Čo mi dnes zdvihlo tlak...

  • Ja som nikdy nesportoval, fajcim cely zivot, alkohol uz sice takmer nepijem ale pred 10-15 rokmi som do seba lial vselico a to v hojnych monozstvach... a vobec som navystrajal vselijake prudko nezdrave koxociny... Chripku som nemal uz asi 10 rokov, chory som tak raz za rok a to je taky maly soplik, Covid ma nechcel aj ked som bol ako som sa neskor dozvedel v styku s nakazenymi... Uvedomujem si ze toto je prchave a moze sa to zmenit zo dna na den... na teraz si ale uzivam pevne zdravie a zda sa ze pomerne solidnu imunitu. Napriek tomu som sa pri prvej prilezitosti nechal zaockovat a dnes uz mam v sebe obe davky Gatesovych cipov v Moderne. Po prvej davke nebolo nic a po druhej mi na par hodin mierne stupla teplota. Btw nikomu nepodsuvam svoj nazor a ani nemam potrebu ho obhajovat... len konstatujem ako som sa rozhodol...

    Btw velmi som chcel Pfizer ale nedostalo sa na mna... dufal som ze ked to varia v hrnci hned vedla Viagry tak mozno sem tam zamiesaju rovnakou lyzicou... :D

  • Ja som nikdy nesportoval, fajcim cely zivot, alkohol uz sice takmer nepijem ale pred 10-15 rokmi som do seba lial vselico a to v hojnych monozstvach... a vobec som navystrajal vselijake prudko nezdrave koxociny... Chripku som nemal uz asi 10 rokov, chory som tak raz za rok a to je taky maly soplik, Covid ma nechcel aj ked som bol ako som sa neskor dozvedel v styku s nakazenymi... Uvedomujem si ze toto je prchave a moze sa to zmenit zo dna na den... na teraz si ale uzivam pevne zdravie a zda sa ze pomerne solidnu imunitu. Napriek tomu som sa pri prvej prilezitosti nechal zaockovat a dnes uz mam v sebe obe davky Gatesovych cipov v Moderne. Po prvej davke nebolo nic a po druhej mi na par hodin mierne stupla teplota. Btw nikomu nepodsuvam svoj nazor a ani nemam potrebu ho obhajovat... len konstatujem ako som sa rozhodol...

    Btw velmi som chcel Pfizer ale nedostalo sa na mna... dufal som ze ked to varia v hrnci hned vedla Viagry tak mozno sem tam zamiesaju rovnakou lyzicou... :D

    presne, ako by som to ja písal, aj keď niektoré veci sú už minulosťou ( nikotín a pevné zdravie ) a po prvej moderne som mal 2 hodinovú svalovicu :D a teta na urológii povedala, že viagru nepotrebujem :P

    A stitch in time :D

  • presne, ako by som to ja písal, aj keď niektoré veci sú už minulosťou ( nikotín a pevné zdravie ) a po prvej moderne som mal 2 hodinovú svalovicu :D a teta na urológii povedala, že viagru nepotrebujem :P

    Tak cela vakcinacia je o prevencii... preco nezabit dve muchy jednou ranou... :D Podobne aj Johnson & Johnson ak to teda zacnu davat... mas ako extra benefit dozivotne vlasy bez lupin co ale moze znamenat aj hlavu bez vlasov... :D

  • presne, ako by som to ja písal, aj keď niektoré veci sú už minulosťou ( nikotín a pevné zdravie ) a po prvej moderne som mal 2 hodinovú svalovicu :D a teta na urológii povedala, že viagru nepotrebujem :P

    teta ti to sama prekontrolovala? :P

  • ja mam v sebe prveho Pfizera a stale cakam az mi cinknu peniazky od Vila a Duriho a stale h***o, h***o :/

    uz ani tie cipy nie su to, co byvali, este sa neaktivovali ;)

    niekde sa stala chyba :/

  • ja mam v sebe prveho Pfizera a stale cakam az mi cinknu peniazky od Vila a Duriho a stale h***o, h***o :/

    uz ani tie cipy nie su to, co byvali, este sa neaktivovali ;)

    niekde sa stala chyba :/

    si sa nechal napáliť :D chamtivec :thumbdown:

    A stitch in time :D

  • Mne sa clovece noc po druhej vakcine snivalo ze mi do ucha sepka tot Melinda Gatesovie ze ... predaj Rolex a kup si Samsung Galaxy Watch... tak som po nej v polospanku a panike drbol Crocsu, rozXebal som nerozXebatelnu plastovu lampicku z IKEA a od vtedy mam pokoj... :D

  • ja mam v sebe prveho Pfizera a stale cakam az mi cinknu peniazky od Vila a Duriho a stale h***o, h***o :/

    uz ani tie cipy nie su to, co byvali, este sa neaktivovali ;)

    niekde sa stala chyba :/

    Niektoré sa aktivujú až prvým zadaním PIN kódu v ľubovoľnom bankomate, ten by si mal mať na certifikáte.

  • Mne sa clovece noc po druhej vakcine snivalo ze mi do ucha sepka tot Melinda Gatesovie ze ... predaj Rolex a kup si Samsung Galaxy Watch... tak som po nej v polospanku a panike drbol Crocsu, rozXebal som nerozXebatelnu plastovu lampicku z IKEA a od vtedy mam pokoj... :D

    a mne sa snívalo ( a to je veľmi vzácne ) že mi v práci vybuchol počítač, rozdrbal stôl, monitor aj tlačiareň a ja v poho :P Ráno , ako prvé, som všetko pre istotu zálohoval 8)

    A stitch in time :D

  • No, ja sa vo štvrtok pri očkovaní spýtam, ako ten čip vlastne funguje. Keby mi predĺžil život aspoň na úroveň toho, čo sa dožil môj tatko, bolby som celkom spokojný... ;)

  • Chlapi, začala mi blbnúť wifina a včera ma zaočkovali - to nemôže byť náhoda 8o

    Casio GW-M5610, CW C60 Trident Pro 600 Mk3, Damasko DA34, Monta Skyquest GMT, CW C65 Trident Vintage Mk2, CW C63 Sealander GMT.

  • Btw velmi som chcel Pfizer ale nedostalo sa na mna... dufal som ze ked to varia v hrnci hned vedla Viagry tak mozno sem tam zamiesaju rovnakou lyzicou... :D

    ja mam v sene prvy Pfizer a zjavne rovnakou lyzicou nemiesaju :Dzeby az po druhej davke ;)?

  • Vymenil som si niekoľko mailov s UPS.Hodinky "stoja"na colnici.Musel som tam zaslať kópiu faktúry a keďže nórsky colníci neponimáju po rusky ešte chceli vedieť čo je to "Komandirskye" v tom balíku...

    Nevedel som či mám plakať či sa smiať....