• Ak su prostriedky a mozes si to dovolit tak to pruser nie je. Ak nemas prostriedky a napriek tomu nakupujes, tak to pruser je.

    Inak slovo KLASIK je uplne perfektne: da sa pouzit na vselico mozne. Je to fascinujuce co vsetko moze byt pod tento jeden pojem skryte.8)

    je: Prim: cal. 68, CHR. WARD C9 5 Day Small Second: SH21, NOMOS Club Date: DUW 4101

    bolo: Aviator mechanical A-3105-6975647: Poljot 3105, Steinhart Marine Chronometer II arabic: Unitas 6498, STEINHART Military 42, Davosa Ternos Ceramic, Junkers Spitzbergen F13 6110-5: Poljot 3133

  • no striedať na týždňovky je naprd :mrgreen: niekedy sú z toho 2 dni, niekedy 2 týždne a vlastne, kto by si to pamätal? :frime: a výsledok je taký, že niektoré nosím poctivo a niektoré sem tam :pleur4:

    A stitch in time :D

  • No, ono, ten idaál, mať trojo hodiniek, nie je až také márne. Ráno si dáš do roboty pilotky, keď ideš na výlet tak potápky. No a na večer si dáš ancugovky...:] Ja to praktizovať nemôžem, mám doma jedny lodné, jedny vojenské a jedny pilotky...:( , ale zasa si pri nosení hociktorých môžem pískať...:]

  • Nuž, mať 20 to mi zaručene nehrozí, pri siedmich by moja dala vyšetriť moju duševnú spôsobilosť a pri desiatich by som išiel na 100 percent pod kuratelu. :mrgreen: P.S. K tým siedmim sa podľa všetkého do Vianoc veľmi výrazne priblížim...;)

  • ja Romanovi palce nedržim, ať jsem svině, ale život je krátkej a když už má super paní, co jinýho pořádně střídat než hodinky, tak Romane jdi do toho, každým dnem je míň radosti

    Time is Life. Je to dar i prokletí. Instagram daemonultimate1

  • Volam sa Karol a som zavislak... mam viac ako 20 hodiniek... realne nosim asi 6 ale nemam srdce predat ten zvysok... Hladam odbornu pomoc... :D

    Ja som ti pomoc ponúkol, a ty nič :mrgreen: ponuka stále platí, som ochotný sa obetovať :mdr1:

    A stitch in time :D

  • Nuž, mať 20 to mi zaručene nehrozí, pri siedmich by moja dala vyšetriť moju duševnú spôsobilosť a pri desiatich by som išiel na 100 percent pod kuratelu. :mrgreen: P.S. K tým siedmim sa podľa všetkého do Vianoc veľmi výrazne priblížim...;)

    :mdr3::mdr3:

  • ja Romanovi palce nedržim, ať jsem svině, ale život je krátkej a když už má super paní, co jinýho pořádně střídat než hodinky, tak Romane jdi do toho, každým dnem je míň radosti

    hodiniek je tolko a tolko peknych, len ja by som potreboval odbratela. ja kupim nove a on by ich odo mna kupil po 1/2 roku :happy1::mdr3:

  • Odpoved z Nomosu

    Dear Mr. Martin,

    Your watch has arrived safely in Glashütte and will shortly undergo a thorough examination and service by one of our

    dedicated watchmakers. Please accept our apology that the NOMOS sapphire glass shows a stain. In order to reunite you

    with your watch as quickly as possible, we have expedited your repair. Nevertheless, please allow two weeks’ time for the

    watch to be inspected, repaired and finely readjusted.

    This repair is covered by your warranty and will be performed at no cost to you.

    je: Prim: cal. 68, CHR. WARD C9 5 Day Small Second: SH21, NOMOS Club Date: DUW 4101

    bolo: Aviator mechanical A-3105-6975647: Poljot 3105, Steinhart Marine Chronometer II arabic: Unitas 6498, STEINHART Military 42, Davosa Ternos Ceramic, Junkers Spitzbergen F13 6110-5: Poljot 3133

  • Kuriera riesili oni - FedEx (letecky). Ja som iba zabalil. No ten remen resp. nastroj na prehadzovanie remenov by som prijal.

    je: Prim: cal. 68, CHR. WARD C9 5 Day Small Second: SH21, NOMOS Club Date: DUW 4101

    bolo: Aviator mechanical A-3105-6975647: Poljot 3105, Steinhart Marine Chronometer II arabic: Unitas 6498, STEINHART Military 42, Davosa Ternos Ceramic, Junkers Spitzbergen F13 6110-5: Poljot 3133

  • @rustin , mám doma asi 5 kusov tých šparátiek, pošli mi adresu, jeden ti pošlem obratom...:]

  • Nie, nie. Ja si chcem kupit nieco poriadne. Mal som to co mal Peto na Toptime a to stalo za hoven. Polamalo sa mi to (sa vyhovaram, polamal som to). Chcel by som Bergeon - ale na slovensku neviem kde kupit, z ciech sa mi nechce objednava a nechce sa mi platit postovne (skrob som a k tomu este nerozhodny).

    je: Prim: cal. 68, CHR. WARD C9 5 Day Small Second: SH21, NOMOS Club Date: DUW 4101

    bolo: Aviator mechanical A-3105-6975647: Poljot 3105, Steinhart Marine Chronometer II arabic: Unitas 6498, STEINHART Military 42, Davosa Ternos Ceramic, Junkers Spitzbergen F13 6110-5: Poljot 3133