• No ještě že jsi včas po ruce.

    Tohle byl vtip :D

    Tamto bylo jen často používané rčení, myšlené někdy více, někdy méně s humorem ;)

    V případě s pochmurným smajlem spíš více méně :D

    Time is Life. Je to dar i prokletí. Instagram daemonultimate1

  • No ještě že jsi včas po ruce.

    Tohle byl vtip :D

    Tamto bylo jen často používané rčení, myšlené někdy více, někdy méně s humorem ;)

    V případě s pochmurným smajlem spíš více méně :D

    Tak teraz si ma tak zamotal, že ani ja neviem či "více" alebo "méně" ^^

    Casio GW-M5610, CW C60 Trident Pro 600 Mk3, Damasko DA34, Monta Skyquest GMT, CW C65 Trident Vintage Mk2, CW C63 Sealander GMT.

  • .

    Veru mali sme počúvať na tých našich rodičov a Lenina.

    V rámci sloganu učení je mučení, vlastně Lenin nabádal k tomu druhému maskován tím prvním, což mu i přesně odpovídalo. :D

    Time is Life. Je to dar i prokletí. Instagram daemonultimate1

  • Ještě před pár lety jsem normálně zašel do Pařížský a zkoušel Suby i jejich ostatní potápkový a gmt řady. A mohl s nima hned odejít na ruce. To jsou zas pro mne jediný pricházejici v úvahu. Suby v keramice 135.000,- Kč :)

    Když mi nestály za to koupit je tenkrát, teď už ani náhodou. Škoda, mohl jsem na nich vydelat balík. Někerej člověk je holt blbej :)

    Time is Life. Je to dar i prokletí. Instagram daemonultimate1

  • Ještě před pár lety jsem normálně zašel do Pařížský a zkoušel Suby i jejich ostatní potápkový a gmt řady. A mohl s nima hned odejít na ruce. To jsou zas pro mne jediný pricházejici v úvahu. Suby v keramice 135.000,- Kč :)

    Když mi nestály za to koupit je tenkrát, teď už ani náhodou. Škoda, mohl jsem na nich vydelat balík. Někerej člověk je holt blbej :)

    Pred par rokmi sa dali suby aj GMT kupit so zlavou a na zlate Daytony bolo -20% ^^ A ja blbec som ich nekupi… Musim u Aliho objednat kristalovu gulu ;)

  • Pred par rokmi sa dali suby aj GMT kupit so zlavou a na zlate Daytony bolo -20% ^^ A ja blbec som ich nekupi… Musim u Aliho objednat kristalovu gulu ;)

    Ak bude fungovať, objednaj aj mne rovno dve. ^^

    Spätne keď si človek spomenie, čo všetko sa dalo spraviť inak, ak by človek vedel. Napr. v mojom prípade mi okolo roku 2014 ponúkali Bitcoin po 8€/ks, alebo si pamätám, že akcie AMD sa dali kúpiť za cenu okolo 1,5€. No kde som mohol byť keby...

    Casio GW-M5610, CW C60 Trident Pro 600 Mk3, Damasko DA34, Monta Skyquest GMT, CW C65 Trident Vintage Mk2, CW C63 Sealander GMT.

  • Ak bude fungovať, objednaj aj mne rovno dve. ^^

    Spätne keď si človek spomenie, čo všetko ...

    A co teprve byty. Mám kamaráda, co po revoluci koupil do osobního vlastnictví asi 10 bytů v cenách 90.000-150.000 korun i se starouškama se smlouvou na dožití. Dnes mají hodnotu 5,000.000-9,000.000 kč každej.

    Time is Life. Je to dar i prokletí. Instagram daemonultimate1

  • Len na tie byty si potreboval mať trošku väčšie financie ako na tie bitcoiny. Na byty som veru peniaze nemal, ale tých pár tisíc € na bitcoiny by som nejako naškrabal. No čo už :rolleyes:

    Casio GW-M5610, CW C60 Trident Pro 600 Mk3, Damasko DA34, Monta Skyquest GMT, CW C65 Trident Vintage Mk2, CW C63 Sealander GMT.

  • Potesilo mě, že jsme vybrali cíl cesty na příští sobotu, má prej pršet, nevědí nic, ale kdyby...v podzemí to bude fuk. Pitevna a sklad mrtvol, to zní dobře.

    Time is Life. Je to dar i prokletí. Instagram daemonultimate1

    • Official Post

    Napr. v mojom prípade mi okolo roku 2014 ponúkali Bitcoin po 8€/ks, alebo si pamätám, že akcie AMD sa dali kúpiť za cenu okolo 1,5€. No kde som mohol byť keby...

    ja si tiež pamätám na bitcoin keď išiel okolo 20€.. som si vravel že je to už nejaké prestrelené ^^ že to musí padnúť a vidíš teraz 40k

    (a možno by sme mali kúpiť teraz lebo čoskoro bude stáť 100k a budeme lutovať že sme nekúpili za 40 ^^)

  • ja si tiež pamätám na bitcoin keď išiel okolo 20€.. som si vravel že je to už nejaké prestrelené ^^ že to musí padnúť a vidíš teraz 40k

    (a možno by sme mali kúpiť teraz lebo čoskoro bude stáť 100k a budeme lutovať že sme nekúpili za 40 ^^)

    no myslim ze je pekna sanca ze to streli minimalne tesne ku 100 ;)