Čo mi dnes zdvihlo tlak...

  • No... My nie sme štát. Teda aspoň ja to tak cítim, že ja teda štát nie som a ani mesto. Štát/mesto je aparát, ktorý nemám možnosť nejako ovplyvniť. Prispievam síce na ich činnosť(dane), ale IBA kvôli tomu, že ak by som to nerobil, tak ma zavrú.

    • štát je neosobný mocenský mechanizmus; štát chápeme ako politický, ekonomický, sociálny, geograficko-teritoriálny útvar, na ňom žijúce obyvateľstvo ,nad ktorým vykonáva moc príslušný orgán; forma organizácie ľudskej spoločnosti ktorá združuje obyvateľov určitého územia do právneho celku
    • cieľom je efektívne spravovať územie štátu a všetko čo sa tu nachádza

    A na to všetci zabúdame, že všetci, ktorí by sa mali starať o všeobecné blaho sú vlastne naši "zemestnanci" platení z našich daní 8o

    A stitch in time :D

  • Keď som včera ráno nastupoval do firemného auta, náhodou som si všimol pozdrav pod tým mojim súkromným.... Ešte že som si to všimol veru nebolo to vidieť len tak....

  • Keď som včera ráno nastupoval do firemného auta, náhodou som si všimol pozdrav pod tým mojim súkromným.... Ešte že som si to všimol veru nebolo to vidieť len tak....

    kedze je ta flaska cela, mohla to byt nahoda, nevidel by som v tom hned konspiraciu ;)

  • kedze je ta flaska cela, mohla to byt nahoda, nevidel by som v tom hned konspiraciu ;)

    No tak ci onak flasa na parkovisku a rovno pod kolesom,... keby som si ju nevsimol a presiel po nej tak by ma to sralo rovnako bez ohladu ci to tam dal niekto naschval alebo ju tam nejaky jednobunkovec len tak pohodil a zakotulala sa rovno mne pod koleso.....

  • No tak ci onak flasa na parkovisku a rovno pod kolesom,... keby som si ju nevsimol a presiel po nej tak by ma to sralo rovnako bez ohladu ci to tam dal niekto naschval alebo ju tam nejaky jednobunkovec len tak pohodil a zakotulala sa rovno mne pod koleso.....

    Sralo by ma to tiež, ale ľudia sú neporiadne hovädá, stará známa vec ^^

  • :PDisciplína a zmysel pre poriadok jsú pre Slovač neznáme pojmy...Vždy boli...... :P

  • a moje nove hodinky su v prdeli :D :D :D

    Parlament neposunul do druhého čítania návrh Igora Matoviča, aby ľudia dostali odmenu 500 eur za účasť v jesenných parlamentných voľbách. Za hlasovalo len 32 zo 132 prítomných poslancov.

    Predseda OĽaNO pred hlasovaním nemal potrebnú podporu, pokúšal sa ale na poslednú chvíľu poslancov presvedčiť. „Toto hlasovanie považujem za kľúčové z pohľadu rozhodnutia, ktoré občania 30. septembra urobia,“ povedal.

    Matovič minulý týždeň hovoril, že má aj plán B a C, zatiaľ ich ale nepredstavil. Návrh v rovnakej veci nie je podľa rokovacieho poriadku možné podať najbližších šesť mesiacov.

    ale sanca opat zije :D :D :D

    Na obrázku môže byť text, v ktorom sa píše „11:49 Igor Matovič opät podal do parlamentu návrh na 500-eurovú odmenu za účast v parlamentnych vol'bách. Urobil to zrejme krátko pred tým, než poslanci odmietli jeho pôvodny návrh. Kedže podobny návrh podal pred hlasovaním, nie je jasné, či sa na neho vztahuje polročna lehota, ktorá zakazuje podávat do Národnej návrhy, ktoré odmietla. Mohlo by skor ist o využitie medzery, na ktorú rokovací poriadok nepamätá. Ο novom Matovičovom návrhu by sa tak malo rokovat' na schôdzi, ktorá začne v máji.“