Čo iné vás ešte fascinuje?

  • "misoo" wrote:

    Nasi mali takeho, len sedeho. Bieleho som este nevidel, ti su vzacni, nie?


    misoo ...tych ciernich alebo sivo sfarbenich je dostat bezne
    ,,par ludi bielych predava ale vecsina je z Ciech alebo Polska

    Rad by som jedneho vlastnil ale Len bieleho ..

    ...Roby >
    Savo v pomere 1:10? :grr: :grr:

    skor plemeno vyšľachtené na výstavu ...


    External Content www.youtube.com
    Content embedded from external sources will not be displayed without your consent.
    Through the activation of external content, you agree that personal data may be transferred to third party platforms. We have provided more information on this in our privacy policy.


    Prim sport II
    SEIKO 5 snk 645 k 1
    Seiko 5 snk 369 k 1

  • mna toto.
    len toho casu uz je pomenej...


    a este auta znacky Volvo. a najnovsie aj RC rallye...

    Breitling Super Avenger / Breitling SuperOcean Heritage Chrono / Steinhart Aviation Chronograph / G-Shock GW-A1100 / Sea-Gull Chinese Military / G.Gerlach Otago

  • tamka XV-01

    Breitling Super Avenger / Breitling SuperOcean Heritage Chrono / Steinhart Aviation Chronograph / G-Shock GW-A1100 / Sea-Gull Chinese Military / G.Gerlach Otago

  • "Roby" wrote:

    My máme takúto svorku


    roby .. ten tmavsej farby nieje nahodou Cairn terrier ??

    External Content www.youtube.com
    Content embedded from external sources will not be displayed without your consent.
    Through the activation of external content, you agree that personal data may be transferred to third party platforms. We have provided more information on this in our privacy policy.

    alebo sa mylim ?


    Prim sport II
    SEIKO 5 snk 645 k 1
    Seiko 5 snk 369 k 1

  • fuuu pekny ...
    nevies nahodou o nejakom steniatku co je volne k predaju zhanam psika ...isiel bz na dedinu
    Je to u mna druha alternativa po bradačovi ..


    Prim sport II
    SEIKO 5 snk 645 k 1
    Seiko 5 snk 369 k 1

  • Architektúra ---> Jedného dňa si navrhnem dom (s odbornou pomocou samozrejme)
    Politika ---> zložitý proces ktorý ma neprestáva fascinovať a pozadie tej slovenskej politiky je obzvlášť zaujímavé.
    Ekonomika územných jednotiek ---> Jednak je to predmetom môjho štúdia na VŠ a druhá vec je tá že sa po skončení školy chcem venovať Ekonomike a politike na regionálnej/miestnej úrovni a rozvíjať potenciál obce v ktorej žijem. :)
    V minulosti som hral na gitare, mal 200l akvárko s africkými cichlidami a v budúcnosti by som rád venoval aj fotografovaniu.

  • Ja som žážitkový typ :)
    Napr. toto môžem:

    External Content www.youtube.com
    Content embedded from external sources will not be displayed without your consent.
    Through the activation of external content, you agree that personal data may be transferred to third party platforms. We have provided more information on this in our privacy policy.