Čo mi dnes zdvihlo tlak...

  • Mppt fotovoltaický regulátor Victron, takže troška okrajová vec. ^^

    Casio GW-M5610, CW C60 Trident Pro 600 Mk3, Damasko DA34, Monta Skyquest GMT, CW C65 Trident Vintage Mk2, CW C63 Sealander GMT.

  • Od toho zalievaneho tukanca, co som spominal, mam teraz zas jeden maly tukanec (uz by som to konecne mal ist dat zaliat, kym sa mi sklo nerozsype :D ). A co si pamatam, teda takych minimalne 10r, som ine nemal. Nesmiete sa tak lepit za nakladiaky chalani ;) .

    Tak dnes som schytal takuto sajbu (za jazdy)🤣. Asi lietam prilis nizko 🤣

  • Som si spomenul na traumu z detstva: ako malí sme s bratom na našej chalupe pomáhali susedovi (nie chalupár ale miestny) vyorávať zemiaky. A vyoral hniezdo myší (alebo to boli piskvory, neviem). Ja s bratom “jéj, aha, malé myšky” - a už sme len videli motyku a zopár rozmachov s ňou a bolo po myškách.

  • Chlapi mňa z tej mojej ženy asi porazí.

    Robím takú malú terasu vedľa dielne. Všetko už mám rozmerané, vykopané, obrubníky takmer všetky zabetónované a v tom príde moja žena, že si to predstavovala "trošičku" inak :rolleyes:

    Kua hlavne, že keď som sa pýtal tak bolo všetko jasné || kuaaaaaaaa idem si dať pivo X(

    Casio GW-M5610, CW C60 Trident Pro 600 Mk3, Damasko DA34, Monta Skyquest GMT, CW C65 Trident Vintage Mk2, CW C63 Sealander GMT.

  • Chlapi mňa z tej mojej ženy asi porazí.

    Robím takú malú terasu vedľa dielne. Všetko už mám rozmerané, vykopané, obrubníky takmer všetky zabetónované a v tom príde moja žena, že si to predstavovala "trošičku" inak :rolleyes:

    Kua hlavne, že keď som sa pýtal tak bolo všetko jasné || kuaaaaaaaa idem si dať pivo X(

    Normálka 😜 také ma už nerozhádže

    A stitch in time :D

  • nechcem do toho kecat a ani ho ospravedlnovat. lenze on je sportovec, ti vobec nie su pocas kariery zvyknuty na alkohol. 1. nepiju, lebo su v treningovej zatazi a na pretekoch. 2. pocas treningovej zataze a pretekov je telo vystavene extremnemu fyzickemu zatazeniu. oni si daju mozno tak pivo alebo pohar sampusu a zalahnu. ak by mal 3%o, tak by nestal ani na nohach.

  • nechcem do toho kecat a ani ho ospravedlnovat. lenze on je sportovec, ti vobec nie su pocas kariery zvyknuty na alkohol. 1. nepiju, lebo su v treningovej zatazi a na pretekoch. 2. pocas treningovej zataze a pretekov je telo vystavene extremnemu fyzickemu zatazeniu. oni si daju mozno tak pivo alebo pohar sampusu a zalahnu. ak by mal 3%o, tak by nestal ani na nohach.

    A to si nemohol zobrať taxi? Aj s tým skútrom môže niekoho zraziť.

    Casio GW-M5610, CW C60 Trident Pro 600 Mk3, Damasko DA34, Monta Skyquest GMT, CW C65 Trident Vintage Mk2, CW C63 Sealander GMT.

  • Pokial viem tak to nebolo prvy krat co ho chytili za volantom pod vplyvom alkoholu. Vyzera to tak tak ze Peto je riadny ochlasta a este k tomu absolune nezodpovedny.

  • Pokial viem tak to nebolo prvy krat co ho chytili za volantom pod vplyvom alkoholu. Vyzera to tak tak ze Peto je riadny ochlasta a este k tomu absolune nezodpovedny.

    no je to bohém :P

    A stitch in time :D