Čo mi dnes zdvihlo tlak...

  • Pekne od predajcu ze ta takto informovali. Mnohi by sa na to vy.... .

    je: Prim: cal. 68, CHR. WARD C9 5 Day Small Second: SH21, NOMOS Club Date: DUW 4101

    bolo: Aviator mechanical A-3105-6975647: Poljot 3105, Steinhart Marine Chronometer II arabic: Unitas 6498, STEINHART Military 42, Davosa Ternos Ceramic, Junkers Spitzbergen F13 6110-5: Poljot 3133

  • Ani nie zdvihlo tlak, ale ostal som sklamany. Cez aplikaciu chrono24 (iba pre apple) je dostupna Augumented reality. Potesil som sa, ze konecne, sice nie na zivo, ale skoro na zivo vyskusam to co by som chcel. Po nainstalovani aplikacie a nasadeni papieroveho naramku som zistil, ze je dostupnych iba 6 modelov hodiniek. No to tak byva, ked clovek nedocita dokonca. Opat som obisiel s dlhym nosom.

    Len pre predstavu tu su screenshoty - podla mna nic moc:

    je: Prim: cal. 68, CHR. WARD C9 5 Day Small Second: SH21, NOMOS Club Date: DUW 4101

    bolo: Aviator mechanical A-3105-6975647: Poljot 3105, Steinhart Marine Chronometer II arabic: Unitas 6498, STEINHART Military 42, Davosa Ternos Ceramic, Junkers Spitzbergen F13 6110-5: Poljot 3133

  • A este to bude asi aj tak chujovina, lebo Rolexy su ti "velke" a Omega 300 vintage "male", realne to bude presne naopak. Omega 300 na tahu su neforemne.

    Ale diky za otestovanie, bol som sklamany, ze apka je len na IOS. Teraz uz nie som :D

  • No ono to musia asi este doladit. Aj tak nie je nic nad realnu skusku.

    je: Prim: cal. 68, CHR. WARD C9 5 Day Small Second: SH21, NOMOS Club Date: DUW 4101

    bolo: Aviator mechanical A-3105-6975647: Poljot 3105, Steinhart Marine Chronometer II arabic: Unitas 6498, STEINHART Military 42, Davosa Ternos Ceramic, Junkers Spitzbergen F13 6110-5: Poljot 3133

  • Od 30.10., teda od utorka sa nedá dostať na stránku firmy Steinhart. Vyskočí oznam, že stránka je napadnutá a je treba z nej urýchlene odísť. Podľa oznamu na mojom notebooku to platí doteraz. Máte aj iní takúto skúsenosť?

  • Ja mám Avast a doteraz išiel dobre. V poslednom čase je ale dáky dotieravý...:mrgreen:

  • Avira/Bitdefender free antivir drvivej vacsine uzivatelov postaci :) Mne su tie balastove produkty vsetko v 1 nie moc sympaticke a okrem antiviru je v tom akurat spomalovac PC.. A to nevravim o tom ze smiruju na ake stranky chodim, staci, ze to robi Google.

  • Dočasne som tam tresol Kaspersky. Máme v dome obchod s výpočtovou technikou, no vzali si dovolenciu a tak počkám do pondelka. Z netu sa mi sťahovať nechce ani zdarma a ani za prachy. Chalanisko zdola mi to urobí za pár minút, akurát mu potom cvaknem príslušný obolus...:]

  • ESET nespomaluje :) plus mas ochranu pred ransomware uz na Bios urovni. Ale chapem ze ludia su skeptici, stale tu nie je zivotna uroven a mentalita, ze radsej zaplatit za kvalitu, tak skusaju free polofunkcne/nefunckne shity plne reklam a dalsieho bloatwaru. Snad sa to casom zmeni.

    Takze ESET sa sprava ako rootkit? Dakujem neprosim. Tie "polofunkcne" free riesenia maju 100% hodnotenia v nezavislych testoch, ale vsak mne je jedno co kto pouziva a pre koho pracuje. Na free Avire ficim uz niekolko rokov a cuduj sa svete, ransmoware ani inu haved som ani raz nedostal (obcas prebehnem cely PC inym antivirom pre kontrolu). Takze nebudem platit za "kvalitu", ktoru nepotrebujem. A ze balastove riesenia nespomaluju - skusenosti vravia inak, hlavne na notebookovych HDD. ESET som skusal trial a isiel prec ako dalsie multipack bloatwary.

    Inac hodnotit zivotnu uroven a mentalitu podla toho ci si kupim antivir balik..:nono:

  • ESET nespomaluje :) plus mas ochranu pred ransomware uz na Bios urovni. Ale chapem ze ludia su skeptici, stale tu nie je zivotna uroven a mentalita, ze radsej zaplatit za kvalitu, tak skusaju free polofunkcne/nefunckne shity plne reklam a dalsieho bloatwaru. Snad sa to casom zmeni.

    Pripajam sa @lordsoft ovi: ESET je top.

    je: Prim: cal. 68, CHR. WARD C9 5 Day Small Second: SH21, NOMOS Club Date: DUW 4101

    bolo: Aviator mechanical A-3105-6975647: Poljot 3105, Steinhart Marine Chronometer II arabic: Unitas 6498, STEINHART Military 42, Davosa Ternos Ceramic, Junkers Spitzbergen F13 6110-5: Poljot 3133

  • Ale nech nie som tolko off topic. Postarka tu uz bola a nedoniesla nic, kurier avizo neposlal. Vlastne ani neviem kto dorucuje a kde sa balik nachadza. Poobede asi mozem ist nahanat na postu. :/

    Zásielka prevzatá na doručenie

    2.11.2018 8:32