• Takže rozpisy máme hotový, nějakou tu stravu taky ... vypadá to, že hodně ušetřim ::d
    takže v pondělí začínáme a již jen vydržet...takže vlastně to nejtěžší.

    Time is Life. Je to dar i prokletí. Instagram daemonultimate1

  • Dnes boli nad Bratislavou úžasné "God rays", krásne to svietilo na Bratislavský hrad, bohužiaľ som u seba nemal DSLR, čo ma veľmi mrzelo, z Prístavného mosta som mohol mať krásny záber na Bratislavu. Tak som to aspoň vyfotil mobilom za jazdy z auta.

    Omega Speedmaster Professional Moonwatch 311.30.42.30.01.006 | Omega Seamaster 300m Co-axial chronometer 212.30.41.20.01.003 | Tag Heuer Aquaracer Calibre 5 WAY211A.FT6068 | Seiko SKX009K2 | Citizen Eco-drive BY0000-05E

    Ω Spartanova zbierka

    YouTube: Spartan's watch reviews

    INSTAGRAM: @spartans_watches

  • Tak jsme začali a je to super. Dostanu se zase mezi nový lidi, proženu tělo, který si kupodivu velmi rychle vzpomnělo, že sportem žilo 25 let, jsem se synem, kterého to baví stejně jako mne a spotřeba cigaret klesla z 20 na 5 denně. Tomu už jsem vůbec nevěřil. A co je nejlepší? Pocit rozbolavělého těla, ten mi moc chyběl.
    Vedlejším efektem je, že jsem přestal tolik řešit hodinky a i to je u mne super.

    Time is Life. Je to dar i prokletí. Instagram daemonultimate1

  • Tak len si daj do tela, Watchi! A o tých hodinkách, tak o Ti nik nezožerie, máš to príliš rád. :] :] :]

  • Mňa dnes potešilo, že mi priznali prospechové štipendium, čo je pre mňa ako človeka, ktorý nebol 3 roky na prednáške veľký úspech. Suma je taká, že by som si mohol kúpiť aj "suby" ale bohužiaľ len tie od Tisellu.

    Omega Speedmaster Professional Moonwatch 311.30.42.30.01.006 | Omega Seamaster 300m Co-axial chronometer 212.30.41.20.01.003 | Tag Heuer Aquaracer Calibre 5 WAY211A.FT6068 | Seiko SKX009K2 | Citizen Eco-drive BY0000-05E

    Ω Spartanova zbierka

    YouTube: Spartan's watch reviews

    INSTAGRAM: @spartans_watches

  • U nás je istá komunita, ktorá chodí na prednášky, ale vo veľkom chodia iba prváci. Potom sú prípady, kde sú prednášky povinné a nastáva klasická situácia - 7 ľudí fyzicky prítomných a 178 ľudí zapísaných na prezenčnej listine.

    Omega Speedmaster Professional Moonwatch 311.30.42.30.01.006 | Omega Seamaster 300m Co-axial chronometer 212.30.41.20.01.003 | Tag Heuer Aquaracer Calibre 5 WAY211A.FT6068 | Seiko SKX009K2 | Citizen Eco-drive BY0000-05E

    Ω Spartanova zbierka

    YouTube: Spartan's watch reviews

    INSTAGRAM: @spartans_watches

  • Ja som chodil na prvu a poslednu. Aby si zapamatal moj inteligentny gesicht :)
    Taku komunitu sme mali aj my, z 99% to boli dievcata. Vdaka nim som si potom mohol ofotit prednasky. Co sice bolo uplne zbytocne, lebo to bolo odrapotane od slova do slova z knihy a aj s chybami.
    Nastastie sme sa na prednaskach nezapisovali.

    P.S. Prospechove stipendium? To je co? To nepoznam :D

  • Nám dávajú prezentácie ktoré sú na prednáška na internet (nejaký školský systém). Takže nemám dôvod tam behať :)

  • Ked chodila moja sestra na VSDS, tak jej prednasali iba profesori a cvicili ju docenti. Teraz su radi, ak fakulta ma az jedneho profesova a 2,5 docenta.

    Kedy si sa prednasalo to, co nebolo v skriptach, takze sa chodilo, lebo to malo nejaku cenu. .

  • Ja inač teraz chodím na jednu prednášku, lebo tam mám "okno", prednáša to jeden profesor, Švajčiar, asi 5 miút sa drží témy a potom 75 minúť rozpráva vtipné príhody zo života.

    @pepescom za tvojich cias aj mal nejaku vahu a zmysel.. dnes to ma jediny prospech pri statnej sprave kvoli tabulkovym platom.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

    Aj v súkromnom sektore je kopec firiem, hlavne zahraničných, kde je treba titul na kariérny postup alebo kam berú iba s titulom z prijateľnej školy. Napriklad ani riaditeľa pobočky banky nejde robiť bez titulu. Ja som stále pre svedčený, že pre 95% ľudí ten titul má zmysel, ostatných 5% sú fakt géniovia alebo ITčkári, ktorým vraj VŠ moc nepridáva.

    Omega Speedmaster Professional Moonwatch 311.30.42.30.01.006 | Omega Seamaster 300m Co-axial chronometer 212.30.41.20.01.003 | Tag Heuer Aquaracer Calibre 5 WAY211A.FT6068 | Seiko SKX009K2 | Citizen Eco-drive BY0000-05E

    Ω Spartanova zbierka

    YouTube: Spartan's watch reviews

    INSTAGRAM: @spartans_watches

  • Samozrejme, sú profesie - lekár, farmaceut, právnik atď. kde to bez vzdelania nejde a legislatíva to nedovoľuje, aj keď v mnohých prípadoch ani vzdelanie nie je zárukou úspechu. Ale je kopec profesií, že človek sa tým narodí a je proste aj bez školy jednotka a dokáže sa presadiť a je mu to dovolené


    Odoslané z môjho iPhone cez Tapatalk

    A stitch in time :D