• ... chcel som napisat ano ... v loksi zabalena klobasa ...ale nenapišem ....

  • Dneska sem kúpil lístky na koncert Vlasta Rédl s kapelou, teším sa jak malé decko :D

  • Neviem kto to je , ale príjemnú zábavu ;)

    Pozri na nete, hraje taký mišung, ani nevim kde by sem jeho tvorbu zaradil, či do folku alebo kam????

  • Roman-Zilina ... toto je garažovy pofloorbalovy strečing.... začína okolo 22:00 a končí okolo 02:00 a potom na bajku dvacka domov ...

    ... kamoš priniesol 6 fliaš vina ....kedže sme až na jedného pivári tak sme ho uvarili.... ten jeden nam ( po 5tom pive ) naznačoval že toto vino by on určite nevaril...

  • Roman-Zilina ... toto je garažovy pofloorbalovy strečing.... začína okolo 22:00 a končí okolo 02:00 a potom na bajku dvacka domov ...

    ... kamoš priniesol 6 fliaš vina ....kedže sme až na jedného pivári tak sme ho uvarili.... ten jeden nam ( po 5tom pive ) naznačoval že toto vino by on určite nevaril...

    oh, ake mrzke, ked sportovci piju, ale ake uslachtile, ked alkoholici sportuju :D :D

  • ... asi 80m odtial je Ficova zakladna ( Sumračna) .... nadranom ked sa lucime .... všetko čo sme do seba naliali pred ich sidlom vypuštame ...raz jeden panko fajciac na balkone zakrical.... Takto sa to robi do psej matere

  • Roman-Zilina ... toto je garažovy pofloorbalovy strečing.... začína okolo 22:00 a končí okolo 02:00 a potom na bajku dvacka domov ...

    ... kamoš priniesol 6 fliaš vina ....kedže sme až na jedného pivári tak sme ho uvarili.... ten jeden nam ( po 5tom pive ) naznačoval že toto vino by on určite

    Barbari! 1F600. Ukamenovat vas je malo :cursing:

    Ked budete chciet nabuduce varit, zavolajte. Vymenim vam za taku flasticku 6 takychto - netreba ani klinceky a skoricu kupovat, staci zohriat, ochutene je vyborne OK (alebo aj sud piva dovalim) 1f923

  • Barbari! 1F600. Ukamenovat vas je malo :cursing:

    Ked budete chciet nabuduce varit, zavolajte. Vymenim vam za taku flasticku 6 takychto - netreba ani klinceky a skoricu kupovat, staci zohriat, ochutene je vyborne OK (alebo aj sud piva dovalim) 1f923

    … tak Ti ani nebudem hovoriť čo nalial do divinoveho gulášu keď mal 50tku ….. ale to pivo by bolo fajn …

  • Synchronizacia hodin v Parizi na konci 19.storocia (ingliš rikváed) ;)


    External Content youtu.be
    Content embedded from external sources will not be displayed without your consent.
    Through the activation of external content, you agree that personal data may be transferred to third party platforms. We have provided more information on this in our privacy policy.

  • Parádne sem sa prejel, trošku sem si pohádzal aj bez ryby... Backpacking pomaličky zvládam na jedničku, nic neuletelo 🤣

  • Síce prišlo už minulý týždeň , ale celý víkend som sa mordoval . Nie a nie presvedčiť tú haraburdu , aby sa sama nastavila 1f924. Ručičky sa krútia , aj dátum chytí , nastaví sa . Ale ručky ukazujú hocičo , len nie koľko je hodín na Slovensku 1f923 . Budem musieť gúúúúgliť , nájsť nejaký manuál :).

    Za 100 Kč - cca 4 Eur . No nekúp to :)

    A teraz vážne . Otvoril som ich , čakal som že tam nájdem nejaké logo , značku , výrobcu ... Ale nič . Nevie mi niekto poradiť ? Alebo aspoň akým smerom sa uberať pri hľadaní info ? Vďaka ;)

  • Síce prišlo už minulý týždeň , ale celý víkend som sa mordoval . Nie a nie presvedčiť tú haraburdu , aby sa sama nastavila 1f924. Ručičky sa krútia , aj dátum chytí , nastaví sa . Ale ručky ukazujú hocičo , len nie koľko je hodín na Slovensku 1f923 . Budem musieť gúúúúgliť , nájsť nejaký manuál :).

    Za 100 Kč - cca 4 Eur . No nekúp to :)

    A teraz vážne . Otvoril som ich , čakal som že tam nájdem nejaké logo , značku , výrobcu ... Ale nič . Nevie mi niekto poradiť ? Alebo aspoň akým smerom sa uberať pri hľadaní info ? Vďaka ;)

    Meister Anker W313C Owner Manual | Manualzz
    View online (2 pages) or download PDF (224 KB) Meister Anker W313C Owner's manual • W313C PDF manual download and more Meister Anker online manuals
    manualzz.com

    A stitch in time :D