• Vlastne budem mať meniny koncom mesiaca ...

    :D práca je recept na všetky problémy, už viac ako pol roka neviem kde mi hlava stojí a hodinky som si tým pádom už naozaj dávno nekúpil. Aj servis som musel zrušiť, mám odklad najprv do mája ale majiteľ to predĺžil do decembra (to je neklamný dôkaz, že chce aby som sa vrátil), popravde nevidím to ružovo… a tiež nie nové hodinky 😀, ale peniaze v tom nebudú…

    Tempus Fugit

  • :D práca je recept na všetky problémy, už viac ako pol roka neviem kde mi hlava stojí a hodinky som si tým pádom už naozaj dávno nekúpil. Aj servis som musel zrušiť, mám odklad najprv do mája ale majiteľ to predĺžil do decembra (to je neklamný dôkaz, že chce aby som sa vrátil), popravde nevidím to ružovo… a tiež nie nové hodinky 😀, ale peniaze v tom nebudú…

    Určite bude aj lepšie a potom si to uziješ ;)

  • :D práca je recept na všetky problémy, už viac ako pol roka neviem kde mi hlava stojí a hodinky som si tým pádom už naozaj dávno nekúpil. Aj servis som musel zrušiť, mám odklad najprv do mája ale majiteľ to predĺžil do decembra (to je neklamný dôkaz, že chce aby som sa vrátil), popravde nevidím to ružovo… a tiež nie nové hodinky 😀, ale peniaze v tom nebudú…

    ty si vlastne stastny clovek ;)

  • :D práca je recept na všetky problémy, už viac ako pol roka neviem kde mi hlava stojí a hodinky som si tým pádom už naozaj dávno nekúpil. Aj servis som musel zrušiť, mám odklad najprv do mája ale majiteľ to predĺžil do decembra (to je neklamný dôkaz, že chce aby som sa vrátil), popravde nevidím to ružovo… a tiež nie nové hodinky 😀, ale peniaze v tom nebudú…

    Veru pravdu máš, v poslednej dobe som rád, že pár krát za deň prebehnem fórum a pozriem novinky. Na nové hodinky nemám ani pomyslenie.

    Casio GW-M5610, CW C60 Trident Pro 600 Mk3, Damasko DA34, Monta Skyquest GMT, CW C65 Trident Vintage Mk2, CW C63 Sealander GMT.

  • Bomba, tieto by som nosil iba na svojom súkromnom zámku na francúzskom vidieku :)

    Veľmi sa mi páčia. A tà strojovňa nemá chybu. Počuť ich tikať meter od ucha. A keď som ich naťahoval, myslel som, že budem potrebovať kluku čo som používal kedysi na Volge 24.😆Sú proste suprové. Mládenci z Panerai nervózne pofajčievajú.... 😆😆😆

  • Veľmi sa mi páčia. A tà strojovňa nemá chybu. Počuť ich tikať meter od ucha. A keď som ich naťahoval, myslel som, že budem potrebovať kluku čo som používal kedysi na Volge 24.😆Sú proste suprové. Mládenci z Panerai nervózne pofajčievajú.... 😆😆😆

    presne ;) total radiomir california dial :thumbup: a ešte engraved :thumbup:

    A stitch in time :D

  • Veľmi sa mi páčia. A tà strojovňa nemá chybu. Počuť ich tikať meter od ucha. A keď som ich naťahoval, myslel som, že budem potrebovať kluku čo som používal kedysi na Volge 24.😆Sú proste suprové. Mládenci z Panerai nervózne pofajčievajú.... 😆😆😆

    Gratula!

    Strojček poznám veľmi dobre. 3603 mám aj ja v POLJOT AVIATOR.

    Strojček je to nesutočne odolný a dá sa došolíchať na stabilný chod. Mám ich asi od roku 2003-2004, prežili aj pád z výšky 1 poschodia na betón a po poslednom prečistení a nastavovaní idú veľmi stabilne!!