• .... preco z exota?.... aby to ladilo? .. uz tam mas nieco z neho?

    Sibirsky smrekovec je aktualne politicky nekorektny :D , resp. sa ani neda zohnat a ak tak za sialene peniaze. A nechce sa mi to natierat, tak to idem spravit z hranolov, co sa z nich robi konstrukcia pod drevene terasy. Aj to bude krajsie vyzerat.

  • .... preco z exota?.... aby to ladilo? .. uz tam mas nieco z neho?

    do exota ist priamo urcite nie... vrtak so zahlbnikom ak mas konusovy vrut .... ak mas okrasne tanierove vruty nepotrebujes zahlbnik.... ak mas nerez tak A2 do exota.... ostatne oxiduju a budes to mat casom okolo cierne

  • Sibirsky smrekovec je aktualne politicky nekorektny :D , resp. sa ani neda zohnat a ak tak za sialene peniaze. A nechce sa mi to natierat, tak to idem spravit z hranolov, co sa z nich robi konstrukcia pod drevene terasy. Aj to bude krajsie vyzerat.

    aj exot casom šedne... oxiduje... je to jeho prirodzena ochrana ....( ja to mam tak radsej ) minimalne zvnutra odporucam nater 2x ( ak nebudes davat nopovu foliu- tu ja nemusím) https://www.alfanatur.sk/NORD-dechtovy-olej-1L-d113.htm je to prirodna zalezitost... ziadna syntetika... neucpava por dreva... treba ho nahriat aby lepsie sal ... hodne podobnou zmesou sa napustali stare lode hore na severe a napustaju tamojsie dravostavby...

  • Toto ukážem manželke a ako ju poznám, ráno to mám naživo :)

    Budú aj fotky pre fórum? :D

    Casio GW-M5610, CW C60 Trident Pro 600 Mk3, Damasko DA34, Monta Skyquest GMT, CW C65 Trident Vintage Mk2, CW C63 Sealander GMT.

  • Ešte ma dlho provokujte a bude z toho večera...

    posledna? od leonarda?..... sme pozvany?

  • Tá ranná fotka sa zatiaľ nepodarila, tak som rozmýšľal, že ako Vám to vynahradiť a napadlo ma len toto z mobilu. Dávam to sem tajne a riskujem bitku, takže žiadna kritika ;)