• hannes pozri co som doma nasiel :)

    Skoda ze nepijem ^^

    Gratulujem srdečne. Hľadaj ďalej, možno tam bude aj druhá fľaška. Mimochodom, je to 20 ročný koňačik a má aj brata, označeného ako "cigar blend". Ten je určený predovšetkým tým, čo nasledujú Churchilla... ;)

  • take poklady mas doma a ty nepijes ...

    Ja ze nepijem?? :evil: To ti kto povedal? :D

    Toto si rad vychutnam, jeden pekny letny vecer si sadnem na terase v spolocnosti Romea a Julinky, pustim nejaky pohodovy dzezik alebo skor Celiu Cruz ci BVSC a pocuckam 🥃🥃🥃🥃🫠

  • Ked som nacal ten dzezik, podelim sa o skusenost. Vyberal som prenosny wireless reprak von na terasu a pripadne i na cesty, tieto 2 to dotiahli do finale:

    DALI Katch G2 vs JBL Charge 5 WiFi

    Aj ked rovnocennejsi protivnik od JBL by bol asi skor Boombox (minimalne cenovo), ten mi uz prisiel prilis velky.

    Nejdem sa hrat na velkeho audiofila a popisovat zvuk v basnickych, gurmanskych a podobnych metaforach, merat sirku stejdzu a pod. lebo moje usi maju este daleko od zlatych :D . Takze strucne:

    JBL sice prezije 30 minut na dne bazena, ma silnejsie basy a vobec nie spatny zvuk, DALI je uplne ina liga. Po DALI znie JBL zrazu hodne plechovo a plocho. Takze ozeliem IP67 a zabudovanu wifi s chromecastom a tu stovku ci dve navyse a JBL poputuje pekne spat do Alzy.

    A ten rumik si budem vychutnavat s dzezikom na DALI Katch. Ten zvuk je fakt paradny, az neuveritelne, co dokaze vyprodukovat taka mala plocha krabicka.

  • Ked som nacal ten dzezik, podelim sa o skusenost. Vyberal som prenosny wireless reprak von na terasu a pripadne i na cesty, tieto 2 to dotiahli do finale:

    Ja sem téš chcel kúpit to JBLko, ale nakonec sem kúpil Tribit MaxSound plus... Osobne sa mi zdá JBL dost prebasované aj ked hraje hlasnejší, Tribit má príjemnejší bas a vyváženejší zvuk oproti JBL... A počúvam všehochuť od folku, jazz, rock, technický death metal, ...

  • Ja ze nepijem?? :evil: To ti kto povedal? :D

    Toto si rad vychutnam, jeden pekny letny vecer si sadnem na terase v spolocnosti Romea a Julinky, pustim nejaky pohodovy dzezik alebo skor Celiu Cruz ci BVSC a pocuckam 🥃🥃🥃🥃🫠

    Nebývam zavistlivý ale ... výnimky existujú ;) Nemyslel si Romanku a Julinku?

  • Prístrešok pre sliepky zo stodolových zásob :). Tesár zo mňa už nebude, ale inak som celkom spokojný s výsledkom ^^

    Casio GW-M5610, CW C60 Trident Pro 600 Mk3, Damasko DA34, Monta Skyquest GMT, CW C65 Trident Vintage Mk2, CW C63 Sealander GMT.

  • Prístrešok pre sliepky zo stodolových zásob :). Tesár zo mňa už nebude, ale inak som celkom spokojný s výsledkom ^^

    podla mna uz tesar z teba je, zbytocne sa podcenujes :thumbup:

  • Ste ma namotivovali k prehladaniu pivnice a tiez som nieco zaujimave nasiel :)

    Ja som mal ten 5+3 a bol fajn ale tento 5+5 som chcel tiez okostovat.....chutil ? :)

  • Ja som zas chcel konecne ochutnat Centenario a je fajn ;)