Čo mi dnes zdvihlo tlak...

  • U nás v Sedlici rozumej Senici, máme nejakú i30n v tmavošedej matnej tuším na salóne 👍

  • V piatok pred 2 týždňami som kúpil žene nové auto. Pekný červený crossover s automatom. Čakala naň niekoľko mesiacov.

    Potrebuje vyššie auto, po operácii chrbta má problém s na/vysadaním a ľavá noha má zníženú pohyblivosť, preto automat.

    Veľmi sa tešila, že bude konečne samostatná, doteraz sme ju stále niekto vozili, máme doma auto s m/t.

    Tento víkend v sobotu jej pani na volve z vedľajšej nedala prednosť, bez brzdenia do nej vrazila. Letela cca 20metrov.

    Žena CT ok, práve ju pustili z nemocnice.

    Svokra poudieraná.

    Auto 400km, bočné airbagy vonku, náprava zlomená ...

  • Manuál / Automat...asi patrím k menšine ale mne je úplne jedno či to mám s manuálom alebo automatom. Pri súčasnom aute som prechádzal na manuál a som myslel že si budem musieť zvykať ale pohoda, po 5 minútach všetko OK.

  • no zle je to čítať ;( Čo sa tých nôh týka, tak ja mám skôr v prdeli pravú nohu a to ani automat nevyrieši :( jedine by som sa presťahoval na Cyprus

    A stitch in time :D

  • U nás v Sedlici rozumej Senici, máme nejakú i30n v tmavošedej matnej tuším na salóne 👍

    To máš na mysli Hileka? Na stránke nemajú nič, ale ak by si mal cestu okolo a spýtal sa, tak máš u mňa minimálne pivo. Mám záujem o i30N DCT (8-stupňový automat).

  • to je prdelici. auto na totalku. mozes kupovat/cakat na nove. hlavne, ze je fit.

  • To máš na mysli Hileka? Na stránke nemajú nič, ale ak by si mal cestu okolo a spýtal sa, tak máš u mňa minimálne pivo. Mám záujem o i30N DCT (8-stupňový automat).

    Opýtam sa, nemám problém, robím tam 👍

  • Manuál / Automat...asi patrím k menšine ale mne je úplne jedno či to mám s manuálom alebo automatom. Pri súčasnom aute som prechádzal na manuál a som myslel že si budem musieť zvykať ale pohoda, po 5 minútach všetko OK.

    Ja som par rokov striedal automat s manualom, niekedy aj denne, a v pohode, rychlo si zvyknes. Ked ti zacne motor hucat, zbadas sa, ze teraz radis ty ^^ a ked si nos tuknes o volant, ze spojka sa teraz nestlaca :D (ale to len obcas zo zaciatku, ked som dlhsi cas nesedel v jednom alebo druhom). Horsie to bolo, ked som striedal auta s a bez posilovaca brzd :D

  • nerozumiem :?: :!: :!:

    Pepe pochopíš, keď ten automat budeš šoférovať. ^^

    P.S. skúšal si niekedy brzdiť ľavou nohou? Väčšinou si povieš niečo v štýle: A či ja nemám citu? :D

    Casio GW-M5610, CW C60 Trident Pro 600 Mk3, Damasko DA34, Monta Skyquest GMT, CW C65 Trident Vintage Mk2, CW C63 Sealander GMT.

  • Martin_K mali iba DEMO s manuálom a je predané, preto nebolo uvedené na stránke... Automat nemajú, zisťujem či ešte nemajú náhodou objednané niečo také ako chceš

  • Martin_K takže na salón momentálne nemajú v pláne také dávať. Majú také objednané na zákazníka od 9/2021 a stále nie je vyrobené. Ak by si potreboval nejaké info daj vedieť :thumbup: