Videorecenzia Hamilton Ventura

  • Ahojte , konečne som sa dokopal k novému videu, snažil som sa to trošku zlepšiť po technickej stránke tak snáď zaujme.
    Budem sa tešiť na vaše reakcie :)

    External Content www.youtube.com
    Content embedded from external sources will not be displayed without your consent.
    Through the activation of external content, you agree that personal data may be transferred to third party platforms. We have provided more information on this in our privacy policy.

    • Official Post

    Veľmi dobré video. Dozvedel som sa všetko čo som čakal, plus veci navyše. Kvalita videa vysoká. Škoda len jedného, že nemáš viac hodiniek na recenziu :)

  • za mna velke plus. uz len samotny fakt ze si sa odhodlal k videorecenzii. je to nieco uplne ine ako fotky, pretoze clovek ziska konkretnejsiu predstavu a hlavne komplexnejsie informacie. a to vsetko nadovazok od niekoho kto dany model vlastni, nosi a ma s nim aj realnu skusenost. pokial ide o samotne Tvoje dielo - pre mna prijemna recenzia, skvely vyber hudby v pozadi a ako napisal Adam - vysoka kvalita videa. spomenul si vsetko co je podstatne pre znacku Hamilton aj pre konkretny model. a opat suhlasim s Adamom ze okrem potrebnych informacii som sa dozvedel aj nieco nove co som nevedel. ako napr. historia a povod modelu, informacie o dizajne aj dizajnérovi samotnom, to ze ich nosil aj "LBJ"... nenudil som sa a mrkol som to do konca :) dufam ze Ta tato Tvoja prva recenzia spravne motivuje a nakopne k dalsej tvorbe. urcite by som si este nieco podobne pozrel. a do tretice opat suhlas s Adamom - skoda ze nemas viac hodiniek. asi budes musiet nejake dokupit :) uplne na zaver este cosi co sa tyka samotných hodiniek, resp. balenia. i ked pre niekoho mozno nepodstatny detail, predsa len som trochu prekvapeny a jemne sklamany ze krabicka je z lacneho plastu a nie z hlinika. hlinik predsa nie je extremne drahy material a to ani pri mnozstve vyrobenych kusov. navyse v pomere k cene hodiniek je to takmer zanedbatelna polozka. ved aj "obycajne" G-Shock-y maju hlinikovu krabicu a taky model ako Ventura si ju myslim zasluzi.

  • ďakujem za reakcie páni :)

    Ešte som zabudol doplniť že skla sú zafírové a že ručičky majú lumi, ale slabulilinku :)

    Toptime handričku mám rád, propagujem ju aj vo videách s nožmi :D

    Hodiniek nemám moc, no svoje Ocean1 som už ponúkol na , ešte pvýmenuoriešim financie a určite budem kupovať niečo nové :)

    Brano, nie je to moja prvá videorecenzia, ale asi piata :) pohľadaj na fóre alebo na mojom YT kanáli :)

  • a konečne pridávam aj vyššie sľúbenú recenziu remienka od Šíma Prague

    External Content www.youtube.com
    Content embedded from external sources will not be displayed without your consent.
    Through the activation of external content, you agree that personal data may be transferred to third party platforms. We have provided more information on this in our privacy policy.