Čo mi dnes zdvihlo tlak...

  • Takáto "reklama" by ma od Omegy skôr odradila - takto sa dá robiť reklama iba na fejky.

    Prečo by som mal mať problém ?

  • Podla mna nejde o ziadnu reklamu, len tam proste capli obrazok co sa im pacil (produktova foto inac). Tak isto ako nejde o reklamu na tetu a uja Bonda, ale cool vyzdoba pre auticka. :)

    Pokial vsak k listku dostanes jedny bondovky, Bonda v plnej polnej a startovaciu slecnu, tak to je uz ine..

  • Omegy sú top, ale tento spôsob prezentácie ich podľa mňa skôr zhadzuje - a to mi je ľúto .

    Každý veľký mafián - kolotočár musí mat hrubú retásku (može byt aj z "akože" zlata), dalej teplákovú súpravu Abibas a hodzinky Omega.

  • To beries dajak vazne.. Kto Omegy nepozna, tak mu je to sumak. Kto ich pozna, tak sa pousmeje a je mu to tiez sumak.

    Btw. kolotocari nosia zasadne Breitling alebo zlate Rolex, Omegy su smuk bez lesku a zvucneho mena medzi laickou verejnostou.

  • To beries dajak vazne.. Kto Omegy nepozna, tak mu je to sumak. Kto ich pozna, tak sa pousmeje a je mu to tiez sumak.

    Btw. kolotocari nosia zasadne Breitling alebo zlate Rolex, Omegy su smuk bez lesku a zvucneho mena medzi laickou verejnostou.

    Tak takéto prznenie beriem smrteľne vážne :pan2:

    Toto sa hodinkám proste nerobí ! :nonon:

    Toto si nezaslúžia ani Invicty !

    Ale nie...

    Teraz vážne - aký by si mal pocit zo svojich hodiniek, keby sa napr. ocitli v akciovom letáku Tesco ?

  • Myslis ako dekoracia na titulke napr.? Ukazal by som zene, "aha, taketo mam!" a tym by to skoncilo. V predaji v Tesco ich neocakavam, keby vsak boli v dobrej akcii, tak by som si kupil dalsie do zasoby na nahradne diely.. :)

    Teraz neviem, mal by som sa mal citit urazeny, ze rovnake hodinky ma nejaky zloduch vo filme, terorista alebo neoblubeny politik? To mozno zaberie u pubertakov, ale dospely clovek to ma snad na haku. Hodinky sa predsa kupuju pre seba a nie preto, ze ich fotka je/nie je dakde vycapena alebo ich daky bambus nosi..

    Citis sa rovnako hrozne, ked vidis Mona Lisu na klucenke? To je tiez riadna dehonestacia.. :)

  • Myslis ako dekoracia na titulke napr.? Ukazal by som zene, "aha, taketo mam!" a tym by to skoncilo. V predaji v Tesco ich neocakavam, keby vsak boli v dobrej akcii, tak by som si kupil dalsie do zasoby na nahradne diely.. :)

    Teraz neviem, mal by som sa mal citit urazeny, ze rovnake hodinky ma nejaky zloduch vo filme, terorista alebo neoblubeny politik? To mozno zaberie u pubertakov, ale dospely clovek to ma snad na haku. Hodinky sa predsa kupuju pre seba a nie preto, ze ich fotka je/nie je dakde vycapena alebo ich daky bambus nosi..

    Citis sa rovnako hrozne, ked vidis Mona Lisu na klucenke? To je tiez riadna dehonestacia.. :)

    Neviem no...

    Raz tu bola debata o nejakých hodinkách Parnis.

    Mali solídne puzdro, aj poctivo urobený cíferník - žiadny plast.

    Strojček SeaGull, zafír.

    Za danú cenu solídne hodinky a relatívne kvalitné - resp. kvalita porovnateľná s ponukou "lepších" a drahších značiek.

    Ale niekto napísal, že by ich nebral z jedného dôvodu - žiadna tradícia značky, navyše čínsky pôvod.

    Súhlasíš, alebo by si nemal problém dať na ruku Parnis ?

    Pre mňa hodinky nie sú iba hodinky, ale aj kus histórie a niečoho "navyše".

    Ak sa toto "NIEČO NAVYŠE" dehonestuje, tak ma to prirodzene rozčuľuje.

  • Nosil som Tisell, co je rovnaka kategoria ako Parnis a nijak mi nevadilo, ze ide o znacku bez "tradicie" a uz vobec nie, ze je z Ciny (okolo seba mas aspon polovicu veci odtial). Tradicia a historia hodinarskych znaciek je casto velmi usmevna, takze si na nej nijak extra nezakladam. Kam by si zaradil napr. Glycine? Znacka s velmi peknou a zaujimavou historiou, ale v poslednej dobe uz nevedia vyprodukovat nic co by na ich tradiciu nadvazovalo. Znacku niekto odkupil a iba na nej parazituje. Dakujem pekne za taku "tradiciu" :) Inac Parnis je na trhu uz snad tak dlho, ze sa da povazovat za "tradicnu" znacku.

    Pokial su hodinky dobre vyhotovene a predajca mi vie zabezpecit nahradne diely a servis aj par rokov po ukonceni predaja daneho modelu, tak pre mna za mna nech to sklada doma v garazi. Je mi to uprimne jedno, za svoje peniaze chcem kvalitny vyrobok. Omacku a rozpravky okolo toho platit nechcem.

    Ja by som tu fotku dal do kategorie "co ma dnes pobavilo" alebo "co ma dnes potesilo" - cudujem sa, ze sa vobec nejaky kolotocar zaujima o hodinky.. :)

  • napriklad je vela spolocnosti, ktore pouzivaju SEIKO strojovne, tam idu ceny aj pod 300,00 EUR ;)

    tym samozrejme, nechcem povedat, zeby som Omegy Seamaster 300 odmietol :happy1:

  • napriklad je vela spolocnosti, ktore pouzivaju SEIKO strojovne, tam idu ceny aj pod 300,00 EUR ;)

    tym samozrejme, nechcem povedat, zeby som Omegy Seamaster 300 odmietol :happy1:

    Tak to ma trošku Dmitrij naštval...

    Do svojich nedal pôvodný kaliber z Čistopolu, ale práve Seiko...

    https://meranom.com/en/index.php?r…ath=176_177_178

    Nič proti Seiko, ale... Asi som príliš nostalgický a konzervatívny.

    Inak - páni - zaujala ma jedna vec.

    Rozmach mikrobrandov mi trošku pripomína začiatky hodinárskeho priemyslu.

    Že by veľké spoločnosti krachovali a tradíciu nosenia hodiniek opäť rozbehli práve mikrobrandy ?

  • ale ved o tom sa vie ;)