Foto hodiniek z " webu "

  • ja teda skeletony moc nemusim, ale tento je faakt mooc pjekny.

    aaach, len ta cena, len ta cena... (pol mega :) )

    Mne skeletony prídu pekné na obrázku. Jedny som svojho času mal a omrzelo ma vždy zaostrovanie na ručičky a lúštenie koľko je to vlastne hodín. Teraz s pribúdajúcim vekom a ubúdajucim zrakom, by to bolo ešte horšie... :D

  • Krásne, čisté, perfektné

  • Mne skeletony prídu pekné na obrázku. Jedny som svojho času mal a omrzelo ma vždy zaostrovanie na ručičky a lúštenie koľko je to vlastne hodín. Teraz s pribúdajúcim vekom a ubúdajucim zrakom, by to bolo ešte horšie... :D

    V poslednej dobe už uprednostňujem čitateľnosť, prehľadnosť a jednoduchú krásu. Dobré hodinky musia mať hlavne dobre navrhnuté ručičky a indexy, teraz neriešim mechaniku a pod.

  • V poslednej dobe už uprednostňujem čitateľnosť, prehľadnosť a jednoduchú krásu. Dobré hodinky musia mať hlavne dobre navrhnuté ručičky a indexy, teraz neriešim mechaniku a pod.

    Presne, nie je nad to keď pozriem na hodiny a okamžite viem aký je čas. A keď to ešte aj dobre vyzerá, tak je to úplne dokonalé :thumbup:

  • Presne, nie je nad to keď pozriem na hodiny a okamžite viem aký je čas. A keď to ešte aj dobre vyzerá, tak je to úplne dokonalé :thumbup:

    Napr. tieto Blancpain hore, sú super, ale chýba im to čo som písal.

  • Napr. tieto Blancpain hore, sú super, ale chýba im to čo som písal.

    Presne, sú krásne. Ale zabíja to kombinácia biely cifernik a strieborné tenké ručičky.

    Paradoxne najkontrastnejšia je sekundovka. Načo? :/

  • A maju vobec sekundovku? ;)

    Aha, no vidíš. To je druhý čas, tá modrá ručička. Musel som si to priblížiť. Aspoň všetci vidia, že ja na to nevidím :D :D :D

  • Bože, keby ten Orient mal iný znak. Alebo bez znaku, len nápis. Také krásne hodinky by to boli... :saint: