Čo máte dnes na ruke (hodinky)?

  • …. neskaj “working class Hero “ meníme spolu olej pumpu na píle

  • dnes som za dozvedel že to funguje ďalej , tak som znova tu ...., prva fotka je moja nova sada Citizen k moru , druha moje naj hodinky TH MONZA cal 36 - zenit el primero. A ďakujem všetkým za pokračovanie ....

  • Cisto teoreticky, z fyzikalneho hladiska: v hodinkach je nejaka trocha vzduchu, ktory ma nenulovu vlhkost. Takze pri jeho ochladeni na urcitu teplotu (rosny bod) sa ta vlhkost vyzraza na to "zarosenie". Aka je to teplota, zalezi od mnozstva tej vlhkosti (okrem ineho).

    Takze ano, ochladenie hodiniek pod urcitu teplotu moze sposobit zarosenie vo vnutri.

    Peter Th.

  • Ked sa zarosili hodinky , to znamená že je vnútri vlhkosť - voda !! otvoriť , vysušiť a znovu utesniť ! !!! ak zatiekli uplne že je vnútri voda tak aj znovu premazat !! PS . ked zatvarali hodinky určite to nebolo v pračovny a tak vtom vzduchu čo tam zavreli nebolo tolko vody aby boli na skle rosné kvapky verte mi ...., takze hodinky proste netesnia ...

    Peter Th.

  • pjeknes to cvaknul

  • Paráda, aj ja som uvažoval :thumbup:

    Ale nikde ich nemali, takže naživo som ich ešte nevidel.

    Tieto hodinky ponúkajú vynikajúcu hodnotu za svoju cenu. Sú pohodlné na nosenie a dokážu upútať pozornosť aj ľudí, ktorí sa o hodinky zvyčajne nezaujímajú. Aj keď v porovnaní s luxusnejšími modelmi predstavujú určitý kompromis, stále ponúkajú príjemný vizuálny zážitok a pohodlné nosenie. Sú ideálne na každodenné používanie, pričom nie je potrebné sa o ne vzhľadom k ich cene báť.

  • Tieto hodinky ponúkajú vynikajúcu hodnotu za svoju cenu. Sú pohodlné na nosenie a dokážu upútať pozornosť aj ľudí, ktorí sa o hodinky zvyčajne nezaujímajú. Aj keď v porovnaní s luxusnejšími modelmi predstavujú určitý kompromis, stále ponúkajú príjemný vizuálny zážitok a pohodlné nosenie. Sú ideálne na každodenné používanie, pričom nie je potrebné sa o ne vzhľadom k ich cene báť.

    Ďakujem, práve si mi veľmi "pomohol", už som si neplánoval nič ďalšie tento rok kúpiť ;)

  • Ja chodim takto obcas spottovat na Schwechat :)

    zbožňoval som keď tam fungovala ešte ta stara dráha nad diaľnicou ….

  • … a tento poznáš ?