak ta moja zasielka prejde colnicou tak v utorok alebo v stredu by teoreticky mali byt Seiko Snk645k1 na zapesti :ghee:


    Prim sport II
    SEIKO 5 snk 645 k 1
    Seiko 5 snk 369 k 1

  • @rozgon nechcem predbiehat udalosti ale gratulujem k zaujímavému vyberu. mna tento model zaujal uz davnejsie, je celkom netradicny a ked ho prezujes na nejaku peknu kozu tak to budu smrncovne hodinky. dufam ze potom nafotis nejake snimky a patricne sa pochvalis! budu to Tvoje prve automaty? dobra nahrada za Casio ktore Ti evidentne dlho a dobre sluzia. tak potom daj vediet... maj sa.

  • @rozgon taktiež si myslím, že nakoniec veľmi dobrý výber.

    "Do téhle šlamastiky nás přivedla naše vlastní tupost a tupost nás z ní zase dostane." H.S.

  • az teraz som si uvedomil, ze vdaka zruseniu zalozky bazar mi esqueleto zmazanim inzeratu zachranil Gerlachy, predsalen si ich este nejaky cas necham :P

    stálice: // DAMASKO DA36 // SEIKO SCVS 001 // CHR.WARD C60 38 mm // +-

  • Dal som pred týždňom Tissoty do servisu, nejako ťažko išla korunka, občas dokonca roztočila aj rotor. Už ich mám späť, stačilo strojček premazať a prečistiť, že nejako stuhol olej či čo. Pekne vyčistené, púzdro ultrazvuom, tlaková skúška a keďže boli v záruke, všetko zdarma. Najskôr som si myslel, že ich budem musieť posielať poštou a celkom ma potešilo aj to, že autorizovaný servis je už aj v BA. Bál som sa, či nebude nejaký problém s uznaním záruky, keďže som ich síce kupoval u autorizovaného predajcu, ale nie na Slovensku, no všetko šlo hladko. Až sa čudujem, že som nestratil tú kartičku, lebo vždy všetko doma mám, iba nikdy neviem nájsť doklady k veci, ktorá sa aktuálne pokazí.:)

    Epos Passion 3409,Seiko SNZH53K1, Tissot Visodate, Certina DS Podium Shape chronograph, Omega vintage kúsok cca z r. 1940, Prim

    • Official Post

    Dal som pred týždňom Tissoty do servisu, nejako ťažko išla korunka, občas dokonca roztočila aj rotor. Už ich mám späť, stačilo strojček premazať a prečistiť, že nejako stuhol olej či čo. Pekne vyčistené, púzdro ultrazvuom, tlaková skúška a keďže boli v záruke, všetko zdarma. Najskôr som si myslel, že ich budem musieť posielať poštou a celkom ma potešilo aj to, že autorizovaný servis je už aj v BA. Bál som sa, či nebude nejaký problém s uznaním záruky, keďže som ich síce kupoval u autorizovaného predajcu, ale nie na Slovensku, no všetko šlo hladko. Až sa čudujem, že som nestratil tú kartičku, lebo vždy všetko doma mám, iba nikdy neviem nájsť doklady k veci, ktorá sa aktuálne pokazí.:)

    autorizovaný servis pre Tissot v Ba ? no to som zvedavý, vrav všetko :)

  • autorizovaný servis pre Tissot v Ba ? no to som zvedavý, vrav všetko :)

    Jasne, hodinár už je priamo v sídle Spirit Slovakia, teda v sídle jediného oficiálneho dovozcu Tissot na Slovensku. Je to na Gercenovej 6 v Petržalke, samozrejme, musíš mať kartičku, že si nakupoval v autorizovanej predajni. Prikladám aj link:

    http://www.spiritslovakia.sk/tissot/index.php?option=com_content&view=article&id=88&Itemid=108

    Epos Passion 3409,Seiko SNZH53K1, Tissot Visodate, Certina DS Podium Shape chronograph, Omega vintage kúsok cca z r. 1940, Prim

  • No len dodám, keď si čítam ten môj príspevok, vyzerá trocha, ako keby som s nimi niečo mal. No nie je tomu tak, dokonca som si hodinky kúpil v zahraničí, lebo ich marže na Slovensku pokladám za absurdné. Tie isté hodinky som dostal vonku u autorizovaného predajcu o 30 percent lacnejšie a to je teda poriadny rozdiel.

    Epos Passion 3409,Seiko SNZH53K1, Tissot Visodate, Certina DS Podium Shape chronograph, Omega vintage kúsok cca z r. 1940, Prim