• Toto už sú dnešné “stroje”…

    Som myslel, že dnes sa používa len elektrické náradie, príp. Aku.

    Casio GW-M5610, CW C60 Trident Pro 600 Mk3, Damasko DA34, Monta Skyquest GMT, CW C65 Trident Vintage Mk2, CW C63 Sealander GMT.

  • Som myslel, že dnes sa používa len elektrické náradie, príp. Aku.

    …záleží na ľuďoch ….. a najme materiály s ktorým pracujú … ja nepoužívam iné drevo než masív …. Je jedno či je nový alebo recyklovaný…. A aby ma práca bavila potrebujem počuť dobru hudbu a kladivo ako trieska do dlata …. Sú však prace najme s prípravou a prvotným spracovaním masívu kde sa bez motorov už nezaobidem …. Ale tam to konci … ešte aj na nakladanie na vlek používam manuálne kladky …. Aj na zdvihanie trámov … väčšinu spojov capujem takze vruty takmer nepoužívam …. Dá sa to a zbožňujem to … keď idem okolo fitka a vidím tých ľudí ako makajú na stacionaroch za sklom v priestoroch kde kyslík asi nieje a potom čumia do zrkadla ci je všetko väčšie tak si myslím svoje

  • takto nejako to funguje pri mojej tesarine

  • to uz davno je ... len som vyhrabal stare fotky pre názornost .. z tohoto bola stodola a stajna pre tažné lesácké kone s podkrovim pre seno .... ked sa to dobre pripravy je to ako skladacka...len to potom odoskoval a na strachu dal dreveny sindel... uz stoji na inom mieste nez povodne ... niekde na vrchslatine nad detvou ... cez leto to ma kamos s deckami chatu spava hore na sene , dolu kone... vozia sa cele dni a uzivaju prirodu ... na jesen a hlavně v zime zacina tazba... to uz su decka v blave ale jeho sem nikto nedostane...

  • a z tej Hrusky a Moruse co su na prvych obrazkach este nic ... to ma este cas prirodzene schnut ale v hlave sa uz nieco crta.... potrebujem pod SONUS FABER SONETTO II stojany.... hram sa z myslienkou spojit krasny kuś dreva s odliatym bronzom no narazam na hromadu komplikacii ( odliat to co chcem nieje take jednoduche .... a z prirodnych materiálov ktore s drevom mozu krasne kontrastovat nieje vela

  • Ako sa vam paci/nepaci takyto styl hodiniek? Za mna super

    vieme, že tebe sa páčia 👍 a páčia sa aj mne 👍 mám rád takéto inakosti, ako robí URWERK alebo ATOWAK alebo iní odvážlivci ✌️🍺

    A stitch in time :D

  • u mne dobry... ak si odmyslim nozky puzdra tak vyzeraju lepsie..... system je paradny

  • tie nozky puzdra su na mną prilis mohutne a agresivne .... myslim ze puzdro by viac vyniklo ( zasluzi si to) s niecim užším a oblejším ( ciste moj nazor)

  • … my nechceme písmenka … chceme jepege

  • Roman-Zilina zvykne robiť drahoty 😜🥴

    .. žene vždy vravím … keď budeš robiť drahoty tak sa problem nevyrieši