Čo máte dnes na ruke (hodinky)?

  • "obchodnik-o3" wrote:

    janko,stale pises,ze s nimi robis vsetky prace a ze nebudu predajne,ale nikde nevidim ziadny zasek od sekery,flaky po vapne atd. ...? :)


    podarilo sa mi spravit na nich uz 2 take mensie skrabance. ono sa to tazko opisuje bo to puzdro je velmi tvrde. ked s nimi niekde prasknes tak sa spravi akoby svetlejsie miesto na tom matnom povrchu a je ho vidno len z urciteho uhla. jeden z tychto skrabancov je na vonkajsej strane lunety medzi 10 a 11 hodinou. skusim to niekedy vyfotit.

  • Ty jo, aj taký remeň si budem musieť zadovážiť... Dosť dobrá kombinácia :merci:

    jo, roztloukáš ty kraby a slunce se ti třpytí v pivu.

  • "misoo" wrote:


    ... ale vo stvrtok by som si prepol na anglictinu radsej... :| :]


    ono, fotka je z minuleho mesiaca a preto je den na nich utorok :) nemacina ci anglictina, mne je to jedno, ale na nemecke hodinky patri nemecky den v tyzdni ::d

  • Ale počkať, počkať: prešvihol som niečo? Prečo tá tvoja sekundovka nie je žltá?

    jo, roztloukáš ty kraby a slunce se ti třpytí v pivu.

  • Nikdy som si to nevšimol. To musím mať poruchu všímavosti. A prečo nasadili na DA34 a DA35 červenú sekundovku a na DA36 a DA37 žltú a čiernu? (to bola rétorická otázka :D)

    jo, roztloukáš ty kraby a slunce se ti třpytí v pivu.

  • "Dejinytrávy" wrote:

    Nikdy som si to nevšimol. To musím mať poruchu všímavosti. A prečo nasadili na DA34 a DA35 červenú sekundovku a na DA36 a DA37 žltú a čiernu? (to bola rétorická otázka :D)


    :)

  • Ani to by mi nikdy nenapadlo :D Ale prečo obidvé DA34 a DA35 dostali sekundovku rovnakej farby a DA36 a DA37 nie? Lebo farba ciferníku DA34 a DA 36 je rovnaká a takisto pre DA35 a 37...

    jo, roztloukáš ty kraby a slunce se ti třpytí v pivu.

  • "Dejinytrávy" wrote:

    Ale počkať, počkať: prešvihol som niečo? Prečo tá tvoja sekundovka nie je žltá?


    keby si vcera sadol do aeroplanu a prisiel na stretavku,tak si mohol mat dve zlte sekundovky ::d

  • "obchodnik-o3" wrote:

    keby si vcera sadol do aeroplanu a prisiel na stretavku,tak si mohol mat dve zlte sekundovky ::d

    Žlté sekundovky...

    Hej, ale najprv by som sa musel dotrepať vlakom do hlavného mesta, potom autobusom na letisko, potom dve hodiny do Viedne, zas autobus do BA... a nakoniec by ste ma nepustili do šenku, lebo som včera nosil staré Casio ani nie G-Shock :peur1:

    jo, roztloukáš ty kraby a slunce se ti třpytí v pivu.

  • Dnes mam do tazkych office podmienok :hehe: moje verne Mudmany G-9000, ale ani za tu .... neviem, preco nemozem pridat ich fotku s rozmerom 640x480 a pouhych 108kB. :rougefaché:
    Furt mi to vypisuje, ze bola prekrocena maximalna velkost adresara s prilohami. Kde je chyba?

    Breitling Avenger Seawolf Chrono
    Steinhart Ocean One Black
    Marathon GSAR
    Casio GW-9200-1 "Riseman"

    Casio GW-9400-1 "Rangeman"

    Vostok-Europe AN-225 MRIYA
    Prim Sport 1, Prim Sport 2

  • Aha, moze byt. :triste1:
    A ja ze je niekde chyba v mojom televiznom prijimaci ::d

    Breitling Avenger Seawolf Chrono
    Steinhart Ocean One Black
    Marathon GSAR
    Casio GW-9200-1 "Riseman"

    Casio GW-9400-1 "Rangeman"

    Vostok-Europe AN-225 MRIYA
    Prim Sport 1, Prim Sport 2