Čo máte dnes na ruke (hodinky)?

  • Uff, vyzerajú fakt super! Potom niekedy napíš, akú majú odchýlku, keďže sa tu dosť rozoberal ten movement. :mrgreen:

    Epos Passion 3409,Seiko SNZH53K1, Tissot Visodate, Certina DS Podium Shape chronograph, Omega vintage kúsok cca z r. 1940, Prim

  • ...dnes ine svetlo, ine hodinky...inak za 20 hod dali necele -2s...

    Davosa L.E. RAF 1945-2015, Steinhart Nav.B-Uhr II 44mm, Steinhart Ocean One Blue Premium, Casio Oceanus OC-500D-2A, Casio G-shock GW9200-1, Vostok Europe AN-225 Mriyja, Vostok Europe GAZ-14 Limousine, Vostok Europe GAZ-14 Dualtime, Tissot T-touch II Titanium, ZENO Pilot Basic 1946, Vostok Europe TU-144 dualtime, Vostok 2609, Vostok 17 Jewel 2409 Brown Dial Two Tone Case, Parnis St2505 Power Reserve ...

  • Veľmi sú pekné, a tá odchýlka je tiež v norme takže za mňa :super:

  • ...dnes ine svetlo, ine hodinky...inak za 20 hod dali necele -2s...

    ...sorry... -0,2s/24hod ...

    Davosa L.E. RAF 1945-2015, Steinhart Nav.B-Uhr II 44mm, Steinhart Ocean One Blue Premium, Casio Oceanus OC-500D-2A, Casio G-shock GW9200-1, Vostok Europe AN-225 Mriyja, Vostok Europe GAZ-14 Limousine, Vostok Europe GAZ-14 Dualtime, Tissot T-touch II Titanium, ZENO Pilot Basic 1946, Vostok Europe TU-144 dualtime, Vostok 2609, Vostok 17 Jewel 2409 Brown Dial Two Tone Case, Parnis St2505 Power Reserve ...

  • áno, trocha som sa obával práve kvality remeňa, ale som veľmi milo prekvapený - aj ako vravíš vyzerá výborne - trocha vintage a to ja môžem. :super:
    v obuvi mi spravili zadarmo dve dierky do remeňa :mrgreen:

    ešte raz ďakujem, presne toto som hľadal - pamätám si že keď som skoro pred dvoma rokmi narazil na toptime.sk, tento dizajn type-B sa mi hneď páčil, a prešli skoro dva roky a mám ich na ruke, je to super pocit. Aj lumi je ako aj pri Valencii úžasná. :super:

  • Takže toto je môj nový prírastok Epos Passion 3409. Bohužiaľ, zatiaľ dávam iba fotku, ktorú cvakol ešte Peťo u seba v Toptime, hodinky sú tu ešte zabalené v ochrannej fólii, takže tie krásne detaily takmer nevidno. Plastický a strieborný ciferník mení svoju tvár v závislosti od svetla. Keď na ne pozerám úplne zblízka, cca pár cm, vidím, ako sú krásne urobené. To je výhoda krátkozrakých, identifikovať hodinky na niekoho ruke mávam problém, ale keď zložím okuliare, môžem ich pozerať ako pod mikroskopom. :mrgreen: Akonáhle budem mať lepšiu a detailnejšiu fotku, tak ju sem zavesím.

    Images

    Epos Passion 3409,Seiko SNZH53K1, Tissot Visodate, Certina DS Podium Shape chronograph, Omega vintage kúsok cca z r. 1940, Prim

  • Takže toto je môj nový prírastok Epos Passion 3409. Bohužiaľ, zatiaľ dávam iba fotku, ktorú cvakol ešte Peťo u seba v Toptime, hodinky sú tu ešte zabalené v ochrannej fólii, takže tie krásne detaily takmer nevidno. Plastický a strieborný ciferník mení svoju tvár v závislosti od svetla. Keď na ne pozerám úplne zblízka, cca pár cm, vidím, ako sú krásne urobené. To je výhoda krátkozrakých, identifikovať hodinky na niekoho ruke mávam problém, ale keď zložím okuliare, môžem ich pozerať ako pod mikroskopom. :mrgreen: Akonáhle budem mať lepšiu a detailnejšiu fotku, tak ju sem zavesím.

    nechapem ludi, ktori ti dali lajk.. najradsej by som ti osobne dal dislike a nechal ho tam az do momentu napravy.. dostanes do ruk svoje vysnivane hodinky, tesis sa z nich a sem postnes fotku (ako OT, lebo ich nemas na ruke) uplne odveci, skaredu s foliami a este k tomu v rozliseni 200x200 pixelov, co by bolo male aj na displej 15 eurovej Nokie :hello: :mrgreen:

    Breitling do kazdej rodiny!!! :malin1:

  • K náprave dôjde, neboj sa. :] Ale vždy nafotím katastrofálne, tak chcem požiadať niekoho, nech mi to cvakne, aby som sem dal naozaj peknú fotku. Dokonca som to včera chcel aj ja cvaknúť, ale zaštrajkoval mi foťák. Neviem prečo, fotky má pekne uložené, ale keď otvorím objektív, display je aj tak tmavý a nefotí to, nechápem. Len som to tu nechcel rozvádzať, lebo to aj tak v dnešnej dobe vyzerá ako výhovorka, čo uznám. Z mobilu mi zas nejdú, neviem prečo, posielať maily a zvykol som si tú fotku kuknúť aspoň na obrazovke, aby nebola úplne rozmazaná. Proste je to zákon schválnosti, ale vôbec som sa v tom nechcel pitvať, viem že je to hanba. :rouge: :mrgreen:

    Epos Passion 3409,Seiko SNZH53K1, Tissot Visodate, Certina DS Podium Shape chronograph, Omega vintage kúsok cca z r. 1940, Prim