Čo mi dnes zdvihlo tlak...

  • Prosight prosím pekne. Ale je to jeden čert... Škoda že som dopredu nevedel že ide zas o to isté ... pripravil by som si nepríjemnejšie otázky :D

  • No ja mám napr. rodinnú známu ktorá robí OVB už dlhé roky a nedám na ňu dopustiť. Vybavila nám doma všetko čo sa dalo a som max spokojný. Ale to je asi každého osobná skúsenoť, ja mám teda len jednu a je pozitívna.
    Roman: práveže mu nezávidím, ja mu to prajem, toľko sa chudák nebehá aby obsadil aspoň na chvíľu všetky stoličky, že si predsa zaslúži. A ako člen hranolovcov to musí aj dobre liezť na psychiku,takže klobúk dole pán ÚD.

  • No ja mám napr. rodinnú známu ktorá robí OVB už dlhé roky a nedám na ňu dopustiť. Vybavila nám doma všetko čo sa dalo a som max spokojný. Ale to je asi každého osobná skúsenoť, ja mám teda len jednu a je pozitívna.
    Roman: práveže mu nezávidím, ja mu to prajem, toľko sa chudák nebehá aby obsadil aspoň na chvíľu všetky stoličky, že si predsa zaslúži. A ako člen hranolovcov to musí aj dobre liezť na psychiku,takže klobúk dole pán ÚD.

    Mas recht - je to o ludoch. Zial, poistovnictvo kleslo do dost nizkeho suterenu. To vravim ako poistovak.
    Na psychiku? Nedaj sa vysmiat. On to ma na haku, maju nas totalne v pazi. Smeju sa nam do ksichtu a beru si svoje platy a provizie. Tragedia je to, ze to dopustime.

  • Ako ja nevravím že je to zlé. To že ťa vzdelajú v rámci finančnej gramotnosti je fajn, ale to ako to prezentujú je prahnané a to tak znechutí človeka že je to až neskutočné. Navyše si ten mládenec (21r.) na konci prezentácie vyvrátil informácie ktoré podal na začiatku. Na veľa vecí nevedel odpovedať priamo, nesprával sa profesionálne a mal chyba aj vo výpočtoch takže to ma odradilo definitívne. Navyše sa do takejto pozície nehrniem a nevidím sa v nej ani v budúcnosti.

  • Ako ja nevravím že je to zlé. To že ťa vzdelajú v rámci finančnej gramotnosti je fajn, ale to ako to prezentujú je prahnané a to tak znechutí človeka že je to až neskutočné. Navyše si ten mládenec (21r.) na konci prezentácie vyvrátil informácie ktoré podal na začiatku. Na veľa vecí nevedel odpovedať priamo, nesprával sa profesionálne a mal chyba aj vo výpočtoch takže to ma odradilo definitívne. Navyše sa do takejto pozície nehrniem a nevidím sa v nej ani v budúcnosti.

    Zarobit sa tam da. Ja osobne sa nestazujem. Je to vsak beh na dlhe trate, pred 10 rokmi som zacinal od piky. Nikdy som vsak nikoho nenutil a nepoistoval veci, ktore su vedel, ze sa nebudu platit, ak by doslo k udalosti.

  • Všetka česť.

  • Roman: ja neviem presne aké sú všetky tie vzťahy a postupy týchto spoločností, či jednotlivcov, maklérov, poisťovákov. Pani čo nám robila poistku bytu, auta, mňa, manželky, syna, vybavovala nám úver atď. bola veľmi ochotná (možno aj tým, že je to rodinná známa), robí v tom dlhé roky, rozumie sa tomu a boli sme s ňou max spokojní. Mne ako laikovi to príde ako veľká pomoc, že si to nemusím obiehať sám a len dostanem papiere na podpis. Takže to beriem takto. Z mojej strany je to asi niečo podobné ako realitka, kde skúsenosti mám, lebo aj s realitami pracujeme u nás vo firme. Načo mám všetko riešiť sám keď mi to dokáže všetko vyriešiť spoločnosť a tak ušetrím nervy a čas - a dostanem to, čo je výhodné a čo chcem. Samozrejme, že je to môj názor na základe pozitívnych skúseností.

  • Ved to presne pisem. je to o cloveku. Pani je skusena a robi tu pracu dlho. Ak by nemala take spravanie a konanie ako ma, tak by si nezarobila ani na slanu vodu.

  • 100 € ? 8| Preboha to v ktorom meste ?

  • Viem o veľmi dobrom spôsobe, ako ušetriť 100 €, zajtra to už nerob ;) .

    Ja som to dnes neurobil, ani motorku nemám, ale že by mi to ušetrilo stovku. :) Škoda, že to nefunguje.

    Epos Passion 3409,Seiko SNZH53K1, Tissot Visodate, Certina DS Podium Shape chronograph, Omega vintage kúsok cca z r. 1940, Prim

  • Mne to funguje, niekde si musel spraviť chybu :mrgreen: .

    :mrgreen: Už som tú chybu našiel, už to funguje aj mne. Dík za radu. :mrgreen:

    Epos Passion 3409,Seiko SNZH53K1, Tissot Visodate, Certina DS Podium Shape chronograph, Omega vintage kúsok cca z r. 1940, Prim

  • takze ked uz viete, ako usetrit stovku, dnes si to vyskusame 3 krat a spolocne, nech zvysi na nejake hodinky.. ked to bude mat uspech, zajtra to spravime viac krat :mrgreen:

    Breitling do kazdej rodiny!!! :malin1: